UWOHAKER - Oszczędza nawet 5 lat nauki.

Zwiększę cenę o 200 pln:

Oglądasz szkolenia o podrywie i czytasz porady, ale dalej nie masz efektów, bo:

- robisz błędy

- wcale nie zmalał lęk przed podejściem choć dużo wiesz

- wydaje Ci się, że jest jeszcze gorzej

- czujesz się źle, bo inni mają efekty a Ty masz problem aby umówić się na randkę?

- przerobiłeś masę szkoleń a dalej nie masz nawet 10% tych efektów o których słuchałeś?

- masz ochotę rzucić to wszystko w pi… bo wydaje Ci się, że już nie ma dla Ciebie nadziei?

Lub po prostu Masz jaja tak pełne jak głowę, a Twoi znajomi co do których nawet nie jesteś pewien czy potrafią czytać i pisać zmieniają dziewczyny jak rękawiczki, a Ty dalej odbijasz się od ścian i dostajesz zlewkę za zlewką?

A może po paru lepszych sukcesach znów kręcisz się w kółko i jedyne udaje Ci się cokolwiek z kobietami, które nie są Twoim marzeniem, które są „ok”, ale nie „wow”?

To teraz skup się i daj mi 5 minut, a pokażę Ci coś o czym będziesz opowiadał wnukom!

Uwaga - EKSTREMALNA GWARANCJA!

Materiał  jest tak mocny, że daję Ci Gwarancję, że jeżeli w ciągu 90 dni (po należytym zastosowaniu wiedzy z niego) nie poznasz kobiety z którą będziesz miał upragnione noce to dam Ci za darmo 1h konsultację i dodatkowe 60 dni na użycie wiedzy z konsultacji, a jak to nie pomoże to oddam Ci pieniądze. CO DAJE CI 150 DNI GWARANCJI!

A teraz do rzeczy!

Jak ja zaczynałem?

Nie było nic. 2 może 3 strony po polsku o podrywie. 1 książka!!! JEDNA! Po polsku, którą kupiłem do spółki z kolegą. Pieprzony mezozoik. Rzeźbienie w gównie! Nie było kogo zapytać. Nie było forum, nie było nic! Weź się teraz naucz.  Dopiero wiedza z zakresu uwodzenia na szerszą skalę pojawiła się 3 - 4 lata później. Dopiero ten temat wchodził do Polski. Nawet nie było z kim wyjść na podryw, kto ogarniał temat i nie popsuł czegoś po drodze.

PORADNIKI MAJĄ WADĘ, O KTÓREJ MAŁO KTO MÓWI.

Nie uczą Cię jak się uczyć i jak podejść mentalnie do nauki podrywu aby:

- efekty były szybko (czy to w postaci związku, czy zabawy)

- efekty były łatwo (czyli wiesz co masz robić i jesteś w stanie przewidzieć rezultat)

- sama nauka napędziła Cię do dalszych sukcesów, a nie była złem koniecznym na drodze poznania kobiety.

SAMO PODCHODZENIE NIC NIE DAJE! PODCHODZENIE TO ZA MAŁO!
PISANIE DO KOBIET NA TINDERZE TO ZA MAŁO!
OBIE TE RZECZY RAZEM TO TEŻ ZA MAŁO ABY MIEĆ JAKIKOLWIEK SUKCES Z KOBIETAMI.

Kolejna rzecz, która powoduje, że tysiące mężczyzn w tym kraju ma wiedzę relacjach ale nie ma efektów, to…

…BURDEL. Jedno szkolenie mówi „rób tak” a drugie mówi co innego. Inne mówią bądź bezpośredni, a drugie bądź pośredni. Dostajesz masę wykluczających się porad i tak naprawdę już nie wiesz jak się uczyć czego się uczyć, jak działać i kiedy działać.

Efekt jest taki, że może już byłeś o włos od efektów ale zniechęciłeś się, bo:

- wszystko Ci się pomieszało.

- brakło motywacji i wiary w to, że Ty też tak możesz.

- wiedza z poradnika kompletnie nie pasowała do Ciebie, Twojego charakteru czy sytuacji życiowej.

Wtedy łatwo o wypalenie, a lata lecą. Ty się starzejesz, kobiety się starzeją, może chciałbyś już poznać kobietę na dłużej, albo po prostu mieć fajne koleżanki do których możesz po przyjacielsku wpaść na kolację z bonusem ;)

Jak nie wiesz jak wykorzystać wiedzę to jakbyś miał możliwość prowadzenia sportowego samochodu Twoich marzeń, ale… nie wiedział jak prowadzić auto.

