Czy ucząc się sztuk walki to chciałbyś się być uczniem kogoś kto wygrał ponad 1000 walk? Czy ucząc się sprzedaży mieszkań to chciałbyś się uczyć od kogoś kto sprzedał 1000 mieszkań? Czy gdybyś chciał poznać dziewczynę to chciałbyś poznać sekrety kogoś kto rozkochał w sobie 1000 kobiet?

Ma dla Ciebie ponad 12 h nagranie,  w którym wyciągam sekrety z mojego mentora! Z kimś kto spał z ponad 1000 kobiet. Tak, tysiącem!!! Z kraju i za granicy, różnej narodowości i różnego koloru skóry!

Krótkie info o projekcie "1000 kobiet system"


Wszystko legalnie!

Bez problemów z prawem! Nie płacąc za kobietę, ani za seks!
Nie będą przystojnym, dobrze zbudowanym, bogatym, znanym!
Będąc kimś kogo minąłbyś na ulicy nie zwrócił na niego uwagi!

Tak, ja, też mam mentora, miałem ich wielu. Poznałem ludzi z topu branży uwodzenia na świecie. W Polsce znam prawie wszystkich osobiście i widziałem wielu z nich w akcji. Radzą sobie, ale to co robi mój Mentor to jest absolutnie inna liga!

To jak w boksie - Muhammed Ali, w piłce nożnej - Diego Maradona.

Absolutnie inny level!

W  poniższym video opowiadamy o całym projekcie. Możesz słuchać w tle podczas przewijania strony.

Prawdopodobnie to najlepszy w Polsce (żyjący) miłośnik kobiet!

Dlaczego miłośnik kobiet? To mężczyzna, który kocha kobiety, a nie goni za wynikiem. Wynik to efekt uboczny jego fascynacji kobietami. 

Pierwszy raz w historii świata wypytał wyjątkowego uwodziciela ktoś kompetentny, czyli ja, osoba, która od 12 lat, pomaga tysiącom mężczyzn odnosić sukcesy z kobietami.

Dzięki mojej eksperckiej wiedzy i znajomości problemów moich klientów, wiedziałem o co pytać i jak pokierować rozmową abyś Ty wiedział dokładnie co on robi i co Ty masz zrobić, aby mieć podobno efekty. Zapewniem Cię, że to nie są kolejne rady w stylu:

Wiesz doskonale, że te rady są g... warte, bo są na takim poziomie ogólności jak - jeśli nie chcesz być biedny, to bądź bogaty. Tutaj tego nie ma. 

Mamy naprawdę mistrzowskie nagrania! 12 h nagrań pełnych wiedzy, zmiany mentalnej, humoru  i konkretnych porad nagranych z myślą o Tobie. Nagrania są w formacie mp3, bo mój mentor woli pozostać anonimowy, a Ty nie będziesz musiał tracić czasu aby oglądać tylko 1 z nas.

Są to nagranie z bardzo dosadnym językiem, mówione jest tam bez ściemy tak jak jest. Mój mentor to bardzo konkretny, prawie 40-letni człowiek. Dlatego jak ktoś jest bardzo wrażliwy delikatny i woli się oburzać jak stara dewotka, że usłyszy raz na jakiś czas słowo na k… albo h… to niech nie korzystaj z tej wiedzy. To tylko środki ekspresji emocjonalnej, a nie brak szacunku do odbiorcy.

Mój mentor nie ma swojej strony www. Nie prowadzi szkoleń i nie będzie. Nie chce się ujawniać, ani zarabiać na tym, bo zajmuje ważne stanowisko w korporacji. Zrobił to tylko dla potomnych, bo wie, że są faceci, którzy naprawdę tej wiedzy potrzebują!

Zobacz z czego składa się "1000 kobiet system"

cena poza pakietem - 97 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ

Czas nagrania - 56 min 

Tematy poruszane w nagraniu: Skąd pochodzi, jak żyje? Jak przez ostatnie 20 lat życia uczył uwodzenia. Jakie błędy popełnił i jakie nauki z nich wyciągnął. Jego pierwsze sukcesy i porażki. Jak zmieniały się przez lata jego przekonania na temat kobiet. Co wpłynęło na to, że stał się kimś kto bierze to co chce i nie przeprasza za to, że jest mężczyzną. Jak osiągnął tak szokujący wynik.

