SNS 3.0 + Tinder Master = 5x więcej seksu w max 30 dni.

Czy chciałbyś kiedyś przestać uczyć się fajnych tekstów, sztuczek i po prostu stać się prawdziwym samcem z krwi i kości, którego pragną kobiety? Nie uczyć się kolejnych metod, nie udawać, nie kombinować, ale stać się mężczyzną, który przyciąga do siebie kobiety tym jaki jest, a nie co oryginalnego powiedział? Przestać udawać i zacząć być?

Nawet jeśli Twoje życie seksualne to jedna wielka tragedia to możesz to odmienić. Nie pozwól aby przeszłość napisała Twoją przyszłość. Daję Ci 100% prawdy.
Nie masz kasy, jesteś brzydki, boisz się i nie wiesz jak poderwać kobietę Twoich marzeń, tracisz nadzieję na to, że kiedykolwiek  będziesz mieć seks z tym, z kim chcesz mieć, a nie co może ci wpadnie? To tylko chwilowe, bo nie ważne gdzie zaczynasz ale co z tym zrobisz. Ja nie urodziłem się ani piękny, ani mądry, ani dobrze zbudowany i żadnej tych rzeczy nie udało mi się osiągnąć, ale wiem jedno, że psychika to podstawa i w temacie relacji damsko -męskich podzielę się z Tobą nie tylko wiedzą, ale moim metaramami, które podświadomie przekażę Cię w tych nagraniach. Podświadomie przejmiesz moje przekonania.

Wiedza nic nie znaczy. Ile wiesz już o podrywie, a jakie masz efekty? Liczy się psychika! TO NIE JEST TWOJA WINA, BO WIĘKSZOŚĆ NIE MA POJĘCIA DLACZEGO MAJĄ SUKCESY Z KOBIETAMI, IM SIĘ TYLKO WYDAJE, ŻE WIEDZĄ. JA WIEM i potrafię zwiększyć atrakcyjność każdego mężczyzny, który się do mnie zgłosi. Te wszystkie umiejętności zostały wykute w żywym ogniu, a nie wyczytane z książek o psychologii. Tego się nie uczysz w bibliotece, ale na żywca i nie ma powtórek.
Dlatego daję Ci właśnie tę kropkę nad "I", która powoduje, że wszystko działa tak jak należy. Ten brakujący element układanki jest na wyciągnięcie ręki.

Mniej niepewności, więcej luzu.
Mniej testów, więcej efektów.
Mnie stresu, więcej seksu.

Jesteś początkujący, ale masz pragnienie przeskoczyć kilka poziomów wyżej?
Masz już dosyć patrzenia jak mężczyźni od Ciebie mniej atrakcyjni, leniwi i chamscy obracają panienki, do których Ty możesz tylko walić konia?

Mam coś idealnego dla Ciebie! Ten mix 2-ch materiałów jest tylko dla tych, którzy chcą mieć tyle seksu, że nie starczy im czasu na nic innego. To nie jest produkt dla kogoś kto chce całe życie być początkującym, który tylko  podchodzi do panienek, a potem wraca do domu i wali gruchę. Serio - ostrzegam! Jeżeli chcesz dalej żyć tak jak żyłeś do tej pory to czeka Cię trójkąt - ten materiał, Ty i Twoje niespełnione marzenia. To nie jest marketing, to jest prawda. To jest bardzo poważny, skuteczny i prawdziwy materiał z relacji damsko - męskich, który sprawi, że możesz wpaść w seksoholizm. Ja Cię nie zniechęcam. Ja chcę jedynie mieć pewność, że wiesz na co się porywasz.

Jeżeli boisz się użyć tej wiedzy to bardzo Cię proszę. Dla własnego zdrowia psychicznego i jakości życia - Nie rób tego! Dzięki tej wiedzy moje życie seksualne było jako przeskok z jazdy na rowerze do jazdy Lamborghini i to 320 km / h. Totalne szaleństwo!

Tu jest cała prawda o podrywie, uwodzeniu (tym zakończonym seksem, a nie gadaniem) wyłożona jak na tacy. Inni obiecywali Ci sukcesy, ale gówno z tego wyszło? Nie chodzi Ci o pieniądze, ale po prostu o to aby ktoś powiedział Ci coś co naprawdę zadziała? Dobre trafiłeś! Jednak pamiętaj, to jest zabawka dla dużych chłopców z dużymi jajami. Jeżeli boisz się, że stracisz kontrolę nad swoim życiem z powodu wodospadu kobiet, który na Ciebie spadnie to bardzo Cię proszę. Nie kupuj tego produktu! 

