Czy ucząc się sztuk walki to chciałbyś się być uczniem kogoś kto wygrał ponad 1000 walk? Czy ucząc się sprzedaży mieszkań to chciałbyś się uczyć od kogoś kto sprzedał 1000 mieszkań?

Czy gdybyś chciał poznać dziewczynę to chciałbyś poznać sekrety kogoś kto rozkochał w sobie 1000 kobiet?

Drugi raz masz dostęp do jego najnowszych taktyk!

Mam dla Ciebie ponad 820 minut nagrań,  w których kolejny raz wyciągam sekrety z mojego mentora! Z kimś kto spał z ponad 1000 kobiet. Tak, tysiącem!!! Z kraju i za granicy, różnej narodowości i różnego koloru skóry!

Wszystko legalnie!

Bez problemów z prawem! Nie płacąc za kobietę, ani za seks!
Nie będą przystojnym, dobrze zbudowanym, bogatym, znanym!
Będąc kimś kogo minąłbyś na ulicy nie zwrócił na niego uwagi!

Tak, ja, też mam mentora, miałem ich wielu. Poznałem ludzi z topu branży uwodzenia na świecie. W Polsce znam prawie wszystkich osobiście i widziałem wielu z nich w akcji. Radzą sobie, ale to co robi mój Mentor to jest absolutnie inna liga!

To jak w boksie - Muhammed Ali, w piłce nożnej - Diego Maradona.

Absolutnie inny level!

W  poniższym video opowiadamy o całym projekcie. Możesz słuchać w tle podczas przewijania strony.

Prawdopodobnie to najlepszy w Polsce (żyjący) miłośnik kobiet! A na pewno jako jedyna osoba w Polsce dzieli się TAKĄ wiedzą!

Dlaczego miłośnik kobiet? To mężczyzna, który kocha kobiety, a nie goni za wynikiem. Wynik to efekt uboczny jego fascynacji kobietami. 

Pierwszy raz w historii świata wypytał wyjątkowego uwodziciela ktoś kompetentny, czyli ja, osoba, która od 12 lat, pomaga tysiącom mężczyzn odnosić sukcesy z kobietami.

Dzięki mojej eksperckiej wiedzy i znajomości problemów moich klientów, wiedziałem o co pytać i jak pokierować rozmową abyś Ty wiedział dokładnie co on robi i co Ty masz zrobić, aby mieć podobno efekty. Zapewniem Cię, że to nie są kolejne rady w stylu:

Wiesz doskonale, że te rady są g... warte, bo są na takim poziomie ogólności jak - jeśli nie chcesz być biedny, to bądź bogaty. Tutaj tego nie ma. 

Mamy naprawdę mistrzowskie nagrania! 12 h nagrań pełnych wiedzy, zmiany mentalnej, humoru  i konkretnych porad nagranych z myślą o Tobie. Nagrania są w formacie mp3, bo mój mentor woli pozostać anonimowy, a Ty nie będziesz musiał tracić czasu aby oglądać tylko 1 z nas.

Są to nagranie z bardzo dosadnym językiem, mówione jest tam bez ściemy tak jak jest. Mój mentor to bardzo konkretny, prawie 40-letni człowiek. Dlatego jak ktoś jest bardzo wrażliwy delikatny i woli się oburzać jak stara dewotka, że usłyszy raz na jakiś czas słowo na k… albo h… to niech nie korzystaj z tej wiedzy. To tylko środki ekspresji emocjonalnej, a nie brak szacunku do odbiorcy.

Mój mentor nie ma swojej strony www. Nie prowadzi szkoleń i nie będzie. Nie chce się ujawniać, ani zarabiać na tym, bo zajmuje ważne stanowisko w korporacji. Zrobił to tylko dla potomnych, bo wie, że są faceci, którzy naprawdę tej wiedzy potrzebują!

Zobacz z czego składa się "1000 kobiet system 2"

Tematy poruszane w nagraniu:


Pewność siebie - 81 - (cena poza zestawem 299 pln)

Bycie pewnym siebie to coś więcej niż chodzenie wyprostowanym, czy mówienie głośno. To energia, którą inni czują. Zwiększysz swoją pewność siebie dzięki prostym ćwiczeniom i zmiania podejścia. Proces zmiany ruszy jak lawina już w trakcie słuchania. Dla kobiet będziesz kimś z kim należy się liczyć i kogo się szanuje. Kobieta nie pójdzie z własnej woli do łóżka z kimś kogo nie szanuje. A Ciebie będą szanować. Będziesz odporny na próby obniżenia Twojej wartości. Zrozumiesz kiedy jest to na Tobie robione i skutecznie się przed tymi obronisz. Staniesz się mężczyzną który ma zasady i są one szanowane. Bez szacunku kobiety nie ma mowy o seksie i związku z nią.

