Czy wiesz jak przełożyć zasady sukcesu w relacjach na realizację Twoich marzeń? Ja wiem i z chęcią Ci o tym o opowiem.

SKĄD TO WIEM: Jako trener relacji damsko-męskich spędziłem w terenie z klientami ok 5000 h. Potrafię sprawić, że ludzie uczą się szybko pod ogromną presją. Osiągają swoje cele w całkowicie zmiennym środowisku (przypadkowe kobiety). Budują swoją pewność siebie i szacunek do siebie w miejscu gdzie każdy błąd jest bolesny i wyraźny.

Tu nie ma czasu na gadanie o Edisonie co 10000 razy szukał żarnika do żarówki. Tu nie ma kawki, tu nie ma klimatyzowanej sali, tutaj jest ulica, tu jest klub, tu w moich rękach jest często życie i zdrowie mojego podopiecznego. Zwykle jest dość spokojnie, ale trzeba być gotowym na wszystko. Tutaj są ludzie nie ma za bardzo miejsca na błędy i stawka o jaką gramy jest bardzo wysoka.

Szkoliłem prawie każdy zawód i prawie każdy typ człowieka. Pomogłem ludziom od 18 do +50 lat osiągać swoje cele w relacjach damsko-męskich. Ci ludzie osiągali często spektakularne sukcesy na polu zawodowym, ale w kontakcie z kobietą byli pełni lęku. Nie krytykuję ich, ani się nie śmieje. Po prostu wiem jak wiele rzeczy się składa na lekkość w nawiązywaniu relacji i rozumiem, że dla wielu nie jest to taka prosta sprawa, Od tego jestem aby czynić rzeczy łatwe trudnymi  - co możesz przeczytać w opiniach o mnie, ale teraz ważniejsze jest do abyś się skupił na tym poniżej.

Moim zdaniem było pomóc im pokonać lęk to i jeszcze nauczyć ich. Często miałem kilka godzin od momentu poznania człowieka na żywo do momentu gdy zabierał on poznaną dopiero kobietę do siebie. Oczywiście zdarzały się porażki. Wynikały one z wielu czynników, ale praktycznie ponad 50% moich klientów prowadzonych indywidualnie miało już najwyższą bliskość z kobietą (muszę tak pisać aby cenzura mnie dopadła) już 1-go dnia szkolenia.

U mnie jest zawsze prosty temat - robisz to co mówię to są efekty, kombinujesz po swojemu to nie ma.

Przez 13 lat obserwacji co działa a co nie zauważyłem mnóstwo potwierdzających się schematów i bardzo prosty rzeczy, o których prawie nikt nie mówi, a dają kolosalne efekty moim klientom.

Te wszystkie doświadczenia i nauki zarówno ze zwycięstw i porażek przekułem na "Kody wolności"

Kody Wolności to 3 h i 30 minut materiału o tym jak osiągać cele:
- łatwo
- lekko
- szybko

Zakres materiału to:
- relacje międzyludzkie
- pewność siebie
- metody realizacji celów
- metody na działania bez lęku przed opinią innych.
- rzeczy sprzyjające realizacji Twoich celów
- rzeczy ograniczające realizację Twoich celów.

Materiał zawarty tutaj został sprawdzony na kilkuset osobach, z którymi pracowałem osobiście! Na żywo!!!

Materiał nie jest zbiorem luźnych historii z motywacyjnych książek.
Materiał nie odnosi się do przykładów ludzi z USA.


Materiał jest za to zrobiony jako zbiór metod i inspiracji w taki sposób, że nieważne w jakim miejscu zaczynasz go słuchać to dostajesz wiedzę oraz inspirację. Chcę, aby on już został na Twoim telefonie i abyś do niego wracał.


Wszystko co jest tu nagrane to prawda.
Wszystko sprawdziłem na sobie i na moich klientach.
Pod wszystkim mogę się podpisać, że to działa i zapytany  jakąkolwiek minutę tego nagrania mówię od razu, że tak - widziałem jak to działa u mnie i u moich klientów. Pewne zasady działają tak samo dla wszystkich, tak jak grawitacja.

Jeszcze nie wiem czy dam tu trailery, bo materiał:
- jest mega prosty i trzeba się wręcz postarać, aby go nie rozumieć.
- każdy minuta jest zrobiona tak, abyś miał mega kopa do działania.