W SeksNonStop 3 i Tinder Fucker'ze jest tylko to co naprawdę działa. Dlaczego? Bo mi, k*rwa, zależy na Twoim sukcesie. Gdy tylko się zastosujesz do moich prostych i konkrentych porad to będziesz mieć tyle seksu, że po prostu tego nie ogarniesz. Zwariujesz i nie wrócisz z tego taki sam. Staniesz się maszyną do seksu. Poczujesz co to naprawdę znaczy być seksualnym magnesem na kobiet. 

Czy naprawdę jesteś na to gotowy? Czy naprawdę chcesz poznać najpotężniejsze techniki seksualnej mocy, które sprawiają, że normalne kobiety stają Twoim nimfomankami?

To nie jest grzeczny produkt o tym jak być czarujący mięczakiem, który 100 historyjkami sprawi, że ona się uśmiechnie. To nie jest produkt o zabawianiu kobiet śmiesznymi tekstami i byciu gentlemanem. To jest wiedza o tym jak być  testosteronową bombą. To jest wiedza, dzięki której kobiety będą Cię błagać, abyś ruchał je jak szmaty, będą robić z Tobą takie rzeczy, że to Ty po wszystkim będziesz leżał razem z nią i zastanawiał się - K@rwa, czemu nikt wcześniej nie wytłumaczył mi tego w tak prosty sposób?! Dzięki Feniks! Kobiety, gdy Cię spotkają to będą chętne na najbardziej dziki, perwersyjny i odważny seks! Będą krzyczeć i błagać, abyś zrobił z nimi to o co jeszcze jakiś czas temu wstydziłbyś się kobietę zapytać!

Czy naprawdę masz tyle odwagi, aby chwycić za młot Thora, miecz król Artura, otworzyć Arkę Przymierza i napić się ze Świętego Grala Uwodzenia?! Jednocześnie!

Jeżeli to ci wystarczy to zjedź na dół i kliknij "zamawiam. Dla tych mniej odważnych są jeszcze dodatkowe wyjaśnienia. 

Seks Non Stop 3.0

Jest to rozszerzona i zaktualizowana wersja mojego najpopularniejszego programu - Seks Non Stop 2.0To wysoko podniesiona poprzeczka, ale z przyjemnością dla Ciebie dam ci jeszcze więcej rozwiązań na to jak w czasie kilku godzin od poznania doprowadzić do seksu z kobietą. Co jest najlepsze w tym wszystkim, że nie masz takie poczucia, że to są jakieś sztuczki, albo, że ona czuje się wykorzystana i nie wraca. Potem trzeba będzie szukać kolejnej. Dzięki Seks Non Stop 3 to właśnie te fajne, otwarte na przygody dziewczyny , które bez kompleksów pójdą z Tobą do łóżka będą wynajdywać Cię z tłumu. Wiesz… tego często obawiają się mężczyźni, że ona będzie czuła się wykorzystana i już nie wróci. Jak korzystałeś z moich produktów to wiesz, że stawiam na naturalność, szczerość i bezpośrednie podejście. To działa cuda i po Seks Non Stop 3.0 spodziewaj się wielu cudów. Tylko sprawdzone metody i podejście! A jak to połączysz z wiedzą z Tinder Mastera to praktycznie wymiatasz. Jesteś w promilu gości, którzy zgarniają najlepsze tematy z rynku.Znajdziesz sobie dziewczynę, czy partnerkę, bez problemu, bo nie da się zbudować związku bez seksu, a co pomyśli kobieta, gdy Ty będziesz robił wszystko co trzeba i emanował samczą mocą tak wielką, że ona nie będzie mogła się powstrzymać? To musi być przeznaczenie! Wilk syty i owca cala. Każdy ma to co chce. Bez stresu i nerwów.

Tinder Fucker


Randki internetowe to już standard. Wiesz o tym. Dalej 5% mężczyzn, zgarnia 95% kobiet. Możesz tłumaczyć sobie brak sukcesów tym, że musisz mieć dobre zdjęcia, albo mieć zdjęcie w dobrym samochodzie Ja nigdy nie miałem zdjęcia w furze, modelem też nie zostanę, niektórym się podobam, innym nie, ale w uwodzenia przez internet chodzi o coś więcej. Poznałem też w swojej karierze paru naprawdę ostrych zawodników w tym temacie i nie mieli oni ani gołej klaty na zdjęciach, ani samochodu, czy drogich ubrań. Tu chodzi o coś więcej i to więcej pomogę Ci uzyskać. Wielu fajnych facetów nie poznaje takich kobiet jakich chce, bo robię głupie błędy. Błędy, które wynikają z niewiedzy o zasadach randkowania w sieci. Bynajmniej nie wynikają one z ich wad. Mam swój sposób na to jak sprawdzić, aby kobiety poznane w sieci przyjeżdżały na pierwszą randkę prosto do Twojego domu i zostawały w nim na noc. Niewiarygodne? Ale prawdziwe. Podawałem adres i przyjeżdżałem, poznawałem je na żywo dopiero w drzwiach mojego mieszkania. Normalne, atrakcyjne kobiety. Nie musiałem kłamać, upijać ich, stosować sztuczek, po prostu wpadłem na kilka zasad dzięki którym potrafię sprawić, że kobieta, która nigdy nie widziała mnie na oczy, przyjeżdża do mnie w dniu w którym zaczęliśmy ze sobą pisać i tutaj mam praktycznie 90% skuteczności.  Uczyłem tego ludzi i efekty były często takie, że np. Mój  klient, który miał 3 kobiety przez całe życie. Przez kolejne 3 miesiące miał ich 11. Problem się zrobił, bo nie chciały go wręcz zostawić w spokoju.To czego nauczysz się z Tinder Fucker jest tak POTĘŻNE (!), że mam nadzieje, że jesteś osobą odpowiedzialną, bo w rękach szaleńca ta wiedza to jak kałasznikow w rękach małpy.

Odpowiedzi na Wasze, być może Twoje, pytania nt. Seks Non Stop 3.0 i Tinder Fuckera. (może przewinąć na sam dół jeżeli już chcesz poznać moje ekstremalne techniki)

Pytanie: Czy pomożesz mi przebrnąć przez ten kurs bo kiedyś zakupiłem jeden kurs u kogoś innego, ale był taki chaotyczny, czy też celowo  tak nagrany, że ciężko było cokolwiek ogarnąć a efekty były minimalne, powiedziałem sobie, że już nigdy nic nie kupię i będę czytał tylko blogi o uwodzeniu ale zaciekawiłeś mnie nim ale nie chce by było tak, że go kupię a później nie będę umiał zastosować i będzie leżał nie używany.  ? 

Odpowiedź: Rozumiem Twoje obawy. Nie mogę odpowiadać za pracę innego trenera i jego produkty. Na pewno zrażania się do całej tematyki relacji bo czyiś kurs nie spełnił oczekiwań to jak obrażanie się na wszystkie kobiety, bo jedna z nich się z nami rozstała. Ludzie mają różne motywacje dlaczego dzielą się wiedzą. Zacząłem przygodę z uwodzeniem z powodu fascynacji kobietami, były dla mnie jak lody, które nigdy się nie kończą, a zacząłem szkolenie innych, aby dać szansę tym, którzy chcą od życia czegoś więcej i nie chcą się godzić na przypadek. Niestety, aby być w tym naprawdę dobrym trzeba było poświęcić inne drogi życiowe i oczywiście za coś żyć, dlatego są szkolenia, a produkty są po to, aby ludzie, którzy nie mogą przyjść na szkolenie, nie zostali sami sobie i na pastwę nieuczciwych trenerów. Tworzę produkty tak, aby były one maksymalnie proste i skupione na tym co działa, bo od szukania informacji o uwodzeniu jest google. Chcesz być encyklopedią, czy chcesz mieć kobietę? Na pewno będziesz umiał zastosować, a czy go użyjesz to na to nie mam wpływu, ale myślę, że raczej nie skończysz go z powodu pierwszych sukcesów, niż niechęci. To jest moją intencją.

Pyt: Czy jak kupię ten kurs to mogę liczyć na niszą cenę drugie kursu, bo spodobał mnie się jeszcze jeden.?