Jak rozmawiać z kobietami - 92 min (cena poza zestawem 399 pln)

Będziesz rozmawiał tak jak rozmawia ktoś kto ma na koncie ponad 1000 kobiet. Tu robimy to co działa, a nie to co ma sens. Nie wszystko Ci się tu może spodobać, ale to działa. Cała prawda i mnóstwo przykładów jak rozmawiać z kobietą. Wyróżnisz się i pobudzisz jej emocje, czym doprowadzisz ją do ciekawości Ciebie i chęci wskoczenia Tobie do łóżka. Współcześnie kobiety są tak przestymulowane przez smartfony, że dotychczasowe teksty przestają działać. Ty będziesz miał współczesne wzorce komunikacji werbalnej. Nie będziesz kolejnym zdenerowanym kolesiem, który próbuje przy dziewczynie coś na szybko ulepić z tego co przeczytał na internecie. Zmienisz swoje myślenie o rozmowie a to sprawi, że z każdą kolejną rozmową Twój umysł zadziwi Ciebie tym jak skuteczne i niestandardowe wali teksty. Będziesz szybki, błyskotliwy, inni, zabawny. Sztuką jest mieć zawsze lepszą odpowiedź. Ty nie dostaniesz ich kilka. Ty staniesz się generatorem właściwym odpowiedzi. A jak wiesz. Droga do majtek wielu kobiet wiedzie przez jej uszy. Będziesz jechał po tej drodze jak po niemieckiej autostradzie.

Jak to jest być mężczyzną, który ma 1000 kobiet - 21 min (cena poza zestawem 99 pln)

Tak naprawdę ogranicza Cię to co myślisz, że Cię ogranicza. Masz na pewno autorytet. Patrzysz na kogoś z podziwem. Chciałbyś mieć to samo co ten mężczyzna. On tak samo ma ręce i nogi jak Ty, ale jednak inne efekty. Wielu z tych ludzi nie miało podanych wszystkiego pod nos a osiągnęli spektakularne rezultaty. Co ich od Ciebie od różni? Myśli. Poznaj jak myśli on. Poznaj fundamentalne różnice. Przesłuchaj koniecznie na początku i to Ci odmieni całe postrzeganie tego kursu. Wyciśniesz z niego maxa. Ten człowiek się nie motywuje. On podchodzi do tego na luzie. Nie ma tego luzu bo miał już ponad 1000 kobiet. On właśnie miał te kobiety bo miał w sobie ten luz. Walisz głową w mur? Dużo rzeczy robisz na siłę? Można inaczej. Wyluzuj. Poznaj inną drogę. Twoja podejście może być skuteczniejsze. Szaleństwem jest robić to samo i oczekiwać innych efektów. Zmień myślenie, to działanie zmieni się samo.Mistrzowska komunikacja z kobietami - 88 min (cena poza zestawem 399 pln)

Komunikacja to coś więcej niż słowa. Komunikujesz sobą, swoimi gestami, słowami, energią to kim jesteś. Ty będziesz komunikował wysoką wartość dla kobiety. Swobodnie czujesz się z kobiecym towarzystwie. Rozmowa z nimi jest dla Ciebie naturalna. Wszystko jest w stanie relaksu. Nie musisz nic im udowadniać. Zdajesz testy śpiewająco. Nie tracisz czasu bo wiesz kiedy interakcja prowadzi do celu albo do nikąd. Nic nie musisz, wszystko możesz. To stan dużo mocniejszy niż to co widziałeś u zwykłych podrywaczy, którzy od czasu do czasu coś trafią. Ty nie musisz szukać sposobów na złamanie hasła i dostęp do pełni przyjemności. To Ty jesteś tym hasłem.