Ono jest przed Tobą, ale albo odmawiasz sobie tej przyjemności bo nie umiesz albo siadasz za kierownicą, patrzysz jak inni jeżdżą i pozostaje Ci albo fotel kierowcy albo słuchanie opowieści o tym jak to fantastycznie jest jeździć tak furą lub robisz „dobrą minę do złej gry” i modlisz się, aby się nie rozwalić na najbliższej ścianie. Stres, ryzyko, udawanie, że wszystko jest ok, może się uda, może się nie uda, a w trakcie jazdy to zamiast się cieszyć przejażdżką to nie wiesz czy się spociłeś, czy się zesrałeś, a i tak bardziej prawdopodobne jest że się rozwalisz.


Znasz to paskudne uczucie, gdy wszystko idzie dobrze i już oczami wyobraźni widzisz jak ona krzyczy “TAK” 

i nagle ona:

Miało być “tak”, a jest “nie”...

a Ty kompletnie nie wiesz dlaczego ponieważ “zrobiłeś wszystko tak jak mówili w poradniku”!

To nie jest Twoja wina. Po prostu spotkały Cię rzeczy o których poradniki nie mówią, bo 99% wiedzy z tematu uwodzenia kręci się w kółko tematu - Co powiedzieć i jak się zachować. Ignorując ten 1% o których nie powie Ci nawet kobieta, a na ich podstawie podejmuje (często podświadomie) decyzję czy pójdzie z Tobą do łóżka. Ty się albo frustrujesz i potem kupujesz kolejne szkolenie i tam szukasz odpowiedzi, albo olewasz temat i czujesz się oszukany, bo miało działać, a nie działa.

Potrzebujesz Uwohakera - szkolenie nowej generacji, które:

- nie mówi Ci tylko co masz zrobić i mówić
- przeprowadza Cię przez proces szybkiej transformacji, do której nie musisz nic zmieniać w swoim życiu. Gdy uwolnisz umysł to życie samo się zmieni. Szybko i bez napięcia.

Uwohacker jest właśnie takim programem, jak w Matrixie, który wgrasz raz i zobaczysz świat z zupełnie innej perspektywy. Nagle to co obejrzysz na szkoleniu będzie wyglądać dla Ciebie zupełnie inaczej. Bo zainstalujesz sobie (jak Neo, czyli ekspresowo):

- nastawienie perfekcyjne do nauki podrywu, aby te efekty były

- antywirus na negatywne kobiety i przeszkody

- spojrzenie, dzięki któremu będziesz miał co najmniej 3 x większe sukcesy z kobietami w ciągu najbliższych 30 dni jeżeli użyjesz całej wiedzy z tego programu Uwo Haker. Bonusów jest tu tyle, że musiałem 2 dni wrzucać je na serwer!

Po instalacji w Twoim życiu poprawią się następujące rzeczy:

- zyskasz teflonową pewność siebie, żadne negatywne emocje innych ludzi czy ich reakcje już się do Ciebie nieprzykleją

- zwiększysz zadowolenie z życia seksualnego (więcej luzu i radości)

- zrozumiesz wszystkie przeszkody, które blokowały Cię przed sukcesem w nauce podrywu

- istnieje zwiększone ryzyko, że łatwość poznawania kobiet Cię porwie i sprawi, że będziesz latał jak Neo w Matrix

- przeskoczysz do wyższej ligi kobiet, które poznajesz

- nie będziesz potrzebował żadnych wingów i kolegów do pomocy w podrywie, bo sam będziesz swoim najlepszym wsparciem.

- zaskoczysz sam siebie tym jakie to jest proste co grozi poczuciem zmarnowanych lat na kręcenie się w kółko, ale to już było. Ważne jak wykorzystasz to co będzie!

- zbudujesz autentyczną pozytywną postawę wobec świata i ludzi

- nie będziesz musiał kłamać, aby zyskać relację z kobietą

- wyciągniesz max z każdego szkolenia, które wpadnie Ci w ręce oraz zaczniesz szybko odróżniać, które szkolenie ma sens, a które nie.

SUKCES W NAUCE SKUTECZNEGO UWODZENIA NIE LEŻY WYŁĄCZNIE W DZIAŁANIU. ZNAM LUDZI, KTÓRZY WYKONALI TYSIĄCE PODEJŚĆ (TAK TYSIĄCE I NIE OSIĄGNELI NAWET POŁOWY TEGO CO MÓJ TYPOWY KLIENT PODCZAS KILKU KONSULTACJI). DLACZEGO? TO PROSTE!

