Historia tego wykładu to 365 dni całkowitych zmian w moim życiu. Stanąłem w obliczu nieoczekiwanych wyzwań. Musiałem przewartościować wiele rzeczy i spojrzeć na nie z różnych perspektyw. To piękne kiedy ekstremalne wydarzenia czynią nas bardziej szlachetnymi. W końcu diamenty szlifuje się, a nie głaszcze.

Tak samo ja szlifuję Twoje złe nawyki myślowe. Otwieram Ci oczy na to jak naprawdę wygląda świat relacji damsko-męskich. Chcę, abyś był prawdziwie wolny, a nie przywiązany do swojego guru.

W tym materiale staję przed Tobą „nagi”, abyś mógł zobaczyć co jest zawarte w moim umyśle. Jak odczuwam i pojmuję rzeczywistość, jak działam i reaguję na sytuacje, jak wyrażam samego siebie. To właśnie trzymanie się prostych zasad sprawia, że moi klienci odnoszą szybki sukces. Zmieniają się w najlepszą wersję samego siebie. W tym materiale opowiem Ci jak zmieniłem się przez ostatni rok. Będą „pot, krew i łzy”. Będziesz moim gościem w podróży po morzu ciał.


Jeżeli lubisz:

    • konkretną wiedzę

    • proste rozwiązania

    • historie, które dają do myślenia

  • dawkę wysublimowanego poczucia humoru

  • mówców, którzy potrafią zahipnotyzować swoich odbiorów

To mam dla Ciebie mój najlepszy (jak dotąd) zarejestrowany wykład.

Chcesz zrozumieć co tak naprawdę w życiu jest ważne? Poznać co daje rano kopniaka w tyłek do działania. Chcesz nadać swojemu życiu sens?

Laik usłyszy gadanie o podrywie, otwarty umysł dostrzeże drugie dno.

Chcesz skończyć walić gruchę na niskobudżetowych pornosach? Chcesz zobaczyć co to prawdziwa namiętność? Tego na tym filmie nie zobaczysz. Jednak pomogę Ci uzyskać to w realnym świecie.

Materiał kosztuje 117 pln.

2h dobrej zabawy i nauki a potem wiele godzin bzykania. Myślę, że to dobra opcja.

Tak samo jak Ty mam dość podejścia do tematu uwodzenia jak pies do jeża. Mam dość słuchania prześcigających się kolesi o to czyja metoda jest lepsza.

Chodzi w końcu o to, aby miło spędzić czas z fajną laską. Mówię jak jest – to jest proste. W interesie wielu jest to, abyście myśleli, że jest inaczej. Kiedy nie ma seksu to dalej będziesz musiał uwodzić.

Po co być złym na cały świat? Trzeba spuścić z krzyża. Dzielić się przyjemnością.

Ile można być oszukiwanym i skalpowanym z hajsu? Jak nie poszła z Tobą do łóżka na trzeciej randce, to nie pójdzie w ogóle, choćbyś kupił jej najdroższy prezent (wtedy da Ci za pół darmo).

Marzenia trzeba spełniać. Konkret się liczy. Dlatego daję konkretne rady i ode mnie nie usłyszysz jak być jej fantazją czy inne kocopoły.

Jak wierzysz w dwie połówki pomarańczy to działaj! W totka się nie wygrywa od razu! a Ty już myślisz, że jedna porażka i już...oj zamknę się w domu, chyba nowa gra na XBox czy PSP (co kto lubi) wyszła... Będę miał co robić w długie zimowe wieczory.

Miłości i seksu nie pobierzesz z neta! Ten materiał jest po to, abyś wyszedł z ukrycia, żył, kochał, pieprzył, istniał...

Zamawiam Motywację do Uwodzenia 2

Uwaga! Dyskrecja gwarantowana. Materiał dostaniesz jako link do pobrania na maila podanego przy zamówieniu.

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.