Czy mężczyzna, który spędził szalone noce z ponad 1000 kobiet (nie płacąc za to) wie jak zachęcić kobietę do związku? Oczywiście! Choć nie jest to produkt dla par, to wiemy, że bez seksu ciężko o związek. Jak mieć (pełen radości i relaksu) seks, bez oszukiwania i wykorzystywania kogokolwiek to już będziesz wiedział z poprzednich nagrań.
Co zrobić gdy poznasz wyjątkową kobietę i chcesz aby została w Twoim życiu na dłużej? Te wskazówki na pewno pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Odpowiedzi na częste pytania (pamiętaj, że pod nimi znajduje się jeszcze opis bonusów dla Ciebie!) :

 • Może on ma jakiś specjalny dar, którego ja nie będę w stanie posiadać?

  Ten dar to tysiące podejść i działanie a nie myślenie. Pamiętaj, że on się nie obudził z 1000 kobiet na liczniku. To jest wynik, na który pracował ostatnie 20 lat! Ty za grosze dostajesz jego 20 letnie doświadczenie!

 • Czym się różni druga część od pierwszej? 
  To jest kontynuacja tego unikatowego w skali świata projektu. Uzupełniony został o techniki na udany seks, wiedzę o Ukrainkach, nowe doświadczenia i jeszcze więcej informacji o tym jak stać się takim mężczyzną, który żyje tak jak chce, a nie tylko na tyle na ile pozwala mu strach. PRZECZYTAJ LISTĘ BONUSÓW TO SAM ZOBACZYSZ ILE TAM JEST ŚWIETNYCH TEMATÓW.

 • Dlaczego jest anonimowy?
  Ceni swoją prywatność i to byłby szok dla ludzi z jego otoczenia zawodowego, że on ma takie efekty. Jestem spokojny o to, że posłuchasz całość nagrań to zobaczysz jaki  posiada ogrom wiedzy. Anonimowość pozwala mu na to aby być z Tobą max szczery.

 • Ja nie chce mieć wielu dziewczyn, ja chcę zbudować związek?
  Każdy związek zaczyna się poznania kobiety. Podryw na związek a na krótszą znajomość nie różni się specjalnie niczym. Tutaj dowiesz się jak zainteresować sobą kobietę, która Cię interesuje. To jak długo z nią będziesz to już kwestia Waszej decyzji. Na pewno w tym materiale dowiesz się o tym nad czym pracować i jak przez długi czas być atrakcyjnym dla kobiety, co na pewno wpłynie na trwałość Twojego związku. W tej edycji jest dużo o związkach. Zasady udanego funkcjonowania związków są takie same dla krótkich i długich związków. Los może sprowadzi Ci kobietę, ale gdzie on będzie gdy będą prawdziwe wyzwania? Kogo zapytasz gdy stanie na włosku? Lepiej zapobiegać rozstaniu niż walczyć o powrót ex. Masz mnóstwo rozwiązań w tym materiale.

 • A może on jest przystojny, bogaty, znany, ciekawą pracę?
  4x Nie

 • To nie jest normalne, aby mieć tyle kobiet!
  Ale nikt Ci nie każe mieć tyle co on. To Ty decydujesz ile kobiet chcesz mieć! Dzięki temu, że on ma tak ogromne doświadczenie to Ty możesz użyć go aby odnieść sukces. Nikt Cię nie zmusza do takiego wyniku. To jest pasjonat i miłośnik kobiet. Tak jak niektórzy są zawodowymi sportowcami, a niektórzy ćwiczą w domu dla zdrowia. Możesz wybrać swoją drogę, ale pamiętaj, że odkrywamy nowe możliwości ludzkiego ciała właśnie dzięki sportowcom wyczynowym. Oni są najczęściej badani i testowani. Oni sprawdzają nowe ćwiczenia i diety. Dzięki nim z czasem normalni ludzie wykorzystują rozwiązania dostępne na początku tylko dla profesjonalistów. Tak samo jest tutaj. Dostajesz fachową wiedzę, zdobytą na udanym (zakończonym seksem) podrywie ponad 1000 kobiet. To ile razy ją użyjesz to już jest Twoja decyzja.

 • Mam inne Twoje kursy, mam kursy innych trenerów. Czym to się różni od tego co już znam?
  Jakbyś miał okazję porozmawiać z Billem Gatesem o tym jak zarabiać pieniądze to powiesz - Odpuszczam, bo już czytałem  biografię Elona Muska? Życie masz tylko 1 i możesz albo żałować paru złotych i bać się, że je stracisz, albo wykorzystać okazję i dowiedzieć się nawet kilku rzeczy, które zmienią Twoje życie i dadzą Ci kolosalny sukces. Daję Ci gwarancję, więc to ja i tak więcej ryzykuję. Ja sam dużo się nauczyłem przygotowując ten materiał dla Ciebie. Mogę udawać wielkiego trenera co pozjadał wszystkie rozumy, ale po co? Piszę Ci jak jest. Mnie to skłoniło do myślenia, dał mnie samego to było super doświadczenie i sam chciałbym mieć taką wiedzą na początku mojej drogi.