Cena poza pakietem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ

Czas nagrania - 1 h 20 min

Tematy poruszane w nagraniu: Co ultra samiec myśli o kobietach, że one wariują gdy są z nim sam na sam. Jakie są jego przekonania na temat kobiet. Co zaleca poprawić zanim zacznie się poznawać kobiety. Jakie kobiety są gdy nikt nie widzi. Niewygodne prawdy i gorące okazje. Czego przeciętny mężczyzna nie wie o kobietach, nawet jeśli wydaje mu się, że ma dużą wiedzę.

cena poza pakietem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ

Czas nagrania - 1h 35 min

Tematy poruszane w nagraniu: Jego metoda na lęk przed podejściem. Profilowanie kobiety, czyli na co zwrócić uwagę w wyglądzie kobiety, aby podejście było udane. Planowanie a spontaniczność. Co lepsze? Kiedy wybrać Co powiedzieć kobiecie na “otwarcie”, aby być oryginalnym, atrakcyjnym i bezkonkurencyjnym. Jak (z uśmiechem na twarzy) obchodzić testy kobiet. Jak rozpalić kobietę gdy ona dopiero Cię poznała. Jak on reaguje na zaskakujące sytuacje. Po czym wie, że kobieta się z nim spotka. Czego za żadne skarby nie robi przy podejściu, a ten błąd popełnia większość mężczyzn. Jak zabrać ją do domu (poznaną na ulicy lub przez internet) Świeże historie z zastosowaniem powyższych rozwiązań. Ps. Wszystko na podstawie działania w czasach koronawirusa.

cena poza pakietem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ

Czas trwania - 1h 17 min

Tematy poruszane w nagraniu: Jak skutecznie zaprosić kobietę na seks do domu - kolejne przykłady. Co robić jeśli nie ma się najlepszych warunków logistycznych, jest się w podróży. Co zrobić aby kobieta poznana na ulicy miała ochotę na seks z Tobą - TU i TERAZ. Różnica między zaproszeniem bezpośrednim a pośrednim. Jak sprawić aby kobieta czuła się u Ciebie komfortowo. Jak w domowych warunkach, rozpalić dzikie pożądanie u kobiety i obudzić w niej Twoją Nimfomankę. Jak się z nią kochać, aby chciała wrócić po więcej. Jak się zachować po seksie. Jak reagować na zachowania i słowa kobiety przed, w trakcie i po seksie. Mnóstwo przykładów i odniesień do prawdziwych sytuacji.

Czas nagrania - 7 min

Tematy poruszane w nagraniu: Jak i gdzie poznać kobietę, gdy każda chodzi w masce? Czy jesteś skazany tylko na internet? Jak podrywać w czasach zarazy (oczywiście  przestrzegając wszystkich obostrzeń :P ) Dlaczego jest mu łatwiej teraz, niż przed pandemią.


Cena poza pakietem - 37 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
 Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ
Czas nagrania - 19 minut

Tematy poruszane w nagraniu: Czy mężczyzna, który spędził szalone noce z ponad 1000 kobiet (nie płacąc za to) wie jak zachęcić kobietę do związku? Oczywiście! Choć nie jest to produkt dla par, to wiemy, że bez seksu ciężko o związek. Jak mieć (pełen radości i relaksu) seks, bez oszukiwania i wykorzystywania kogokolwiek to już będziesz wiedział z poprzednich nagrań. Co zrobić gdy poznasz wyjątkową kobietę i chcesz aby została w Twoim życiu na dłużej? Te wskazówki na pewno pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Odpowiedzi na częste pytania (pamiętaj, że pod nimi znajduje się jeszcze opis aż 5 bonusów dla Ciebie!) :

 • Może on ma jakiś specjalny dar, którego ja nie będę w stanie posiadać?
  Ten dar to tysiące podejść i działanie a nie myślenie. Pamiętaj, że on się nie obudził z 1000 kobiet na liczniku. To jest wynik, na który pracował ostatnie 20 lat! Ty za grosze dostajesz jego 20 letnie doświadczenie!

 • Dlaczego jest anonimowy?
  Ceni swoją prywatność i to byłby szok dla ludzi z jego otoczenia zawodowego, że on ma takie efekty. Jestem spokojny o to, że posłuchasz całość nagrań to zobaczysz jaki  posiada ogrom wiedzy.