  1. Kompletna nieświadomość rzeczy, które NAPRAWDĘ decydują o tym czy będzie seks/związek czy nie. Nawet jak jakimś cudem mieli już kobietę u siebie w sypialni to koncertowo psuli, a potem mogli tylko się wkurzać, że ona nagle nie chce i wychodzi z domu, a oni nie wiedzą dlaczego i potem zostaje im tylko robota ręczna w samotności.

Ci ludzie mieli pobrane całe GIGA BAJTY szkoleń z uwodzenia (przeważnie ukradzionych, jakoś tak się składa, czy zwykle Ci co kradną z sieci szkolenia to potem mają słabe efekty #karma). Mieli mnóstwo wiedzy, a i tak byli w ciemnej dupie! To nie jest ich wina, oni wcale nie byli głupsi, brzydsi, czy mieli więcej ograniczeń, oni po prostu nie wiedzieli co NAPRAWDĘ decyduje o sukcesie.

I Ty też tego nie wiesz!

Jeżeli w ciągu ostatnich 2 tygodni nie poznałeś żadnej kobiety i nie było z nią relacji intymnej, czy związku to właśnie Uwohaker jest dla Ciebie.
Jak masz wiedzę i nie masz efektów to NIE OZNACZA, że coś jest z Tobą nie tak.

Dlaczego?
Wiedza to już za mało!

Co z tego, że masz w telefonie dostęp do informacji jak poderwać kobietę, skoro kompletnie nie wiesz jak ich użyć, oraz jakie mieć nastawienie aby je użyć.

Pewnie słyszałeś te rady w stylu:

- bądź pewny siebie

- uśmiechnij się

- miej poczucie humoru

- nie pokazuj, że Ci zależy
Super rady! Piękne rady! W stylu - jak nie chcesz być niski to bądź wysoki.

Jak masz dość rad, które nic nie wnoszą i są dawane przez ludzi, którzy nie biorą za te rady kompletnie żadnej odpowiedzialności to właśnie dla Ciebie jest Uwohaker i moje Ekstremalna Gwarancja nastawiona na to, abyś miał efekt. Przecież obaj wiemy, że Ty nie chcesz robić zwrotu, tylko chcesz po prostu mieć super efekty i ja też chcę abyś Ty je miał!

Uwohaker to service pack na Twoje problemy w kontaktach z kobietami.
To będzie taki Upgrade, że ja nie wiem czy Ty jesteś na to gotowy!

Jak zainstalujesz Uwohakera w swoje głowie to będzie tak jakbyś wsadził silniki z Audi RS6 do Audi A3. Z zewnątrz będzie dalej normalnym facetem, ale w środku będziesz prawdziwym samcem! W pracy  czy szkole będzie normalny gościem jak Clark Kent, ale gdy zajdzie taka potrzeba to zamienisz się w Supermena!!


Psychika to podstawa i w kontakcie z kobietami jak nie masz psychiki to możesz:

- być wysoki, przystojny, dobrze zbudowany (oczywiście to pomaga, ale nie decyduje)

- bogaty (to już za mało)

- pewny siebie (co z tego, że jesteś pewny siebie, jak nie masz pojęcia o relacjach i o tym jak to wykorzystać. Dalej jesteś pewny siebie, ale w robieniu niewłaściwych rzeczy).

Nawet jak myślisz, że jesteś dobry to z Uwohakerem możesz być nawet 3x lepszy! Jestem tego pewien, bo ten program (moim zdaniem) ostatecznie zaciera granice między tym co jest możliwe a co nie jest możliwe. Dlaczego? Bo pomaga on stać się atrakcyjnym mężczyzną, a nie tylko mówić jak atrakcyjny mężczyzna, chodzić jak atrakcyjny mężczyzna, czy się ubierać jak atrakcyjny mężczyzna. Ten program sprawi, że Ty spojrzysz na kobietę i ona będzie wiedziała, że do czynienia z gościem, który ma prawdziwe jaja i nie jest jakimś leszczem do pomiatania. Tam gdzie wcześniej była pogarda tam pojawi się szacunek i pociąg do Twojej osoby. Zmienisz się Ty i zmienią się reakcje kobiet.

Sprawdź!

Mając odpowiednie nastawienie i wiedzę o tym jak zdobywać nową wiedzę będziesz w stanie mieć szybko efekty i szybko osiągać swoje cele.

Wyobraź sobie swojego idola. Kogoś kogo podziwiasz. Kogoś kim chciałbyś być. Kogoś z kim chciałbyś spędzić chociaż 1 dzień.

i wiesz co? On też miał swojego mentora!