Odp: Nie, ale mogę dać Ci rabat (w wysokości ceny pakietu SNS 3.0 + Tinder Fucker) na szkolenie indywidualne.

Pyt: Czy dla początkującego ten będzie najlepszy, czy jednak ten uwodzenie dotykiem ?

Odp: Dla osoby totalnie początkującej zalecam jeszcze dokupić Uwodzenie Dotykiem.

Pyt: Ile zajmuje przerobienie tych kursów?

Odp. Jak szybko jedzie rower? To zależy od osoby jadącej na nim.. Całość to będzie kilka godzin, ale podzielone to będzie na małe bloki. Czy będziesz chciał zrobić wszystko razem, czy małymi blokami to zależy od Ciebie. Każdy ma inny styl nauki.

Pyt.: Czy one działają tylko na Tinder czy na fotka, sympatia, Badoo też ?

Odp. Tak, nazwa Tinder została użyta jako coś co kojarzy nam się z randkami internetowymi. Psychologia takiej platformy czy aplikacji do randek internetowych działa dokładnie w ten sam sposób.

Pyt: Czy jak jestem zwykłym facetem to znaczy normalnie się ubieram ale dbam o siebie to mogę liczyć na efekty takie jak Ty masz , czy jednak trzeba być tutaj przystojnym ?

Odp: Sam jestem normalnym facetem, największe sukcesy odnosiłem mając znaczną nadwagę. Tak, wiem, że to nieprawdopodobne, ale od mojego brzucha odbijało się niejedno kobiece czoło. Zostanie poruszona kwestia prezencji nie bój się. Czasami trzeba będzie dać coś extra od siebie, ale jeżeli nauczysz się robić takie zdjęcia aby przekazywały one emocje jakie chcesz to jesteś w stanie zainteresować sobą wiele bardzo atrakcyjnych kobiet. Podryw to uczucia, nie zapominaj o tym, nawet jeżeli wydaje ci się to bezsensu. Ja przekażę Ci to co działa, a nie co mam sens.

Pyt: Czy te dwa kursy, razem się łączą na efekt, czy ten pierwszy sam nie można zastosować w necie też, bo z tego co piszesz to wygląda że lepiej działa pierwszy bo pozwoli w kilka godzin doprowadzić do seksu a drugi tylko jest o profilu tylko ja nie umiem robić dobry zdjęć niektórzy je retuszują, ale ja nie chcę oszukiwać, jak spotkam się z dziewczyną i ona mi powie, że lepiej wyglądam na zdjęciu niż na spotkaniu.?

Odp. Te dwa to moim zdaniem najlepsze kombo. Nikogo nie oszukujesz. Normalne jest to, że człowiek chce się pokazać z lepszej strony. Dlatego na Tindera kobiety wrzucają ładne zdjęcia , a nie jak siedzą na toalecie, czy zmieniają tampona. Tak samo Ty możesz pokazać się z lepszej strony i lekki retusz nikomu nie zaszkodzi. Dopóki to jesteś Ty na zdjęciu to nikogo nie oszukujesz. Z szacunku do kobiety warto aby wersja ze zdjęcia były jednak bliższa na żywo temu co kobieta widzi w sieci. Niestety troszkę pracy niektórzy będą musieli wsadzić w swoją prezencję, ale jeszcze nie spotkałem nikogo kto by stwierdził, że nie było warto. Ja aby zwiększyć swoją atrakcyjność zapłaciłem za to, aby pocięli mi oczy laserem, aby nie nosić okularów. Sam zabieg jest nie tyle co bolesny co przerażająco niekomfortowo. Ryzykowałem, że oślepnę, po to, aby być bardziej atrakcyjnym. Kiedy robiłem ten zabieg to okulary nie były modne, nie było wyboru i do tego oprawki były brzydkie, ale zrobiłem to i nie żałuję ani jednego dnia. Nie musisz być przystojny, ale będąc zadbanym i dobrze ubranym (co nie znaczy drogo) można mega sobie pomóc. Wiem, że na początku zmiany mogą być niekomfortowe, ale jak zobaczysz efekty to się przekonasz, że było warto. To co robisz ma się podobać kobietom, a Tobie nie musi. Możesz być sobą i czuć się komfortowo, albo dokonać drobnych zmian i czuć się zajebiście w towarzystwie pięknej kobiety. To nie jest oszustwo, to wyraz szacunku do samego siebie, bo sobie nie utrudniasz.

