WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA - Uczciwe podejście, udane relacje, spełnione marzenia.

Efekty już po 1 konsultacji! Bez alkoholu, narkotyków, leków i kłamstw. Uczciwe podejście, udane relacje, spełnione marzenia.Dzieli nas kilkaset kilometrów ale to nie jest żadną przeszkodą, bo to mentoring zdalny.A tu są kolejne sukcesy innych klientów.


A tutaj inny klient osiągnął coś o czym marzą nawet milionerzy. Takie rzeczy są możliwe gdy razem współpracujemy.

opinie video są w dalszej część konsultacji

TYLKO 2 MIEJSCA KAŻDEGO MIESIĄCA! NAPISZ. [email protected] SPRAWDŹ CZY JESZCZE JEST. NIE CZEKAJ NA SUKCESY. CENA BĘDZIE TA SAMA A TY TYLKO STRACISZ CZAS NA CZEKANIE. JUŻ TERAZ ZAPYTAJ SIĘ O MIEJSCE.

Umrzesz. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten czas na ziemi. Czy chcesz żałować, czy dziękować za to jakie miałeś wspaniałe życie? Zasługujesz na to, aby mieć takie związki z kobietami jakie Cię interesują, nawet jeśli dziś nie wiesz jak to osiągnąć to nie znaczy, że nie da się tego zrobić. Pomogłem osobiście ponad 500 mężczyznom takim jak Ty. Jesteś u właściwej osoby.

Mogę przyspieszyć Twoje efekty i zwiększyć zadowolenie z tej dziedziny życia. Bardzo mocno!

Chcesz dalej błądzić od poradnika do poradnika, czy wolisz aby ktoś podszedł do Ciebie indywidualnie i konkretnie?

Dlaczego najlepsi sportowcy, aktorzy, biznesmeni mają osobistych mentorów, skoro mogliby wszystko przeczytać w książkach z Empiku? Właśnie dlatego, że książka nie udziela odpowiedzi na Twoje pytania i nie widzi Twoich postępów. Książka nie zna Twojej sytuacji, książka nie dostosuje swojej treści w zależności od tego co się u Ciebie dzieje. Najlepsi mają swoich mentorów. Skoro oni to robią to czy Ty miałbyś tego nie zrobić dla siebie?

Dlaczego mam kompetencje, aby Ci pomóc osiągnąć Twój cel?

Szkolę ludzi w tym temacie od 2008 roku.
Mój pierwszy poradnik „Uwodzenie Dotykiem” przeczytało ponad 20000 osób.
Z moim klientami spędziłem w terenie (gdzie uczyłem ich na żywo jak poznawać kobiety) ponad 5000 godzin. Prawie tyle samo spędziłem konsultując moich klientów.
Potrafię pracować z osobą początkującą jak i bardzo zaawansowaną. Najbardziej lubię pracę z osobami początkującymi, bo mogę pomóc im nauczyć się rzeczy, które od razu będą działać. Nie trzeba będzie pozbywać się zbyt wielu złych nawyków.
Skupiam się na efektach i jeżeli klient podąża za moim wskazówkami to ZAWSZE ma efekty. ZAWSZE!
Moimi klientami są ludzie z różnych środowisk. Od studentów, przez biznes, po służby mundurowe. Potrafię z każdym nawiązać kontakt i nie ma dla mnie tematów krępujących.
Zależy mi na tym, aby moi klienci czuli się bezpiecznie, nie oceniam ich. Nigdy nie krytykuję ludzi, najwyżej wskazuję nieefektywne (do danej sytuacji) zachowania. Przy mnie możesz być sobą i wszystko o czym rozmawiamy zostaje między nami.
Regularnie szkolę się sam w tematach komunikacji, psychologii i biznesu.
Twoje cele i marzenia są dla mnie ogromnie ważne, bo Twoje zadowolenie to moja satysfakcja i kolejni klienci.

To co robię działa. co drugi mój klient ląduje w łożku z kobietą już w trakcie szkolenia.

