Każdego dnia mijają Cię kobiety, które chętnie zabrałbyś do siebie. To normalne. Jesteśmy dorośli i nie ma się czego wstydzić.

Często boisz się, nie wiesz co powiedzieć, nie wiesz czy jesteś wystarczający dobry aby ją poznać. Nie robisz nic. To ludzkie. Paskudne uczucie niewykorzystanej szansy. Tak, też je czułem. Czas leci i już nigdy go nie odzyskasz. Świadomość tego boli chyba najbardziej. Prawie na pewno już nigdy jej nie zobaczysz. Nie będzie jej w Twoim życiu. Nie będzie wspaniałych randek. Nie będzie gorących nocy. Będziesz Ty i poczucie porażki. Znam to, ale nie zrażaj się, nie chcę Cię straszyć, ale pokazać, że może być inaczej.

Tak w cale nie musi być! Wystarczy opanować kilka prostych metod i skończą się Twoje problemy takie jak:

 • Jesteś osobą zamkniętą emocjonalnie? Chciałbyś nauczyć się przekazywać emocje kobietom> Patrzę zbyt logicznie?
 • Jak sprawić aby rozmowy z kobietami toczyły się same, spontanicznie i naturalnie, bez popychania ich.
 • Za dużo myślisz co zrobić i co się wydarzy?
 • Wolisz podrywać kobiety w klubie, niż w ciągu dnia, bo tam czują się bezpiecznie?
 • Nie wiesz gdzie szukać tych naprawdę ładnych kobiet?
 • Masz problem z wzięciem numeru telefonu?
 • Nie wiesz jak sprawić, aby rozmowa z kobietą zeszła na tematy erotyczne? Masz blokadę przed bardziej zmysłową rozmową z kobietą?
 • Przejmujesz się tym co pomyślą osoby dookoła ciebie, kiedy Ty rozmawiasz z obcą kobietą?
 • Masz problem z tym, że nie wiesz co powiedzieć, aby ona była Tobą zachwycona?
 • Masz pustkę w głowie i czujesz, że tracisz szansę na pierwsze dobre wrażenie?
 • Chciałbyś mieć zawsze pozytywną energię przy podejściu do kobiety?
 • Boi się podchodzić do dziewczyn, ale jak już podejdziesz to nie potrafisz powstrzymać zdenerwowania?
 • Chcesz to zrobić tak aby było dobrze, ale obawiasz się, że jak się nie uda to już straciłeś swoją szansę?
 • Denerwujesz się przy naprawdę pięknych kobietach? Zasycha Ci w gardle, jąkasz się i czerwienisz?
 • Kobiety poznanie w ciągu dnia nie chcą z Tobą iść do Ciebie?
 • Nie wiesz poradzić sobie z trudnymi pytaniami od kobiety, na które nie wiesz co odpowiedzieć, aby nie wyjść na desperata?
 • Przechodzi obok Ciebie ładna dziewczyna, a Ciebie paraliżuje strach? Potem w domu myślisz - "K...a mogłem do niej podejść! Czemu innym to wychodzi a mi nie?!"
 • Czujesz się onieśmielony przez naprawdę piękne kobiety, takie jak z Twoich marzeń i snów?
 • Może masz 30+ lat i wydaje Ci się, że nie przystoi Ci podejść do 19-tki na mieście i zaprosić ją na randkę, a potem do siebie?
 • Wydaje Ci się, że dla jednych kobiet jesteś za stary, albo za młody?
 • Codziennie w drodze na uczelnię, czy do pracy jest ONA, ta piękna nieznajoma, do której pragniesz zagadać, ale się boisz? Każdego kolejnego dnia obiecujesz sobie, że do niej podejdziesz, ale nie robisz tego, bo serce tak mocno bije w klatce, gdy ją widzisz i najchętniej schowałbyś się pod ziemię?
 • Obawiasz się, że będą plotkować na Twój temat gdy będziesz podchodził do kobiet i coś się nie uda?
 • Poznajesz kobietę w jej miejscu pracy, ale boisz się, że ona będzie musiała Cię odrzucić, bo szef patrzy na nią?
 • Nie wiesz jak ją poznać gdy ona idzie z kimś innym, np. koleżanką, mamą, czy ojcem?
 • Nawet gdy już ją poznasz, niby jest fajnie, ale ona nie odpowiada, albo okazuje się, że dostałeś fałszywy numer?

Czy naprawdę chcesz być gorszy od innych? Zakładam, że jeśli czytasz ten tekst to jest w Tobie ten ogień, mniejszy lub większy, który tylko czeka, aż ktoś go podsyci i zaczniesz czerpać z życia pełnymi garściami. Tym na kogo czekasz jestem ja.

Może nie powinienem tego pisać.... ale ja już miałem dość patrzenia jak mężczyźni ode mnie brzydsi, biedniejsi, mniej pewni siebie maszerowali po ulicy z mega laskami!!! Miałem dość patrzenia na kolegów, którzy spacerując po mieście potrafią poznać dziewczynę na przystanku, a potem mieszkać u niej przez tydzień. Przez tydzień podczas, którego nie wychodzili z łóżka. Prawie 10 lat temu zacząłem studiować to na czym polega fenomen tych facetów. Mogłem się frustrować następne lata, albo dołączyć do zwycięzców.

Dlaczego facet, którego w życiu byś nie posądził o jakiekolwiek sukcesy z kobietami, ma życie łóżkowe godne arabskiego szejka?

Co powoduje, że normalna rozmowa na ulicy zamienia się w płomienny romans, i następny i następny i następny. Co powoduje, że jedni poznają kobiety podczas codziennych obowiązków i kiedy tylko mają ochotę lądują z nimi w łóżku, a inni zdzierają kilometry w galeriach handlowych, mają setki numerów telefonów i nic! Dzwonią i albo kobieta nie wie kim są, albo nikt nie odbiera.

Po to stworzyłem ten program, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy związane z uwodzeniem w dzień. Skonstruowałem go tak, abyś wziął mnie ze sobą w telefonie, jak swojego prywatnego trenera i przyjaciela. Zakładasz słuchawki. Odpalasz nagranie i działamy. Z każdą minutą dostajesz kolejne wskazówki otwierające oczy i wprawiające w stan pewności siebie i relaksu. Zaczynamy powoli, a potem podkręcamy tempo. Kilka wspólnych wyjść i będziesz mógł podchodzić kiedy Ty masz ochotę, a nie okazję!

To jest naprawdę proste!

Całość to ok 2 h nagranego w wysokiej jakości materiału szkoleniowego, który podniesie min. 10 x Twoją skuteczność w poznawaniu kobiet.

Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji. Jeżeli będziesz działać z tym materiałem tak jak napisałem a nie będziesz mieć efektów to udzielę Ci osobistej konsultacji przez Skype. Jeżeli po tym nie nastąpi poprawa to zwrócę Ci pieniądze. Chodzi mi o to, abyś miał sukces!

Materiał będzie wysyłany (na adres e-mail podany podczas płatności) do wszystkich kupujących od 26 marca gdyż cały czas jest uzupełniany o rozwiązania Waszych bieżących problemy. Chcę, abyś dostał wiedzę 11/10.

Cena 97

Zamawiam Podryw na ulicy.

Daj sobie szansę!

Feniks

Uwaga! Pamiętaj, sprawdź czy dobrze wpisałeś maila, bo na niego wysyłam materiał. Proszę też NIE PŁACIĆ za pomocą BLIK, bo nie widać w tego do kogo wysłać nagranie. Jeżeli naprawdę wygodniej jest płacić Ci przez BLIK to proszę od razu o kontakt na maila po płatności.
Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Ps. DYSKRECJA ZAPEWNIONA! Jeżeli chcesz możesz otrzymać fa vat na to szkolenie, którą spokojnie będziesz mógł wrzucić w koszta firmy.

Jakikolwiek problem z płatnością to napisz do mnie maila, który znajdziesz w dziale Kontakt.