 • Ja nie chce mieć wielu dziewczyn, ja chcę zbudować związek?
  Każdy związek zaczyna się poznania kobiety. Podryw na związek a na krótszą znajomość nie różni się specjalnie niczym. Tutaj dowiesz się jak zainteresować sobą kobietę, która Cię interesuje. To jak długo z nią będziesz to już kwestia Waszej decyzji. Na pewno w tym materiale dowiesz się o tym nad czym pracować i jak przez długi czas być atrakcyjnym dla kobiety, co na pewno wpłynie na trwałość Twojego związku.

 • A może on jest przystojny, bogaty, znany, ciekawą pracę?
  4x Nie

 • To nie jest normalne, aby mieć tyle kobiet!
  Ale nikt Ci nie każe mieć tyle co on. To Ty decydujesz ile kobiet chcesz mieć! Dzięki temu, że on ma tak ogromne doświadczenie to Ty możesz użyć go aby odnieść sukces. Nikt Cię nie zmusza do takiego wyniku. To jest pasjonat i miłośnik kobiet. Tak jak niektórzy są zawodowymi sportowcami, a niektórzy ćwiczą w domu dla zdrowia. Możesz wybrać swoją drogę, ale pamiętaj, że odkrywamy nowe możliwości ludzkiego ciała właśnie dzięki sportowcom wyczynowym. Oni są najczęściej badani i testowani. Oni sprawdzają nowe ćwiczenia i diety. Dzięki nim z czasem normalni ludzie wykorzystują rozwiązania dostępne na początku tylko dla profesjonalistów. Tak samo jest tutaj. Dostajesz fachową wiedzę, zdobytą na udanym (zakończonym seksem) podrywie ponad 1000 kobiet. To ile razy ją użyjesz to już jest Twoja decyzja.

 • Mam inne Twoje kursy, mam kursy innych trenerów. Czym to się różni od tego co już znam?
  Jakbyś miał okazję porozmawiać z Billem Gatesem o tym jak zarabiać pieniądze to powiesz - Odpuszczam, bo już czytałem  biografię Elona Muska? Życie masz tylko 1 i możesz albo żałować paru złotych i bać się, że je stracisz, albo wykorzystać okazję i dowiedzieć się nawet kilku rzeczy, które zmienią Twoje życie i dadzą Ci kolosalny sukces. Daję Ci gwarancję, więc to ja i tak więcej ryzykuję. Ja sam dużo się nauczyłem przygotowując ten materiał dla Ciebie. Mogę udawać wielkiego trenera co pozjadał wszystkie rozumy, ale po co? Piszę Ci jak jest. Mnie to skłoniło do myślenia, dał mnie samego to było super doświadczenie i sam chciałbym mieć taką wiedzą na początku mojej drogi.

  Takiego produktu w Polsce nie ma. Nikt w Polsce nie ma tyle doświadczenia. Gdy on już miał 3 cyfrowy wynik to większość trenerów uwodzenia w tym kraju, szukała tornistra pod klasą. No takie są fakty. To są lata doświadczenia i obycia, których oni po prostu nie mają.
  Nie ma takiego szkolenia na rynku. Nie zdziwiłbym się jakby to był jedyny taki kurs na świecie. Nikt nigdy nie zapytał kogoś takiego o to jak naprawdę poznaje kobiety. Plusem jest to, że pyta go ekspert z tej branży i materiał jest robiony z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych. Wszystko tam jest rozłożone tak, abyś nie miał najmniejszych wątpliwości.

 • Skoro sam oferujesz kursy online o podrywaniu i pewności siebie to czemu nagle oferujesz kurs swojego mentora? Nie wolisz zachować najlepszych metod dla siebie?
  Mi zależy na tym, aby Ci pomóc. Ja i tak działam, też w innych tematach, dlatego też ograniczam swój wizerunek w tym temacie (też polubiłem spokój, ale nie chcę skończyć pomagać ludziom). Od zawsze lubiłem robić pionierskie rzeczy. Gdy wszedłem w szkolenia to postawiłem na baczność całą branżę! Praktycznie każdy kopiował coś ode mnie. Trenerzy zaczęli otwarcie mówić o seksie. 10 lat temu to nie było bardziej bezczelnego gracza ode mnie. Zwiększyła się jakość tych materiałów , a trenerzy zaczęli w końcu mówi jak otwarcie nawiązać intymną relację z kobietą. Pomogłem też wypromować kilku trenerów uwodzenia i wielu z nich pomogłem w biznesie, nawet tym, którzy już się przebranżowili.
  Zrobiłem ten kurs bo mogę, robię to bo lubię robić rzeczy inne, nowe, przełomowe, takie, które sprawiają, że mój klient zostanie z uczuciem „wow” i zakup mojego szkolenia będzie jego najlepszą decyzją w życiu. Nawet jak robię szkolenia, czy mentoringi to prowadzę je tak, aby to szkolenie było ostatnim z uwodzenia jakie potrzebujesz. Jeżeli ktoś oczywiście chce sobie powtórzyć to zapraszam, ale dalej moją intencją jest to, abyś już więcej nie potrzebował kolejnego szkolenia. U kogokolwiek! Jestem przeciwnikiem “ruchania” portfela klienta wymyślając jakieś szkolenia “z dupy”, stopnie, pasy, tylko po to, aby wyciągnąć z niego kasę.

