MOTYWACJA 3 W 1

Czy wiesz dlaczego teraz większości osób rozsypuje się życie, a inni odnoszą sukcesy większe niż kiedykolwiek? Nastawienie!


To dzięki niemu albo odnajdziesz się w nowej rzeczywistości, albo dołączysz do grona narzekaczy.
Posiadasz mózg. Najlepszy komputer świata. To jaki masz wgrany program taki masz efekt. 

Podoba Ci się to co daje Ci Twój program? Nie, to czytaj dalej.
Tak? A może czas na upgrade do wersji premium?

Prawie 8 godzin nagrań o tym jak pokonać RAZ NA ZAWSZE swoje ograniczenia i osiągać cele mimo przeszkód, chorób, kalectwa, kompleksów, ograniczeń.

Czy chciałbyś czuć się gorzej przez te obostrzenia i panikować tak jak reszta?
Czy chcesz biegać jak kurczak z obciętą głową?
Może zwyczajnie jesteś wkurwiony na to co się dzieje i chcesz wykorzystać po prostu swoją szansę i nie pozwolić na to, aby to co się dzieje dalej Cię stresowało?

Chyba już teraz widzisz, że bardziej niż kiedykolwiek jesteś zdany na siebie. Jak masz farta to może na najbliższych. Słuchaj głowa to jest podstawa. Jak wpuścić wątpliwości w swój mózg to jest PO TOBIE.

W swoim życiu podniosłem się wiele razy. Kilkukrotnie zaczynałem od zera. To na co inni mówią lock down to tak wyglądało moje dzieciństwo, więc da się z tego wszystkiego wyjść tak, aby to co się dzieje dookoła było dla Ciebie czymś za co niedługo będziesz wdzięczny.
Z czego składa się Pakiet Motywacja 3w1 ?


Czym to co chcę Ci przekazać różni się od wszystkiego co jest na rynku?

W tych nagraniach mówię do Ciebie w taki sposób i takie rzeczy, że już samo słuchanie, bez względu na to co robisz zmieni Twoje nastawienie i zwiększy Twoją pewność siebie. Nie wierzysz? Daj Ci gwarancję.
Ja nie będę Ci mówił, że masz stać prosto, albo chodzić uśmiechniętym, czy dobrze się ubrać, iść na siłownię i to wszystko załatwi. Nie będę Ci kazał naprawiać siebie tak jak robi to większość. Pokażę Ci po prostu inną perspektywę i samo to, że dostrzeżesz swoje problemy z innej strony sprawi, że będzie Ci łatwiej.
Już w trakcie samego słuchania każdego nagrania będziesz miał mnóstwo momentów “aha… nie pomyślałem o tym w ten sposób”. Kluczem jest zrozumienie. Kluczem jest dostrzeżenie prawy. Gdy widzisz sytuację inaczej to łatwiej znaleźć rozwiązania. 

Dodatkowo ja wyznaję zasadę, żeby ucząc bawić, bawiąc uczyć. Stąd staram się aby to było coś jak edukacyjny stand up. Poważne treści przeplatane żartami rozluźniającymi atmosferę i dające chwilę oddechu. Gdy ludzie się śmieją to łatwiej się uczą i szybciej mają efekty. Lubię gdy moi klienci mają efekty.

To nie są kolejne wykłady o kolesiu, który przebiegł maraton, czy wspiął się na wysoką górę, czy przeleciał ocean bez lądowania. Obaj wiemy, że nie zawsze jest czas na to aby trenować bieganie, wspinanie się, zrobić licencję pilota, tylko trzeba żyć tu i teraz. Masz do przeżycia kolejny

Od 2008 roku pomogłem na szkoleniach setkom mężczyzn w relacjach z kobietami.
Spędziłem ponad 5 tysięcy godzin ucząc praktycznie poznawać kobiety.
Rodzice nie dali mi w życiu nic, wszystko musiałem w swoim życiu zbudować od zera i to kilkukrotnie, dlatego ta cała pandemia nie robi na mnie większego wrażenia.

Dlaczego jest to dla Ciebie ważne?
Wiem co to znaczy gdy uczysz się czegoś a stres rozsadza Ci czaszkę, a wypowiedzenie najprostszego zdania staje się wyzwaniem. Wiem co czułeś. Wiem jak sprawić aby człowiek zaczął działać i do tego odnosił sukcesy i to w ciągu kilku godzin jestem w stanie przeprowadzić kogoś od momentu “boję się” do momentu “ale to jest super! Nie przypuszczałbym, że to jest takie proste!”. Wiem jak miejsce pełne strachu potrafi być paskudne, dlatego chcę Ci ulżyć i dać nadzieję, że będzie lepiej. Stąd też taka cena pakietu, abyś nie miał żadnych wymówek przed tym, aby dać sobie szansę.

8 h nagrań w cenie 197 pln!

To tyle co kosztują


Jak to wpłynie na Twoje życie.

Będziesz każdego dnia pewniejszy siebie.
Spokojniej będziesz patrzył w przyszłość.
Będziesz w tej wąskiej grupie ludzi, którzy osiągają sukces w czasach obostrzeń.
Pomysły i sposoby na spełnianie marzeń zarówno tych randkowych jak i finansowych.
Twoja radość z bycia sobą wystrzeli w kosmos. 
Nie zdziw się jak kobiety będą sobie o Tobie przypominać, ale o tym dowiesz się z już z nagrań dlaczego to tak działa ;)
Pomogę Ci w tym, abyś każdego dnia albo się uczył, albo wygrywał.

Bonusy!

Nagrania z seminarium Brutalna Motywacja. Bezkompromisowe seminarium z pewności siebie i realizacji finansowych. - mp 3 wartość 200 pln

10 Brutalnych misji - pdf, który pokaże Ci jak w 10 dni zmienić swoje życie. - wartość 37 pln

Testorevolt - moje wystąpienie o realizacji marzeń. - video - wartość 150 pln

Gwarancja!

Masz 30 dni. Jeżeli w ciągu 30 dni po pobraniu i zapoznaniu się z tym stwierdzisz, że nic to nie wnosi to oddam Ci pieniądze!

Podaj swój adres e-mail na niego otrzymasz linki do pobrania.
Dyskrecja zapewniona! Nikt się nie dowie o Twoim zakupie. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Ważność oferty!

Do najbliższej niedzieli!