Masz przed sobą klucz do kobiecych ust!

Dlaczego chcę dać Ci ten poradnik? Pamiętam, gdy 7 lat temu wylądowałem na weekend u pewnej kobiety. Spotkał mnie 24 godzinny festiwal seksu oralnego. Na leżąco, na kolanach, w wannie. Wyobraź sobie, że nie śpisz przez 24 h tylko jesz, pijesz i seksowna kobieta z biustem 90 DD robi Ci loda na dziesiątki sposobów. Moje nowe hobby scementowało się na dobre i tak o to stałem się Blow Job Hunter’em! Ta historia się cały czas powtarza z każdą kobietą.Chcę podzielić się z Tobą moim szczęściem!
Jak mawiają starzy Indianie, są dwie rzeczy dla których warto żyć – Lodzik z połykiem i wciąż szukamy tej drugiej :)

Gdy chcesz wiedzieć co zrobić, aby namówić Twoją partnerkę na seks oralny to nigdzie nie znajdziesz tak łatwego, prostego i praktycznego zbioru wiedzy.

Jedyne poradniki jakie są:
- jak zaspokoić partnera oralnie – poradniki dla kobiet
- jak zaspokoić partnerkę oralnie – poradniki dla mężczyzn

Dlatego pomyślałem o Tobie!

„Blow Job Hunter 2.0″ to jedyny poradnik napisany przez mężczyznę o tym jak dostać więcej seksu oralnego od kobiety. Napisałem go dla Ciebie w sposób prosty i łatwy do zastosowania. Praktycznie nie ma takich porad dla mężczyzn. Teraz daję Ci samą esencję tego co działa w sypialni, ale kobieta nie powie Ci tego wprost, bo "nie wypada".

Co czułeś gdy Twoja partnerka nie chciała dać Ci seksu oralnego? Odrzucenie, smutek, wkurzenie, myślisz sobie - Co jest k... ze mną nie tak. Może nie zasłużyłem, może powinienem być milszy, kupić kwiaty...
Czy znasz długoletnie związki, w których faceta, aż skręca, bo jego partnerka nie chce zrobić mu dobrze ustami?
Może sam jesteś w takiej sytuacji?

Przerąbane. Znam to paskudne uczucie odrzucenia.

Tu jest rozwiązanie tego problemu!

Ponad 99% facetów NIGDY się nie dowie:

- co robić, aby ona stała się wręcz uzależniona od robienia Ci dobrze ustami.

- jak namówić kobietę na „głębokie gardło” i przyjęcie Twojej spermy na twarz.

- dlaczego seks oralny pokazuje poziom Twojej relacji z kobietą.

- jakim być mężczyzną, aby ona przyszła do Ciebie tylko po to, aby zrobić Ci loda i potem, np. pójść do pracy.

Jeżeli naprawdę marzysz o tym, aby dostać od swojej kobiety seks oralny w takiej ilości i jakości o jakiej inni mogą tylko marzyć to jest to właśnie poradnik dla Ciebie! Unikalna wiedza, która spełnia seksualne marzenia każdego mężczyzny! Kliknij!

Przeprowadziłem ankietę na temat jakości życia seksualnego wśród osób, które odwiedziły tą stronę.

W badaniu wzięło udział 1245 mężczyzn. Wyniki są następujące.

Jedynie 5% badanych wie co naprawdę robić, aby mieć seks oralny, lub po prostu trafili na dobrą kobietę.

Nadal 83,1% badanych chce posiadać skuteczne metody na to, aby nakłonić kobietę na aktywne uczestniczenie w seksie oralnym. Dla nich jest „Blow Job Hunter 2.0″ – źródło sprawdzonych metod na dostanie seksu oralnego od kobiety. Pisany na podstawie własnych doświadczeń z wykorzystaniem różnych metod oraz psychologii ewolucyjnej.

Dyskrecja zapewniona – w tytule płatności pojawi się tylko kilkuliterowy kod. Twoja partnerka, czy konsultant w banku nie odkryją, że wiesz co robić, aby inni (inne ) pragnęły zrobić Ci „dobrze”. Dodatkowe zabezpieczenie – plik pdf, będzie zawierał hasło, które tylko Ty dostaniesz. Poradnik otrzymasz na adres e-mail, który podasz przy płatności! DYSKRECJA ZAPEWNIONA!!! W historii Twojego konta będzie podany wyłącznie przelew dla Tpay (bez opisu zakupu).


Płacisz za jakość i skuteczność wiedzy, a nie naciąganie ilości stron. Zawsze daję Ci konkret dlatego znajdziesz tu tylko proste, sprawdzone i przetestowane porady, które działają na kobiety w różnym wieku i o różnym statusie społecznym. Moja przyjaciółka, która go recenzowała stwierdziła – „Jest wszystko co powinno być!”

Napisany przez mężczyznę, który uwielbia swoje życie seksualne i chce dać Ci szansę na to, abyś miał naprawdę super wspomnienia na starość.

Zapraszam Cię do bardzo ekskluzywnego klubu jedynie kilku procent mężczyzn, którzy dostają od kobiety to czego pragną, a nie to na co się „załapią”.


Twoja inwestycja to 37 pln 

Dlaczego daję Ci to w cenie 37 pln? Czy jest to dużo czy mało? Gdy ona będzie pieścić Cię ustami i językiem, nie będziesz o tym myślał. Jedną z zasad, którymi się kieruję przy tworzeniu każdego produktu – Zawsze daję najlepsze umiejętności i to na całe życie!

Czy zapłacisz 37 pln za to aby mieć seks oralny?

10 x seks oralny i płacisz 3,7 pln za jeden.

100 x seks oralny i płacisz 0,37 pln za jeden.

Wyobraź sobie, że w ciągu swojego życia dostajesz seks oralny co drugi dzień, przez najbliższe 20 lat. Wtedy płacisz za jeden seks oralny mniej, niż1 gr!


Zamawiam Blow Job Hunter 2.0

Poradnik  w formacie PDF dostaniesz w mailu, który podałeś w zamówieniu. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Uwaga! Dyskrecja gwarantowana. W historii Twojego konta będzie podany
wyłącznie przelew dla operatora płatności online (bez opisu zakupu).

Gdyby ktoś podszedł do Ciebie i powiedział, że możesz dostać, co drugi dzień, fantastyczny seks oralny przez najbliższe 20 lat pod warunkiem, że za każdy zapłacisz mniej, niż 1 gr to wszedłbyś w to? Tylko idiota, by nie wszedł! Kliknij!