  Takiego produktu w Polsce nie ma. Nikt w Polsce nie ma tyle doświadczenia. Gdy on już miał 3 cyfrowy wynik to większość trenerów uwodzenia w tym kraju, szukała tornistra pod klasą. No takie są fakty. To są lata doświadczenia i obycia, których oni po prostu nie mają.
  Nie ma takiego szkolenia na rynku. Nie zdziwiłbym się jakby to był jedyny taki kurs na świecie. Nikt nigdy nie zapytał kogoś takiego o to jak naprawdę poznaje kobiety. Plusem jest to, że pyta go ekspert z tej branży i materiał jest robiony z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych. Wszystko tam jest rozłożone tak, abyś nie miał najmniejszych wątpliwości.

 • Skoro sam oferujesz kursy online o podrywaniu i pewności siebie to czemu nagle oferujesz kurs swojego mentora? Nie wolisz zachować najlepszych metod dla siebie?
  Mi zależy na tym, aby Ci pomóc. Ja i tak działam, też w innych tematach, dlatego też ograniczam swój wizerunek w tym temacie (też polubiłem spokój, ale nie chcę skończyć pomagać ludziom). Od zawsze lubiłem robić pionierskie rzeczy. Gdy wszedłem w szkolenia to postawiłem na baczność całą branżę! Praktycznie każdy kopiował coś ode mnie. Trenerzy zaczęli otwarcie mówić o seksie. 10 lat temu to nie było bardziej bezczelnego gracza ode mnie. Zwiększyła się jakość tych materiałów , a trenerzy zaczęli w końcu mówi jak otwarcie nawiązać intymną relację z kobietą. Pomogłem też wypromować kilku trenerów uwodzenia i wielu z nich pomogłem w biznesie, nawet tym, którzy już się przebranżowili.
  Zrobiłem ten kurs bo mogę, robię to bo lubię robić rzeczy inne, nowe, przełomowe, takie, które sprawiają, że mój klient zostanie z uczuciem „wow” i zakup mojego szkolenia będzie jego najlepszą decyzją w życiu. Nawet jak robię szkolenia, czy mentoringi to prowadzę je tak, aby to szkolenie było ostatnim z uwodzenia jakie potrzebujesz. Jeżeli ktoś oczywiście chce sobie powtórzyć to zapraszam, ale dalej moją intencją jest to, abyś już więcej nie potrzebował kolejnego szkolenia. U kogokolwiek! Jestem przeciwnikiem “ruchania” portfela klienta wymyślając jakieś szkolenia “z dupy”, stopnie, pasy, tylko po to, aby wyciągnąć z niego kasę.

  Skoro i tak ostatecznie trafiłeś do mnie to chyba wiesz co Ci dały inne szkoły i produkty. Niektórzy trenerzy oferują naprawdę poprawne merytorycznie szkolenia. Moim celem jest wyrwać Cię z butów! Mi zależy na tym abyś Ty nie tylko miał kobietę, ale abyś Ty miał szczęśliwe udane życie. Osobiście czuję się lepiej kiedy daję pełne rozwiązania, zamiast dzielić się wiedzą jak stara chytra baba. Stąd ten kurs! Dostaniesz konkretne wskazówki i porady, a nie tylko zbiór ogólników, historyjek i nie wiedział co robić, absolutnie dałem z siebie wszystko przy tworzeniu tego produktu i wycisnąłem wszystkiego z mojego mentora.


BONUSY!!!
Nagranie zawiera różne historie z udanych podrywów i szalonych akcji z kobietami. 