  Skoro i tak ostatecznie trafiłeś do mnie to chyba wiesz co Ci dały inne szkoły i produkty. Niektórzy trenerzy oferują naprawdę poprawne merytorycznie szkolenia. Moim celem jest wyrwać Cię z butów! Mi zależy na tym abyś Ty nie tylko miał kobietę, ale abyś Ty miał szczęśliwe udane życie. Osobiście czuję się lepiej kiedy daję pełne rozwiązania, zamiast dzielić się wiedzą jak stara chytra baba. Stąd ten kurs! Dostaniesz konkretne wskazówki i porady, a nie tylko zbiór ogólników, historyjek i nie wiedział co robić, absolutnie dałem z siebie wszystko przy tworzeniu tego produktu i wycisnąłem wszystkiego z mojego mentora.

  Zamów pisząc maila na [email protected]  o tytule - 1000. Otrzymasz dane do wpłaty.

BONUSY!!!


Normalna cena poza zestawem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.

Czas trwania - 1 h 35 min

Tematy poruszane:
jak sobie radzić z tym w czasie pandemii
jak się do tego przygotować
tajemnice logistyki komunikacji miejskiej
jakie kobiety można poznać w publicznym transporcie 
jak pokonać przeszkody na drodze do poznania kobiety (te o których wiesz i te niespodziewane)
jak rozbroić rodzinę, koleżanki, kolegów
jak rozpoznać czy jedzie z nią kolega, brat czy partner
jak się zachować gdy kobieta Cię odrzuca a inni patrzą
jak zachować się gdy po spotkaniu z nią na randce widzicie się znów w komunikacji miejskiej (w zależności od tego jak wyglądało Wasze spotkanie)
jak zabrać ją z autobus lub pociągu do domu (jej lub Twojego)

Normalna cena poza zestawem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ
Czas trwania - 1 h 57 min

Tematy poruszane:
Jakie firmy i zawody sprzyjają poznawaniu kobiet w pracy.
Hierarchia w pracy - podryw w zależności od stanowiska (nie tak oczywiste jak się myśli). 
Czy musisz jakiś czas odczekać od momentu zatrudnienia czy nie?
Rozpoznanie kobiety, którą chcemy poznać:
- wywiad środowiskowy (kogo wybierasz do wywiadu, jak odróżnić gdy ktoś Ci udzieli pomocnych informacji, a kiedy ktoś staje się przeszkodą)
- social media (co sprawdzasz na profilu kobiety, dodawanie się do znajomych na fb, fallow na insta, serduszka, lajki, komentarze, jaka strategia)
Pierwsza rozmowa w pracy z kobietą, która Ci się podoba, czyli jak nie spalić się na starcie..
Rozmowy i kontakty pozostałe( jakie są pierwsze interakcje, ile trwają czasu, wokół jakich tematów one się kręcą)
Budowanie Znajomości (jak ją zbudujesz, jakie są etapy)
Jak zrobić na niej dobre wrażenie wykorzystując środowisko pracy. 
Co samemu możesz zrobić aby zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś w pracy
Uwodzenie dotykiem w pracy, czyli jak zbudować chemię i nie zostać posądzonym niesłusznie o molestowanie.
Przykłady historie:
- seks w pracy
- seks po pracy
Co ze znajomością po seksie.
Jak prowadzić znajomość, aby nie odbiło się to negatywnie na Twojej pracy.
Co w sytuacji gdy inni wiedzą, że uprawiasz seks z pracownicami?
Jak utrzymać pozytywne relacje po seksie aby kobieta nie zrobiła Ci problemów?