Pyt: Czy dziewczyny atrakcyjne też są na takich portalach randkowych skoro mają takie powodzenie, bo nie zakładałem jeszcze profilu na tinder bawię się tylko w klubach?

Odp: Jest obecnie taki wybór, że posiadacz nawet najbardziej nietuzinkowego gustu znajdzie kobietę swoich marzeń.

Pyt: Czy ten kurs polega na wysyłaniu wiadomości '' kopiuj wklej '' czy raczej na wybraniu sobie kilku dziewczyn do których napiszę? Co bardziej?

Odp: Nie, ten kurs to znacznie więcej! To kurs myślenia w sposób atrakcyjny dla kobiet, to nie wymaga większych zmian, po prostu jak zrozumiesz reguły gry to Ci teksty niepotrzebne. Ja gotowców nie posiadam, a nigdy nie miałem problemu aby zorganizować sobie towarzystwo na noc. Teksty gotowe wydają się wygodne, ale kiedyś się kończą, a chyba nie chcesz aby dziewczyny portalu zaczęły pisać do siebie, że ten koleś wysyła wszystkim to samo. 

Pyt: Czy jak dziewczyna jest już w domu to wtedy się stosuję ten drugi kurs, czy jest to jasno wytłumaczone w tych kursach ?

Odp: Tak, to dobre połączenie. Ja wszystko i zawsze tłumaczę jasno i prosto.

Pyt: Czy nauczę się wyróżnić spośród tłumu mężczyzn?

Odp: Tak

Pytania, które się powtarzają:

 • Jak rozpoznać fałszywe profile. Jak przebić się w rozmowie do kobiet, które są naprawdę interesujące i wzbudzić w nich zaufanie, aby nie były się spotkać. 

 • Jak umówić się na sex z atrakcyjnymi kobietami, jednocześnie nie lądując w szufladzie kolejny napalony na jej ciało facet.

 • Jak mając 30+ lat móc bez obaw poznawać kobiety dużo młodsze 18,19 itp. Jak radzić sobie z negatywnymi myślami na temat swojego wieku, co powoduje lęk i przez to nerwowe działanie.

 • Jak komunikować kobietom seksualną otwartość, będąc introwertykiem, czyli osobą małomówną z natury. Jak rozpoznawać kobiety na siłowni, które przyszły poznać faceta, aby nie wyjść na podrywacza. Podobają mi się wysportowane kobiety, ale nie chce spalić się na siłowni, gdy zacznę działać i zostanę odebrany przez otoczenie jak podrywacz. Jak to zrobić subtelnie.

 • mam problem z profilem, nie wiem co dawać na pierwsze zdjęcie, nie wiem jakie opisy dawać pod zdjęciami by dać maksimum skuteczności

 • ile dawać tych zdjęć, co pisać a co nie pisać o zainteresowaniach

 • czy status pokazywać, czy nie

 • jak podrywać, młodsze, a jak starsze kobiety 

 • co zrobić jak po seksie będę chciał by była moją dziewczyną

 • jak mi się znudzi zaliczanie to jak wybrać taką do związku

 • gdzie się umawiać z kobietami na seks, czy własne mieszkanie czy może hotel

 • jak organizować trójkąty przez internet

 • jak mieć dobre efekty, a nie pisać dużo wiadomości z małym skutkiem

 • jak sprawić by mój profil by często odwiedzany

 • jak sprawić by dziewczyny same pisały

 • jak pisać by mieć takie zainteresowanie jak faceci atrakcyjni, by kobieta była nami tak zainteresowana jak facetem który podoba się jej fizycznie

 • jak się ubierać do zdjęcia (pewnie każda kobieta lubi inny styl ) ale jaki styl da mi największą skuteczność

 • co robić po krok po kroku jak dziewczyna jest już u mnie

 • o czym rozmawiać przed i po seksie

 • dałbyś jakieś przykłady jeśli coś poszłoby nie tak,

 • jak się nie stresować jeśli trafi do mnie się jakaś wyjątkowo atrakcyjna kobieta

 • czy proponować jej prysznic czy nie jak przyjedzie z daleka

 • jak zrobić, aby dziewczyny także z daleka chciały przyjechać, np. jak ja jestem z Katowic a spodoba mnie się taka z Warszawy