GWARANCJA SATYSFAKCJI


Nie wierzysz? Możesz sprawdzić. Daję Ci gwarancję, że jak pobierzesz "Kody Wolności" i udowodnisz mi, że tam jest chociaż jedna rzecz, która po sumiennym zastosowaniu nie zadziałała Ci to zwrócę Ci pieniądze. Daję Ci 14 dni abyś naprawdę przyspieszył z użyciem tego materiału. Mi zależy na tym abyś osiągnął sukces. Jak jakimś cudem będziesz miała pytania odnośnie wiedzy z Kodów Wolności to ja Ci na nie z przyjemnością odpowiem. Nie jest zwolennikiem oddawania kasy klientowi na zasadzie, że nie działa Ci to spadaj i bierz kasę w pizdu.

KODY WOLNOŚCI MOŻESZ MIEĆ JUŻ OD DZIŚ W NAJNIŻSZEJ MOŻLIWEJ CENIE CZYLI 287 pln


3 h i 25 minut. Format mp3 - naprawdę dobra jakość.

Bonus to kod rabatowy o wartości 60% na wybrane produkty. Tylko dla tych, którzy pobiorą "Kody Wolności" w tym tygodniu.

CENA TYLKO DLA:

- PRZED ZAKOŃCZENIEM ODLICZANIA WYŚLĄ MI MAILA NA [email protected] o tytule - KW. To wyślę Ci dane do wpłaty.

- JEŻELI JESTEŚ JUŻ MOIM KLIENTEM TO TA PROMOCJA TEŻ CIEBIE DOTYCZY! WYŚLIJ MI MAILA NA [email protected]  o tytule - KW.  To wyślę Ci dane do wpłaty.

UWAGA! WAŻNE! Pytania i odpowiedzi.

Pytanie - Jak otrzymam nagrania?
Odpowiedź - Na mailu podanego przy zamówieniu; w formie w linku do pobrania. Format mp3. Dwie wersja jakości i rozmiaru plików.

P - Czy liczy się kiedy przyjdzie przelew aby wziąć udział w promocji?
O - Wystarczy, że o otrzymaniu danych do wpłaty wyślesz mi potwierdzenie przelewu. Od razu jak je odczytam to materiał leci do Ciebie.

P - Czy to materiał dla początkujących czy zaawansowanych?
O - Uważam, że pewne zasady sukcesu obowiązują wszystkich tak samo. Na pewno skorzystasz

P - Czy to jest o uwodzeniu czy o samorozwój?
O - To jest o tym jak zasady rządzące sukcesem w uwodzeniu przekuć na sukces w życiu. Bardzo prosto i dosadnie.

P - Czy liczy się kiedyś wyślę do Ciebie maila, czy kiedy wpłacę wpłacę pieniądze?
O - Cena promocyjna należy się tym którzy wyślą mi maila z pytaniem o dane do wpłaty oraz zrobią przelew (najlepiej w ciągu 24 h od daty otrzymania danych do wpłaty) i wyślą potwierdzenie w mailu zwrotnym.

P - Nie mam polskiego konta a chciałbym zapłacić? Czy używasz Paypal?
O - Nie używam (mam złe doświadczenia), ale są inni pośrednicy płatności zagranicznych. Działają bez problemu. Wyślij maila i na pewno znajdziemy rozwiązanie. Więcej informacji poniżej.

KODY WOLNOŚCI MOŻESZ MIEĆ JUŻ OD DZIŚ W NAJNIŻSZEJ MOŻLIWEJ CENIE CZYLI 287 PLN

3 h i 25 minut. Format mp3 - naprawdę dobra jakość.

Bonus to kod rabatowy o wartości 60% na wybrane produkty. Tylko dla tych, którzy pobiorą "Kody Wolności" w tym tygodniu.

CENA TYLKO DLA:
- PIERWSZYCH 10 OSÓB KTÓRE WYŚLIJ MI PUSTEGO MAILA NA [email protected] o tytule - KW. Wyślę Ci dane do wpłaty.

- JEŻELI JESTEŚ JUŻ MOIM KLIENTEM TO TA PROMOCJA ,TEŻ CIEBIE DOTYCZY! WYŚLIJ MI PUSTEGO MAILA NA [email protected]  o tytule - KW.  Wyślę Ci dane do wpłaty.