W jakich obszarach mogę Ci pomóc:

Pokonasz lęk przed podejściem
Nauczysz się panować nad stresem
Podpowiem Ci co napisać i powiedzieć do dziewczyny, abyś się jej spodobał.
Zwiększysz swoją seksualną atrakcyjność.
Nabierzesz pewności siebie i magnetyzmu przyciągającego kobiety.
Zrealizujesz swoje marzenia związane z kobietami.
Uwolnię Cię od natrętnych myśli i niskiej samooceny.
Swobodnie będziesz poznawał kobiety w ciągu dnia, na ulicy, w pracy, na imprezie, siłowni, gdzie sobie wymarzysz.
W Twoim otoczeniu będziesz cieszył się podziwem i szacunkiem większym, niż do tej pory.
Sprawię, że Twoje profile w social mediach i na portalach randkowych będą przyciągać o wiele więcej kobiet.
Nabierzesz takiej pewności siebie w sypialni, że nawet najbardziej atrakcyjna kobieta przestanie Cię stresować.
Jest coś czego nie wymieniłem? Jeżeli dotyczy to relacji damsko-męskich to osiągniemy to.


Nie musisz już tracić czasu i życia na myślenie o tym:

O co jej chodzi?
Co zrobiłem źle?
Dlaczego ona się tak zachowuje?
Co się stało, że ona nie chce, choć wszystko było dobrze?
Jak to naprawić?
Jak ją sobą zainteresować?
Co zrobić, aby ona jednak chciała do łóżka
  

Nie czekasz na cud.
Nie zdajesz się na przypadek.
Nie tracisz czasu na szukanie rad w internecie.
Absolutnie każdy kto był na moim szkoleniu żałował, że nie zdecydował się wcześniej, bo oszczędziłby sobie lata cierpień i problem, do których by nie doszło gdyby dali sobie szansę i zapisali się.

Wybierając mentoring dostajesz lata mojego doświadczenia i wiedzy, ALE zamknięte w jednej pigułce.
Nie popełniasz już błędów początkującego.
Nie tracisz czasu.
Oszczędzasz sobie niepotrzebnej pracy i stresu.

Co będziesz wspominał na starość? Wspaniałe kobiety, które były w Twoim życiu, czy nowy telefon? 

Chcesz aby Twoje życie było fascynującą przygodą?
Czy chcesz na luzie poznawać kobiety i być przez nie podziwianym, szanowanym, pożądanym?

Jesteś całkowicie bezpieczny. Uczciwość i szacunek wobec klienta to dla mnie podstawa.

Pomogłem spełnić te marzenia setkom mężczyzn, którzy pracowali ze mną przed Tobą. Sprawdź opinie napisane przez moich klientów [klik]. Lub wysłuchaj kilku opinii w formie audio.TYLKO 3 MIEJSCA KAŻDEGO MIESIĄCA!
NAPISZ i umów się na mentoring.
[email protected]  NIE CZEKAJ NA SUKCESY, BO PO CO SKORO CENA BĘDZIE TA SAMA A TY TYLKO STRACISZ CZAS NA CZEKANIE. JUŻ TERAZ ZAPYTAJ SIĘ O MIEJSCE.

Możesz mieć różne potrzeby i dopasuję się do tych, o których mi powiesz.

Co możesz się spodziewać podczas pracy z mną?

Na pewno że będzie intensywnie i uczciwie. Jestem wymagający ale nie jestem kapralem w wojsku. Chcę aby jak najszybciej stało się to dla Ciebie przyjemności i zabawą. Gdy ludzie robią to co lubią wtedy najchętniej się uczą.

Szacunek i uczciwość. Wiem, że to delikatny temat i trzeba sporo odwagi aby się do mnie zgłosić. Do mnie to jak do lekarza :) Nie ma tematów tabu, możesz powiedzieć mi co chcesz, nie musisz się z niczym kryć. Czasami klienci się czegoś wstydzą a później okazuje się to kluczowe dla ich sukcesu. Nie musisz się przy mnie niczego wstydzić. Moja profesja wymaga dyskrecji. Jeżeli coś się dzieje to mi o tym mówisz.

To będzie Twoje ostanie w życiu szkolenie z tematu uwodzenia. Nie jestem fanem ciągnięcia klienta przez różne stopnie szkoleń.

Oczywiście mam świadomość tego że wiedza ogólna z tego tematu jest duża i jak będziesz miał ochotę kontynuować współpracę w dłuższym terminie to Ci nie odmówię. Jednak celujemy zawsze w to abyś w 30 dni dużo się nauczył, zyskał luz i pewność w działaniu i miał dużo seksu.

Stawiam na efekty klienta a nie robienie z niego encyklopedii czy dr psychologii. 

Gdy nie możesz wziąć udziału w konsultacji to nie ma problemu. Przekładamy ja na późniejszy termin. 

Możliwe że będziesz robić rzeczy trochę inaczej ale na pewno będzie to legalne, etyczne i nie zrobi z Ciebie idioty.

Jak będziesz stosował się dokładnie do tego co Ci przekażę to sam będziesz zszokowany jak to łatwo idzie.

Twój sukces to mój sukces

Absolutnie wszystko nad czym będziemy pracować będziesz w stanie zrobić, powtórzyć i to zostanie z Tobą na długie lata, bo nie będziemy pracować nad tym, abyś ty znał tylko techniki na podniesienie atrakcyjności, ale stał się bardziej atrakcyjny dla siebie samego i dla innych, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Będziesz dumny z samego siebie, a Twoje sukcesy zamkną usta nawet największym krytykom.

Gotowy na najbardziej fascynującą przygodę w Twoim życiu? Gotowy na dostęp do mocy, którą posiada jedynie garstka mężczyzn?

Nie musisz teraz płacić. Wystarczy nawet jak napiszesz do mail z prośbą o rezerwację (zaliczka) na [email protected]

Możesz wybrać 3 opcje:

Silver Mentoring za 3999 pln 
2 konsultacje po minimum 60 minut tygodniowo (w sumie 8) + szybkie podpowiedzi na Whatsapp (wiadomości głosowe i pisane).

Możesz wybrać sobie dowolny mój płatny produkt edukacyjny do pobrania. Wyślę ci go w ramach mentoringu - za darmo. Jak nie wiesz, który wybrać to ja Ci zasugeruję program najlepszy dla Ciebie.

Gold Mentoring  za 4999 pln 

3 konsultacja po minimum 60 minut Tygodniowo  (w sumie 12) + szybkie podpowiedzi na Whatsapp (wiadomości głosowe i pisane).


Platinium Mentoring  za 6999 pln
5 konsultacji po minimum 60 minut Tygodniowo (w sumie 20) + szybkie podpowiedzi na Whatsapp (wiadomości głosowe i pisane).

W każdym pakiecie jest Twoim aniołem stróżem i zdalnie pomagam Ci w każdej sytuacji z kobietami, w której potrzebujesz pomocy
Możesz wybrać sobie dowolny mój płatny produkt edukacyjny do pobrania. Wyślę ci go w ramach mentoringu - za darmo. Jak nie wiesz, który wybrać to ja Ci zasugeruję program najlepszy dla Ciebie.

Każdą konsultację telefoniczną czy w formie video call możemy nagrać i wyślę ją Tobie, abyś do niej mógł wrócić. Gdy już otrzymasz nagranie to ja usuwam je u siebie.

Jeden mentoring to minimum 30 dni kalendarzowych. Jeżeli z ważnych powodów (np. zdrowotnych) musisz zrobić przerwę w mentoringu to możemy go zawiesić do miesiąca czasu.

Chcesz wiedzieć od kiedy możemy zacząć? Masz jakieś pytania? Napisz do mnie maila. 

[email protected]   (jak adres email nie działa po kliknięciu to go skopiuj do swojej poczty)

Tutaj są opinie moich klientów. Oni też się wahali, ale każdy był zadowolony. Nie są to opinie wszystkich klientów, gdyż wiele z nich utraciłem podczas migracji strony, a że usuwam TRWALE maile od klientów po zakończeniu współpracy (z poszanowania ich prywatności) to były już nie do odtworzenia.
Dyskrecja i zaufanie to podstawa w mojej pracy. Dlatego nie udzielam się mimo wielu propozycji w mediach, aby mój podopieczny czuł się bardziej swobodnie podczas współpracy ze mną.
Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT. W przypadku mentoringu data rozpoczęcia realizacji sprzedaży jest ustalana indywidualnie z klientem.

TYLKO 2 MIEJSCA KAŻDEGO MIESIĄCA! NAPISZ. [email protected] SPRAWDŹ CZY JESZCZE JEST. NIE CZEKAJ NA SUKCESY, BO PO CO SKORO CENA BĘDZIE TA SAMA A TY TYLKO STRACISZ CZAS NA CZEKANIE. JUŻ TERAZ ZAPYTAJ SIĘ O MIEJSCE.