Bóg seksu - 131 min (cena poza zestawem 499 pln)

Chcesz zaoszczędzić na remoncie? Spraw aby ona paznokciami zdarła sufit z rozkoszy.  Doprowadzisz kobietę do takich orgazmów, że nie będziesz mógł się od niej opędzić. Stosując te rady staniesz się jej bogiem seksu! Ona będzie tak zadowolona, że jest duże ryzyko, że stanie się Twoją prywatną nimfomanką. Posiądziesz wiedzę sprawdzoną na setkach kobiet. Staniesz się mistrzem atmosfery, władcą orgazmów, bogiem seksu. Proste metody,  skuteczne rozwiązania. Uwodzenie jej nie zatrzyma jeżeli nie dasz jej przyjemności w łóżku większej niż to co przeżyła wcześniej. Kobiet zaspokojona jest grzeczna, miła i nie siedzi na Tinderze. A gdy zrobisz jej sztorm w majtkach to inni mężczyźni będą się od niej odbijać jak Titanic od góry lodowej.

Młode kobiety - 196 min - (cena poza zestawem 599 pln)

Poznasz jak to jest kiedy kobiety nawet 2x młodsze od Ciebie będą błagać Cię o seks. Będziesz czuł się przy nich swobodnie, a one będą zachwycone. Poczujesz te wszystkie spojrzenia smutnych żonatych mężczyzn poniżanych przez swoje grube żony, kiedy Ty będziesz szedł z wtuloną studentką, albo maturzystką do Twojego boku, która jest wpatrzona w Ciebie, a zapach jej słodkich perfum przeniknął już wszystkie Twoje ciuchy. Oni jedyne co będą mogli to zerkać ukradkiem, aby ich żona nie przyłapała, a Ty będziesz przeżywał to co prawdziwy mężczyzna, czyli fantastyczny seks z młodą kobietą (a może i nawet jej koleżanki się na Ciebie skuszą... kto wie co kryje ten moduł;) ). Będziesz pewnie prowadził relacje z młodymi kobietami, bo dostaniesz wiedzę jak to naprawdę wygląda, a nie jakieś psychologiczne dywagacje i zawstydzanie Cię, że masz sukcesy z młodszymi kobietami ale wg jakiejś pani psycholog powinieneś mieć kobietę starszą od siebie. To wszystko bez inwestowania, bez sponsoringu i innych tego typu rzeczy. Szczere, prawdziwe pożądanie i prawdziwa namiętność. Jak dorzucisz do tego wiedzę z moduł "Bóg Seksu" to będziesz dla młodej kobiety najlepszą rzeczą w życia, która ją spotkała. Zawsze możesz to olać i potem być tym kolesiem, który co najwyżej taką studentkę zapyta za 10 lat o godzinę, bo nie będzie miał pojęcia jak zagadać i jak działają takie relacje. Wybierz mądrze i napij się eliksiru młodości! Czy może być coś lepszego od młodej pięknej kobiety?


Ukrainki - 103 min (cena poza zestawem 399 pln)

Żółto-niebieskie cukiereczki na wyciągnięcie ręki. Dla wielu tak blisko a jednocześnie tak daleko. Będziesz znał sekrety. polsko-ukraińskich randek i związków. Piękne dziewczyny z Ukrainy będą miał okazję obcować z prawdziwym polskim  dżentelmenem. Niestraszne Ci będą różnice kulturowe i będziesz wiedział jak funkcjonować z taką kobietą, abyście oboje byli szczęśliwi. Masz dość przepraszania za bycie mężczyzną i wkurza Cię to w jaką stronę zmierzają niektóre polskie kobiety to tu jest praktycznie wszystko to co potrzebujesz aby  zbudować pozytywną relację z Ukrainką, w której w końcu poczujesz co to znaczy być traktowany jak prawdziwy mężczyzna. Ukrainki w związku potrafią być tak wspaniałe, że można zwariować od tego szczęścia. Zdecydowanie polecam!


Jak zmienił się rynek matrymonialny - 48 min (cena poza zestawem 199 pln)

Amatorzy pytają o taktykę, a zawodowcy o logistykę. Rynek matrymonialny uległ zmianie, metody się zmieniają, kultura się zmienia, internet totalnie zmienił zasady gry. Tam gdzie inni widzą kryzys to dostrzeżesz okazję i zrozumiesz nowe reguły gry. Bez marudzenia wykorzystasz je na swoją korzyść. Lament nic nie da, a Ty będziesz teraz widział okazję, bo zobaczysz to czego inni nie widzą. Twoje spojrzenie się zmieni i będziesz miał specjalne okulary, które pokażą Ci jak sytuacja naprawdę wygląda. Perspektywa, która daje nadzieję.