 • nie umiem sprawić by same domagały się kolejnego spotkania

 • chciałbym też swobodnie rozmawiać z kobietami, jak już będą u mnie

 • chciałbym też umieć tak, jak ma mój kolega, tylko On jest dość przystojny by dziewczyna z wdzięczności robiła kolację rano itp, mimo, że dbam o siebie nie jestem atrakcyjny z twarzy, to zamiast się użalać nad sobą chciałbym by ktoś dał mi takie umiejętności, by konkurować z przystojnymi

 • chciałbym, żeby dziewczyny częściej odpisywały, częściej chciały przyjechać do mnie, a nie na chybił trafił

 • chciałbym, żeby po spotkaniu z dziewczyną Ona sama chciała wracać na seks, a nie bym musiał jej prosić

 • Chciałbym umieć rozmawiać tak z dziewczynami by były chętne na zabawy w łóżku, spełniać fantazję, a nie tylko zwykły nudny seks

 • Budowanie pewności siebie

 • Organizowanie randek 

 • Branie numeru telefonu

 • Podryw w grupie

 • Podryw gdy jest z koleżanką

 • Podryw jak ludzie słuchają i są ciekawi jak sobie poradzę

 • Jak rozpoznać czy to jej brat czy chłopak 

 • jak wykorzystać innych obok niej (jej znajomych ) by pomogli mi podrywać ją

 • Jak flirtować

 • czy da się doprowadzić do seksu w kilka godzin, z kobietami co sam wybieram czy One muszą mieć ochotę na seks czy też szukać seksu ^ to jest to najważniejsze co nikt o tym nie mówi ^ 

 • Jeżeli się nie da doprowadzić do seksu na żywo od razu( kilka godzin ), to jak zaprosić, jak zorganizować randkę by doszło do niego na drugiej czy pierwszej randce, :) 

 • jak sprawić, aby one przyjeżdżały same do Ciebie na seks. 

Odp: TAK, na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tych dwóch programach szkoleniowych.

Twoja inwestycja.

Seks non Stop 3.0  - 347 pln za prawie 5 h video konkretnej wiedzy i bonusy.

Tinder Fucker 277 pln to prawie 2 h nagrania audio, gdzie uczę takich rzeczy, że poznawanie kobiet to będzie jak gra na kodach.
Pamiętaj, że kupująć Tinder Fukcer możesz poprosić mnie o audyt Twojego profilu i zapytać co ulepszyć.

2 te programy RAZEM (SNS 3.0 + Tinder Fucker) mogę specjalnie dla Ciebie dać za 297 pln (oszczędasz tyle jakbyś drugi produkt wziął gratis). Kliknij przycisk zamawiam i postępuj zgodnie z instrukcją. 

Zastanów się bardzo poważnie, czy jesteś gotowy na to, że w Twoim życiu będzie tyle kobiet, że możesz wykoleić to życie, bo będziesz zajęty wyłącznie seksem z kobietami, a one będą wręcz to na Tobie wymuszać, będą Cię nachodzić w środku nocy, będą Cię prześladować, będą pojawiać się niewiadomo skąd i będą chciały seksu z Tobą tylko dlatego, że odblokujesz potężne siły, które zaklęły w Tobie wychowanie i strach! Piszę to ze śmiertelną powagą! Sam wpadłem w kilkuletni ciąg surfingu po oceanie ciał i nie robiłem nic innego poza seksem. 80% mojej aktywności w ciągu dnia to było bzykanie kolejnych panienek. To nie są żarty! Jeżeli jesteś odważnym, który jednak zdecyduje się na tę podróż to pamiętaj, że ostrzegałem Cię i pamiętaj - seks uprawiamy zawsze w prezerwatywie.

2 produkty w cenie 1!

Kwestie techniczne. Materiał otrzymasz w max w ciągu kilku godzin od dokonania płatności (informacja o Twojej płatności może trafić do mnie troszkę później w zależności od tego jaki jest Twój bank, to normalne i nie ma powodu do niepokoju). Przyjdzie na maila, którego podałeś przy płatności.To nowy system. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy pisz do mnie na dział - Kontakt. Zamówienie zostanie zrealizowane na pewno. 
Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.