Najbogatsi ludzie na świecie mają swoich mentorów!!!Oni uczyli ich jak używać tego co mają. Michael Jordan grał tą samą piłką, którą grało całe NBA (tym modelem) ale to jego kojarzysz jako wybitnego koszykarza.

Uwohaker jest takim programem, gdzie załadujesz mój styl myślenia o relacjach, nauce podrywu, logistyce i masie innych rzeczy, które do tej poty otrzymywali głównie moi klienci.

Ten program działa na minimalnych wymaganiach sprzętowych:

- możesz nie mieć pieniędzy

- możesz być normalnej urody, a nawet uważać się za brzydkiego (hello, ja też modelem nie jestem)

- możesz być niski, gruby , nawet nie mieć jądra (takich klientów też szkoliłem z sukcesami)

- możesz nawet nie uważać się na kogoś bystrego, jeżeli umiesz pisać i czytać to bez problemu zastosujesz Uwohakera.

Gwarantuję, że gdy pobierzesz Uwohakera do swojego mózgu i odpalisz go w swojej głowie to będziesz miał (przyn minimalnym działaniu) 3 x więcej sukcesów (nawet jak teraz nie masz nic to gwarantuję, że w ciągu paru tygodni to będziesz miał dziewczynę, no chyba, że się będziesz opierał , zamkniesz w domu i wręcz odganiał kijem, no to wtedy nie :) program Uwohaker musi mieć gdzie działać). Zakładam, że wiesz, że trzeba użyć tego programu w praktyce, trzeba działać, ale z Uwohakerem stanie się to proste, łatwe, przyjemne. Zobaczysz, że Twoje otoczenie też zauważy tę pozytywną zmianę.

Zasady bezpieczeństwa! Jeżeli już teraz potrafisz bez problemu poznać nową dziewczynę nawet w tym tygodniu to ja nie wiesz czy Ty powinieneś instalować Uwohakera, bo to jest bardzo głęboki program osobistej zmiany, które może tak bardzo podnieść Twoją skuteczność w nawiązywaniu relacji damsko-męskich, że zaniedbasz swoje życie osobiste, czy zawodowe. Tu nie ma żartów i bardzo proszę o tym pamiętać. To co piszę to nie jest marketing, ja to piszę bardzo poważnie!  Poznawanie kobiet (z intymnymi relacjami włącznie) stanie się tak proste, że  pokusa przekroczenia granicy może być nieodparta i po prostu pochłonie Cię fala zalewu kobiecego zainteresowania. Teraz to sobie możesz myśleć - Ta jasne… ale gdy się przyłożysz i skupisz i pozwolisz działać nowemu oprogramowaniu to to co było dla Ciebie sufitem stanie się podłogą. Bardzo proszę o rozsądek i nie zachłyśnięcie się przyjemnościami czy poczuciem bycia pożądanym. Z tym programem jest to niezwykle łatwe.
Gdy facet staje się mężczyzną to jakby wszystkie kobiety w okolicy otrzymały komendę dotarcia do niego za wszelką cenę. Mogą podrywać Cię żony Twoich kolegów, koleżanki w pracy, przypadkowe kobiety w dziwnych miejscach i sytuacjach. Nie musisz mi wierzyć. Naprawdę.

Czym nie jest Uwohaker:

- to nie jest program o banałach z uwodzenia

- to nie jest powtórka z jakiejś lekcji psychologii domowej

- to nie jest zlepek różnych informacji o podrywie.

- zbiorem misji typu - dzisiaj 10 podejść, jutro 10 numerów, pojutrze 20 razy zapytać to czy świeci słońce

DLACZEGO UWOHAKER JEST SKUTECZNIEJSZY, NIŻ WSZYSTKO INNE CO POZNAŁEŚ DO TEJ PORY I JEST BRAKUJĄCYM ELEMENTEM MASY KURSÓW O PODRYWIE?
DLACZEGO UWOHAKER JEST TYM PROGRAMEM, KTÓRY ZŁAMIE KOD ZABEZPIECZAJĄCY TWÓJ PRAWDZIWY POTENCJAŁ I DOSTĘP DO UKRYTEJ W TOBIE MĘSKIEJ ATRAKCYJNOŚCI?

DWA POWODY:


UWOHAKER CHRONI CIĘ PRZED NEGATYWNYM PROGRAMOWANIEM:


Zdradzę Ci pewien sekret. Jeżeli myślisz, że kiedyś moi klienci mieli efekty to powiem Ci, że teraz mają dużo większe, bo ja ich nie uczę już TYLKO uwodzenia. Ja ich oduczam wszystkiego co blokuje ich naturalną męską atrakcyjność. Nie dodaję, odejmuję. Tu jest klucz tego seksu!