Związki - 54 min - (cena poza zestawem 199 pln)

W swoim związku to Ty będziesz nosić spodnie zawsze. Ty będziesz liderem i to Ty będziesz wybierał to jak to wszystko będzie wyglądać. Miliony mężczyzny umarło z życia w związkach, w których nikt ich nie szanuje, nie ma seksu, nie ma czułości. Co drugie małżeństwo w na świecie kończy się rozwodem w ciągu 5 lat. Chcesz po pracy przyjść do domu gdzie czeka na Ciebie uśmiechnięta kobieta z obiadem. Gotuje tak wspaniale, że już wszystkim sąsiadom cieknie ślinka od zapachu tego co Ty będziesz jadł na obiad, a Ty dopiero wszedłeś do klatki! Wracasz do domu gdzie panuje radość, spokój, a w nocy kobieta błaga o to aby wyssać wszystko z Ciebie do ostatniej kropli. Nie musisz prosić o seks, ale musisz prosić o przerwę. Twój związek będzie taki jaki zawsze chciałeś aby był. Przeszłość nie ma znaczenie. Nowe zasady, aktualna wiedza, lepsze relacje. A jak nie będzie chciała o Ciebie dbać to bez problemu znajdziesz sobie inną. Koniec godzenia się na byle jaki związek. W końcu masz ten kurs. Szanuj się!
Już mleko się rozlało i straciłeś pozycję w związku? Nauczysz się jak ją odzyskać nawet po kilku latach bycia pod pantoflem kobiety. Historie sukcesu mężczyzn, którzy odzyskali swoje jaja.


Żywe przeszkody - 35 min - (cena poza zestawem 99 pln)

Koniec wtrącających się kolegów i koleżanek w Twój podryw. Konkretne podejście.  Odważna i bezkompromisowa postawa, która pozwoli Ci przechodzić przez żywe przeszkody. Dosyć tych wszystkich przeszkadzających koleżanek. Precz z kolegami, którzy i tak nie mogą powąchać a przeszkadzają innym. Teraz Ty jesteś tutaj i wyznaczasz nowe zasady. Metoda dla odważnych ale skuteczna.


Kobieca zdrada - 78 min - (cena poza zestawem 199 pln)

Byłeś zdradzony? Znasz kogoś kto był zdradzony? Tego można było uniknąć. Dowiedz się od mężczyzny, z którym dziesiątki kobiety z obrączką na palcu uprawiało seks, co mówiły te kobiety i dlaczego ich zdradzały. Możesz tego uniknąć. Będziesz temu skutecznie zapobiegał bo ten moduł ( tak jak inne) nauczy Cię kim być, aby myśl o zdradzie Ciebie nawet jej nie przeszła przez myśl. Chcesz mieć swoją rodzinę? Znając tę wiedzę będziesz cały czas stymulował pożądanie kobiety do Ciebie przez co ona nie będzie szukać szczęścia gdzie indziej. Wiesz jak to działa przy rozwodzie? Ona Cię zdradza? Ona dostaje kasę! Ty możesz być całkowicie w porządku, harować na rodzinę a potem skończyć bez mieszkania gdzie ją będzie posuwał jej nowy facet na Waszym łóżku! A to przez to, że nie wyłapałeś sygnałów ostrzegawczych i pozwoliłeś aby pożądanie do Ciebie zdechło. W miłości i na wojnie nie ma zasad. Kobieta to istota emocjonalna, a Ty nie będziesz naiwnym gościem, który liczy na sprawiedliwość i wdzięczność. Znasz zasady gry. To Ty jesteś samcem alfa, a nie beciakiem walonym po rogach.

Teraz widzisz jak to unikatowe tematy i gwarantuję Ci, że każdy jest podany prosto z mostu, dokładnie opisuje to co działa. Bez filozofii i teorii.

Historie takie, że opada szczęka, na twarzy pojawia się uśmiech a i włos jeży się na głowie! Poznaj co naprawdę jest możliwe! 

Oczywiście dopytuję o szczegóły po to abyś Ty wyciągnął z tego jak najwięcej.

To razem daje 820 minut (są w tym 3 ukryte bonusy) wywiadu szkoleniowego z moim mentorem, która miał ponad 1000 kobiet, który przeprowadza w ekspercki sposób, trener uwodzenia. 

Każde nagranie jest robione tak jakbyś Ty siedział z nami i słuchał. To nie jest nudny wykład. Każde nagranie jest prowadzone w naturalny sposób, a ja pilnuję tego, abyś nie miał żadnych wątpliwości i wszystko było jasno i czytelnie powiedziane. 