Co w sytuacji:
- gdy kobieta liczyła na coś więcej i nie przyjęła do wiadomość, że to tylko krótka znajomość.
- gdy podryw nie idzie po Twojej myśli
- gdy kobieta pracuje z partnerem w 1 miejscu pracy
- po czym poznać że znajomości z pracy rokuje na związek, a kiedy sobie dać spokój.
Jakich kobiet pod żadnym pozorem nie tykać w pracy.
Oraz Inne nieprzewidziane sytuacje, na które warto uważać.

Normalna cena poza zestawem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ
Czas trwania - 1 h 10 min

Tematy poruszane:
>> W jakich miejscach, sytuacjach poznaje się matkę i córkę, otwarte na taką przygodę.
>> Mąż, relacje rodzinne, status społeczny matki oraz córki.
>> Co robić gdy najpierw:
- poznajesz córkę
- poznajesz matkę.
Podryw każdej z osobna (ich reakcje)
Doprowadzenie do seksu
Kto jest inicjatorem pomysłu? 
Kto jest liderem w łóżku? Matka, czy córka?
Czy matka nakłania córkę, czy odwrotnie, czy to jest ich wspólny pomysł?
Kto prowadzi, kto czeka na akceptację swoich działań w sypialni.
Jak zarządzać uwagą w trakcie seksu, od kogo zaczynasz, co ile czasu zmiana.
Czy córka i matka też się dotykają, czy córka z matką się całują, robią Ci razem loda... czy one też uprawiają seks ze sobą.
Czy matka zajmuje się córką gdy uprawiasz seks z nią, kiedy zmiana.
Co po seksie, gdy już emocje opadną
Czy da się zrobić z tego taki układ- trójkąt na dłużej
Jak się zachowywać mając świadomość, że to matka i córka. Jak kulturalnie się rozstać po seksie.

Normalna cena poza zestawem - 197 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ
Czas trwania: 2 h 7 minut

Nagranie zawiera odpowiedzi na pytania wysłane przez czytelników do mojego mentora portalu. Nie odpowiedział tylko na 1 bardzo nieetyczne pytanie. Może jesteśmy konkretni, ale wierzymy też w karmę, chcemy abyś budował etyczne, uczciwe relacje. Bycie bardzo atrakcyjnym nie zwalnia z bycia człowiekiem i to właśnie bycie fair sprawia, że kobiety są Tobą zainteresowane, bo one czują, że chcesz przeżyć z nimi coś extra, a nie wykorzystać.

Normalna cena poza zestawem - 97 pln - link do zakupu tylko tego nagrania.
Nagranie wyślemy na maila podanego w zamówieniu. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku? Pisz TUTAJ
Czas trwania: 1 h 3 minuty

Nagranie zawiera różne historie z udanych podrywów i szalonych akcji z kobietami. 
Historie takie, że opada szczęka, na twarzy pojawia się uśmiech a i włos jeży się na głowie! Poznaj co naprawdę jest możliwe! 
Oczywiście dopytuję o szczegóły po to abyś Ty wyciągnął z tego jak najwięcej.

To razem daje 12 godzin i 24 minut (są w tym 3 ukryte bonusy) wywiadu szkoleniowego z moim mentorem, która miał ponad 1000 kobiet, który przeprowadza w ekspercki sposób, trener uwodzenia. 

Każde nagranie jest robione tak jakbyś Ty siedział z nami i słuchał. To nie jest nudny wykład. Każde nagranie jest prowadzone w naturalny sposób, a ja pilnuję tego, abyś nie miał żadnych wątpliwości i wszystko było jasno i czytelnie powiedziane. 

Twoje inwestycja to jedynie 377 pln za to wszystko!

Ile jest wart dla Ciebie Twój czas, seksu, radości, pewności siebie, miłość, spełnienie na całe życie? Popatrz na cenę z perspektywy całego życia!


Pamiętaj , że masz ode mnie Gwarancję Satysfakcji, jeżeli w ciągu 14 dni od zakupu (jakimś cudem) stwierdzisz, że po zastosowaniu, że wiedza od człowieka, który zdobył 1000 kobiet Ci nie pomogła - oddam pieniądze! Proste!

1 h tego konkretnego, unikatowego i epickiego materiału kosztuje tyle co obiad, a całość jak para dobrych spodni. Do spodni się w nocy przytulisz? Ze spodniami nowymi nie założysz. Bez nich przeżyjesz, a czym, że jest życie w świadomości, że nie realizujesz siebie, nie masz takich sukcesów, na które wiesz, że w głębi duszy zasługujesz.

Usłyszałem od ludzi, którzy wiedzą, że nad tym pracuję, że to jest za tanio!
Za to co tamam usłyszałem zapłaciłbym nawet 3770 pln.
Ten produkt NIGDY (przysięgam!) nie będzie taniej, niż 377 pln.

Wiesz co się stanie jak nie skorzystasz z tej okazji?

Jak nie skorzystasz to gdy umrzesz i trafisz do nieba to zaleje nas gówniany deszcz, bo aniołkom puszczą zwieracze ze śmiechu! Chcesz aby św. Piotr powiedział - A pamiętasz jak zmarnowałeś życie, bo pożałowałeś 377 pln?! Pamiętasz jak modliłeś się do Boga o pomoc aby znaleźć fajną dziewczynę? Jak szukałeś sposobu na to, aby w końcu  być zajebistym atrakcyjnym facetem i przyszedł mail od Feniksa z info o 1000 kobiet system? Co wtedy zrobiłeś, Synu?! A Feniks nawet własnego mentora przemaglował abyś Ty wykorzystał czas na Ziemi najlepiej jak się da. Abyś zabrał do raju za życia niewiastę czystego serca! Abyś dał jej taką przyjemność, aż na nowo uwierzy i będzie krzyczeć - O Boże!!! A Ty co? Co zrobiłeś z darem życia? Czy wykorzystałeś wszystkie szanse?!

A tak na poważnie to powiem Ci tak prywatnie od siebie... Wydałem dużo na różne szkolenia. Taka profesja trzeba i wypada się regularnie szkolić… ale tak prosto z serca piszę Ci - Tam są w tych nagraniach takie rzeczy, że ja  czasami to miałem problem z zaśnięciem, byłem tak nakręcony tymi historiami i tym co jeszcze jest możliwe, choć obiektywnie radzę sobie dość dobrze z kobietami, to po prostu te historie są tak inspirująca, te przekonania, ta wiedza tak wchodzi do głowy, że naprawdę żałuję, że nie zapytałem go wcześniej o to wszystko i z taką dokładnością. Niestety nie mieszkamy w jednym miejscu. Każdy ma swoje życie ale na szczęście była okazja się spotkać i obgadać twarzą w twarz. Dlatego jestem naprawdę szczęśliwy, żę mogę zaprosić Cię do tego unikatowego projektu i możesz dostać wiedzę na światowym poziomie! Niech nie zwiedzie Cię jej prostota. Ona jest tylko pozorna. Gdy przesłuchasz całość to nie będziesz już  w stanie być na niskim poziomie z kobietami. Po prostu zmieni się Twoje postrzeganie kobiet tak mocno, że aż sam będziesz przyciągać sytuacje z kobietami, o których wcześniej nie myślałeś. Taka jest duża moc tej mentalnej zmiany i wiedzy tam zawartej.

To nie jest zwykły kurs uwodzenia!
To nie jest zbitek historii z kobietami.
To jest unikatowy na skalę świata projekt, gdzie specjalista wyciąga wiedzę z umysłu kogoś kto spał z ponad 1000 kobiet.
Za darmo, nie korzystając z usług dam do towarzystwa i żyjąc jak spełniony samiec! Ten materiał jest nastawiony po to, abyś Ty miał efekty. 
TY JESTEŚ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY!

Z MYŚLĄ O TOBIE TO NAGRYWALIŚMY!

Zamów pisząc maila na [email protected] o tytule - 1000. Otrzymasz dane do wpłaty.

Tylko 20 sztuk dostępnych! Nie chcę, aby ta wiedza była zbyt powszednia, bo zaraz zaczną uczyć jej inni. Ten rok może stać się najlepszym w Twoim życiu. Decyzja należy do Ciebie!

Dostęp do nagrań jest online na zamkniętej platformie. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku, albo chcesz zapłacić na poczcie? Pisz TUTAJ. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Uwaga! To jeszcze nie koniec! W materiale ukryty jest jeszcze kolejny bonus, który pozwoli Ci za darmo otrzymać jeden z moich kursów. Będziesz mógł wybrać! Musisz tylko spełnić jeden malutki warunek, czyli przesłuchać całość programu i napisać recenzję. Tylko dla tych, którzy zakupili "1000 kobiet system".