Uwohaker to program robiący porządek w Twojej głowie i dający Ci miejsce do tego aby działało poprawnie to co już w Tobie jest!  Tematy, które są w nim poruszane są tak proste, że są kompletnie ignorowane przez Ciebie, a to właśnie one decydują o tym czy dalej będziesz tracił nerwy i zdrowie na kręcenie się w kółko czy nie.

UWOHAKER DZIAŁA TAK, ŻE:


Zanim przedstawię Ci cały ogrom bonusów to najpierw zapoznaj się z tym w czym dokładniej pomoże Ci Uwohaker.

Uprzedzam, że to nie jest kompletna lista, bo po prostu Uwohaker nie jest programem, którego się uczysz jak w szkole. To program, który się słucha i który się doświadcza. Ciężko to logicznie wytłumaczyć, ale postaram się najprościej jak się da. Wstawiłem tam takie rzeczy, które zmienią raz na zawsze Twój sposób patrzenia na relacje damsko-męskie i uczynią sukces w nich jako coś co przyjdzie samo, przy minimalnym bezwysiłkowym działaniu. To taki zbiór momentów:


UWOHAKER JEST PODZIELONY NA BLOKI:

BLOK A -  Defragmentacja - Wychodzenie z przeładowania wiedzą nt relacji damsko - męskich.  VIDEO 54 minuty

BLOK B - Usuwanie wirusów i luk w systemie - usuwanie blokujących Cię latami przekonań. - VIDEO 26 minut

BLOK C - Swap and Boost - Wymiana uszkodzonych linijek kodu w Twoim oprogramowaniu. Podkręcanie Twojego postrzegania relacji damsko - męskich i  dodawanie Ci w nowe funkcjonalności.  VIDEO 28 minut

BLOK D - Upgrade - Instalowanie nowego software wraz algorytmami samoleczenia i nowymi systemami zabezpieczeń Twojego systemu. Ponad 1 h VIDEO


Nie daję tutaj fragmentów nagrań bo dochodziłem do tej wiedzy przez 13 lat i ona jest tak prosta i skuteczna, że:


Jednorazowa instalacja powinna być wystarczająca! Ale wiadomo, że im częściej będziesz go słuchał tym więcej rzeczy odkryjesz dla siebie.

Szanuję Ciebie i Twój czas więc zrobiłem Coś max prostego i łatwego w użyć.
Mi zależy na Twoich efektach a nie podziwie.

a teraz czas na Bonusy. Jest tego dużo więc będę się streszczać.

UWOHAKER BONUSY (Format video; poniżej masz podany czas i cenę poza ofertą Uwohakera):

Wartość samych aż 15 bonusów, które otrzymasz bezpłatne tylko dlatego że zakupisz Uwohackera to ponad 1300 pln, czyli już jesteś 1000 pln do przodu, a tę kwotę możesz jeszcze podwoić korzystając ze zniżek. Czyli w skrócie kupująć Uwohackera dostajesz zniżki na poziomie między 1000 a 2000 pln.

Czas trwania wszystkich bonusów to ponad 567 minuty, czyli 9 h 27 minut dodatkowego materiału. Uwo Haker + BONUSY to prawie 12 h materiału!

Jak dostać Uwo Hackera?

To proste! Kliknij przycisk. Zamów go teraz! Jak nie ma Twojego banku albo płacisz za zagranicy to napisz do mnie. Mam rozwiązanie :)

Zwiększę cenę o 200 pln:

Materiał w promocyjnej cenie 277 pln . Potem bonusy o wartości ponad 1300 pln przestaną być bezpłatne.

Jak nie ma Twojego banku albo płacisz za zagranicy to napisz do mnie. Mam rozwiązanie :)
Dostęp jest przydzielany online na zamknięty kanał. Robię to osobiście, aby mieć pewność, że wszystkie idzie dobrze.

Materiał  jest tak mocny, że daję Ci Gwarancję, że jeżeli w ciągu 90 dni (po należytym zastosowaniu wiedzy z niego) nie poznasz kobiety z którą będziesz miał upragnione noce to dam Ci za darmo 1h konsultację i dodatkowe 60 dni na użycie wiedzy z konsultacji, a jak to nie pomoże to oddam Ci pieniądze. W sumie to aż 150 dni gwarancji!

Zapraszam Cię do świata relacji damsko - męskich gdzie:


“Myśli to przyczyny, warunki życia to skutki” Sokrates.

Zamów już teraz!

Jak nie ma Twojego banku albo płacisz za zagranicy to napisz do mnie. Mam rozwiązanie :)