Historia tego wykładu to 365 dni całkowitych zmian w moim życiu. Stanąłem w obliczu nieoczekiwanych wyzwań. Musiałem przewartościować wiele rzeczy i spojrzeć na nie z różnych perspektyw. To piękne kiedy ekstremalne wydarzenia czynią nas bardziej szlachetnymi. W końcu diamenty się szlifuje, a nie głaszcze.

Tak samo ja szlifuję Twoje złe nawyki myślowe. Otwieram Ci oczy na to jak naprawdę wygląda świat relacji damsko-męskich. Chcę, abyś był prawdziwie wolny, a nie przywiązany do swojego guru.

W tym materiale staję przed Tobą „nagi”, abyś mógł zobaczyć co jest zawarte w moim umyśle. Jak odczuwam i pojmuję rzeczywistość, jak działam i reaguję na sytuacje, jak wyrażam samego siebie. To właśnie trzymanie się prostych zasad sprawia, że moi klienci odnoszą szybki sukces. Zmieniają się w najlepszą wersję samego siebie. W tym materiale opowiem Ci jak zmieniłem się przez ostatni rok. Będą „pot, krew i łzy”. Będziesz moim gościem w podróży po morzu ciał.


Jeżeli lubisz:

    • konkretną wiedzę

    • proste rozwiązania

    • historie, które dają do myślenia

  • dawkę wysublimowanego poczucia humoru

  • mówców, którzy potrafią zahipnotyzować swoich odbiorów

To mam dla Ciebie mój najlepszy (jak dotąd) zarejestrowany wykład.

Chcesz zrozumieć co tak naprawdę w życiu jest ważne? Poznać co daje rano kopniaka w tyłek do działania. Chcesz nadać swojemu życiu sens?

Laik usłyszy gadanie o dupach, otwarty umysł dostrzeże drugie dno.

Ten materiał uchroni Cię od Alzhaimera, poruszy Twoje szare komórki. Bo jak będziesz miał Parkinsona to jak Ci się będzie ręka trzesła to i tak dasz radę. Gorzej jak zapomnisz gdzie zostawiłeś swoją młodą kochankę.

Chcesz skończyć walić gruchę na niskobudżetowych pornosach? Chcesz zobaczyć co to prawdziwa namiętność? Tego na tym filmie nie zobaczysz. Jednak pomogę Ci uzyskać to w realnym świecie.

Materiał kosztuje 297 pln.

2h dobrej zabawy i nauki a potem wiele godzin bzykania. Myślę, że to dobra opcja.

Tak samo jak Ty mam dość podejścia do tematu uwodzenia jak pies do jeża. Mam dość słuchania prześcigających się kolesi o to czyja metoda jest lepsza.


Chodzi w końcu o to, aby miło spędzić czas z fajną laską. Mówię jak jest – to jest proste. W interesie wielu jest to, abyście myśleli, że jest intaczej. Póki gała jest nieop...na dalej będziesz musiał uwodzić.

Randkowanie jest dla tłoków, którzy nie potrafią zamoczyć na pierwszym spotkaniu. Na co Ci ten numer, jak i tak nie dzwonisz.

Jak powiedziała jedna z moich kobiet – Tylko pipy chcą randkować. I tak się z nią bawiłem parę tygodni temu. Oczywiście dała wyraz jak jej się to podobało. Jeżeli masz słuchać rad, to słuchaj rad kogoś dla kogo kobiety robią takie rzeczy, bo chcą, a nie dlatego, że ojebałeś im mózg technikami uwodzenia.

Miłego oglądania!

Po co być złym na cały świat? Trzeba spuścić z krzyża. Dzielić się przyjemnością.

Ile można być oszukiwanym i skalpowanym z hajsu? Jak nie poszła z Tobą do łóżka na trzeciej randce, to nie pójdzie w ogóle, choćbyś kupił jej najdroższy prezent (wtedy da Ci za pół darmo).

Marzenia trzeba spełniać. Konkret się liczy. Dlatego daję konkretne rady i ode mnie nie usłyszysz jak być jej fantazją czy inne kocopoły.

Jak wierzysz w dwie połówki pomarańczy to działaj! W totka się nie wygrywa od razu! a Ty już myślisz,ze jedna porażka i już...oj zamknę się w domu, chyba nowa gra wyszła... Będę miał co robić w długie zimowe wieczory.

Miłości i seksu nie pobierzesz z neta! Ten materiał jest po to, abyś wyszedł z ukrycia, żył, kochał, pieprzył, istniał...

Przejdź na ciemną stronę. My mamy to czego chcesz. MAMY WYJEBANE!

Amen i zawsze eskaluj!

Ale najpierw kup video i pobierz je na swój dysk.

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .