[KURS na przykładach] Konkretne akcje z kobietami

 14 historii o tym sprawić aby seks był tak prosty jak nalanie kawy i tak samo pobudzający jak jej wypicie.

Każda historia jest prawdziwa.
Każda historia jest wzbogacona o ekspercki komentarz.
Porażki, sukcesy, przeszkody, patenty, sztuczki i metody.
Smaczki, których nie znajdziesz w innych szkoleniach.
Dowiedz się co było decydujące o sukcesie.
Poznaj schemat, który działa prawie zawsze!

Poznanie, randki, seks, seks w miejscach publicznych, seks w mniej niż 5 - 10 minut od poznania. Zarówno u mnie jak i u moich klientów.

Każdy mój klient jest uczony jakbym uczył własnego brata. Uczę tak aby nauczyć, a nie abyś kupował kolejny kurs.

Ten materiał jest wyjątkowy z kilku powodów:
- opowiadam tam rzeczy, które trzymałem w tajemnicy latami
- mówię tam co naprawdę myślę o pewnych rzeczach; bez dbania o marketing
- dostajesz tam dokładnie to co działa,
- dostajesz całą esencję, czyli rzeczy najważniejsze
- masz konkretny opis akcji, co się działo, dialogi, przeszkody, emocje, wzloty i upadki
- anonimowość autorów 10 akcji tam opisanych (czyli moich klientów ) pozwala na to, że nie silą się oni na to aby dobrze wypaść. Opisują wszystko jak jest, a ja swoim komentarzem zwracam Ci uwagę co Ty dokładnie masz zobaczyć, aby przełożyć na Twój sukces!
- wiem na jakich etapach życia powstawały te relacje, znam każdego z twórców, bo to moi klienci,  byłem też przy kilku sytuacjach i widziałem te kobiety (niestety prawo ogranicza mnie tutaj w kwestii wrzucania zdjęć i filmów, nie chcesz chyba abym problemy; w końcu robię to aby Ci pomóc)
- jestem pewien, że gdybyś zobaczył autorów tych konkretnych mocny akcji w okresie kiedy je wykonywali to byś pomyślał - Co?! To on potrafi robić takie rzeczy?! Oni wyglądają jak ludzie, których mijasz codziennie na ulicy, ale po szkoleniu zmienili się, mają już ten błysk w oku, ogromne jaja i psychikę ze stali, która przykłada się na to, że robią rzeczy szalone, nieosiągalne, niemożliwe! Są dowodem na to, że Ty też tak możesz.
- jeżeli te historie Cię nie poruszą emocjonalnie i nie zmotywują to proszę sprawdź puls i zgłoś się do szpitala, bo to musi oznaczać, że nie żyjesz.


Opinia jednego z bohaterów tych historii:

„Feniksa poznałem ponad rok temu. Ma wyjątkowo dominującą osobowość. Jego skrajna asertywność nie pozwala mu iść na ustępstwa zarówno wobec kursantów jak i prywatnym życiu. Twardo stawia na swoim. Nie negocjuje, zwłaszcza z ludźmi o słabszej osobowości, niż jego własna. Trudno jest mu zaimponować. Głównie dlatego, że otacza się osobami, które robią coś wartościowego w zawodowych i osobistych aspektach życia. Wymaga on od siebie bardzo dużo, ciągle się rozwija - przede wszystkim jako uwodziciel i trener. Poznałem wielu graczy i coachów, którzy potrafili zrobić dziesiątki podejść do kobiet z uśmiechem na twarzy, tworzyć magiczne okręgi na parkiecie, wszystko z różnym rezultatem... Widziałem podejścia Feniksa zarówno niemal u jego szczytu możliwości jak i wtedy kiedy miewał gorsze dni i to właśnie on jest osobą, która pomimo trudnych dni w swoim życiu, ubrany w jakiś tam szary sweterek, z brzuszkiem (ale już zrzucił;) podszedł tylko do jednej klubie w klubie i pomimo brzucha, zmęczenia i złego humoru pogadał z nią max.10 minut i na oczach kursantów, zabrał ją do siebie tuż po szkoleniu. Omijając tłumy wystylizowanych Portugalczyków, Włochów, Niemców, Polaków, czy innych uwodzicieli i wprawiając w osłupienie kursantów, którzy od razu uwierzyli, że jak się chce to można. Spędziłem z Feniksem dużo czasu, piłem z nim wódkę, pożyczałem gumkę kiedy mu brakowało, poszedłem do łóżka z kobietą, którą mi przyprowadził. Jestem przeświadczony o tym, że jest świetnym graczem i jest chodzącym dowodem na to, że jest jeszcze lepszym trenerem, bo szkolił mnie, wyprowadził z bagna umysłowego w jakim byłem i stał się źródłem inspiracji do osiągnięcia sukcesu w relacjach z kobietami. Można tworzyć dywagacje kto jest najlepszy, listy rankingi, konkurs Eurowizji. Jakie ma to znaczenie? Zaś dowodem na to, czy ktoś jest dobrym trenerem są sukcesy jego kursantów. Kursanci Feniksa poprawiają swoje umiejętności, znaleźli szczęście, ciągle szukając granicy pomiędzy radością z życia a seksoholizmem;)”

Paweł

Dowiedz się jak mężczyźni, którzy bali się zagadać do dziewczyny po paru miesiącach treningów stali się pewnymi siebie facetami, którzy nie boją się odrzucenia i twardo idą po celu. Oni czuli to samo co Ty i mieli podobne problemy. Zobacz, że nie trzeba wielkiego doświadczenia, aby mieć efekty i spełnić swoje marzenia. Oni są tego żywym przykładem.

Nagrania będą w dwóch formatach:
MP3 . IDEALNE DO SŁUCHANIA W TRASIE CZY NA TRENINGU

CZAS TRWANIA - 4 GODZINY

Gwarantuję, że każda opowieść jest pikantna i poza ogromną wartością merytoryczną to będzie dla Ciebie świetna zabawa i ogromna dawka motywacji!

Tu nie bawimy się w jakiś przydługi wstęp, lecimy od razu z tematem i każda historia będzie Cię uczyła rzeczy najważniejszych.

To nie jest reklama moja czy moich szkoleń. To jest materiał nastawiony na NAUKĘ NA PRZYKŁADACH.

TO JEST MATERIAŁ KONTROWERSYJNY, WIĘC ZA JAKIŚ CZAS NIE BĘDZIE ON MOŻLIWY DO KUPIENIA, BO JAKBY TO GDZIEŚ POSZŁO DALEJ I BY SIĘ LUDZIE DOWIEDZIELI DO CZEGO ZDOLNI SĄ TZW. NORMALNI FACECI, GDY DASZ IM TROCHĘ WIEDZY I PEWNOŚCI SIEBIE TO BY LUDZIE ZWARIOWALI, A KOBIETY BY ZAPRZECZAŁY, ŻE TO NIEMOŻLIWE!

POWAŻNIE - TO JEST MOCNE! Dla Ciebie jako mojego odbiorcy, bardziej akceptowalne, ale Broń Cię Panie Boże puścić to komuś kto nie ogarnia tematu, bo oszaleje, zaprzeczy, będzie oburzony i w szoku.

Twoja inwestycja w siebie to 377 pln.
Po świętach chowam go na stronie i go nie zobaczysz (po prostu chcę mieć spokój i chcę taki materiał trafił wyłącznie do zaufanych osób, które już znają mnie i moje intencje)

Płacisz z zagranicy, nie ma Twojego banku?  - proszę o kontakt

Bonusy (o wartości min. 1000 pln, które otrzymasz wyjątkowo bezpłatnie):

- 400 pln - Konsultacja 45 minut o wartości 400 pln do wykorzystania w ciągu 60 dni od zakupu szkolenia.


- nawet do 377 pln - Możesz wybrać sobie 1 dowolny kurs online, który znajdziesz w menu na stronie głównej i otrzymać go BEZPŁATNIE - w ciągu 30 dni od zakupu. Po prostu piszesz do mnie maila, że masz to szkolenie i chcesz wybrać bonus. Sprawdzam Twojego maila w bazie zamówień, jak jest to wysyłam Ci wybrany przez Ciebie produkt. Jak nie ma Twojego maila to  wyjaśniamy to do skutku.


- 200 pln - (cena wraz z analizą) Jak napisać raport z akcji. 13 min + szablon do wypełnienia i możliwość wysłania mi do oceny.

- Zniżka 20% na indywidualne szkolenie.

- Zniżka 50% na drugie moje inne wybrane przez Ciebie szkolenie online.

Cena to 377 pln za konkretny materiał, który na pewno przełoży się na Twoje efekty. Można więcej, szybciej i wygodniej, ale cóż to tylko Ty decydujesz jak go użyjesz.
Po świętach chowam go na stronie i go nie zobaczysz (po prostu chcę mieć spokój i chcę taki materiał trafił wyłącznie do zaufanych osób, które już znają mnie i moje intencje)


CHCESZ ZAMÓWIĆ , TO WYŚLIJ  DO MNIE MAILA kontakt

Płacisz z zagranicy, nie ma Twojego banku?  - proszę o kontakt