Twoje inwestycja to jedynie 377 pln za to wszystko!

Ile jest wart dla Ciebie Twój czas - pełen seksu, radości, pewności siebie, miłość, spełnienie na całe życie? Popatrz na cenę z perspektywy całego życia! Jak chcesz wspominać swoje życie przed śmiercią?


Pamiętaj , że masz ode mnie Gwarancję Satysfakcji, jeżeli w ciągu 14 dni od zakupu (jakimś cudem) stwierdzisz, że po zastosowaniu, że wiedza od człowieka, który zdobył 1000 kobiet Ci nie pomogła - oddam pieniądze! Proste!

1 h tego konkretnego, unikatowego i epickiego materiału kosztuje tyle co obiad, a całość jak para dobrych spodni. Do spodni się w nocy przytulisz? Ze spodniami nowymi nie założysz. Bez nich przeżyjesz, a czym, że jest życie w świadomości, że nie realizujesz siebie, nie masz takich sukcesów, na które wiesz, że w głębi duszy zasługujesz.

1 pln dziennie i tyle będzie kosztować Cię przez cały rok ten materiał. A ile radości!
Usłyszałem od ludzi, którzy wiedzą, że nad tym pracuję, że to jest za tanio!

Za to co tamam usłyszałem zapłaciłbym nawet 3770 pln.
Ten produkt NIGDY (przysięgam!) nie będzie taniej, niż 377 pln.

Wiesz co się stanie jak nie skorzystasz z tej okazji?

Jak nie skorzystasz to gdy umrzesz i trafisz do nieba to zaleje nas gówniany deszcz, bo aniołkom puszczą zwieracze ze śmiechu! Chcesz aby św. Piotr powiedział - A pamiętasz jak zmarnowałeś życie, bo pożałowałeś 377 pln?! Pamiętasz jak modliłeś się do Boga o pomoc aby znaleźć fajną dziewczynę? Jak szukałeś sposobu na to, aby w końcu  być zajebistym atrakcyjnym facetem i przyszedł mail z info o 1000 kobiet system 2? Co wtedy zrobiłeś, Synu?! A on nawet własnego mentora przemaglował abyś Ty wykorzystał czas na Ziemi najlepiej jak się da. Abyś zabrał do raju za życia niewiastę czystego serca! Abyś dał jej taką przyjemność, aż na nowo uwierzy i będzie krzyczeć - O Boże!!! A Ty co? Co zrobiłeś z darem życia? Czy wykorzystałeś wszystkie szanse?!

A tak na poważnie to powiem Ci tak prywatnie od siebie... Wydałem dużo na różne szkolenia. Taka profesja trzeba i wypada się regularnie szkolić… ale tak prosto z serca piszę Ci - Tam są w tych nagraniach takie rzeczy, że ja  czasami to miałem problem z zaśnięciem, byłem tak nakręcony tymi historiami i tym co jeszcze jest możliwe, choć obiektywnie radzę sobie dość dobrze z kobietami, to po prostu te historie są tak inspirująca, te przekonania, ta wiedza tak wchodzi do głowy, że naprawdę żałuję, że nie zapytałem go wcześniej o to wszystko i z taką dokładnością. Niestety nie mieszkamy w jednym miejscu. Każdy ma swoje życie ale na szczęście była okazja się spotkać i obgadać twarzą w twarz. Dlatego jestem naprawdę szczęśliwy, żę mogę zaprosić Cię do tego unikatowego projektu i możesz dostać wiedzę na światowym poziomie! Niech nie zwiedzie Cię jej prostota. Ona jest tylko pozorna. Gdy przesłuchasz całość to nie będziesz już  w stanie być na niskim poziomie z kobietami. Po prostu zmieni się Twoje postrzeganie kobiet tak mocno, że aż sam będziesz przyciągać sytuacje z kobietami, o których wcześniej nie myślałeś. Taka jest duża moc tej mentalnej zmiany i wiedzy tam zawartej.

Opinie tych którzy już kupili:

To nie jest zwykły kurs uwodzenia!
To nie jest "zbitek" historii z kobietami.
To jest unikatowy na skalę świata projekt, gdzie specjalista wyciąga wiedzę z umysłu kogoś kto spał z ponad 1000 kobiet.
Za darmo, nie korzystając z usług dam do towarzystwa i żyjąc jak spełniony samiec! Ten materiał jest nastawiony po to, abyś Ty miał efekty. 
TY JESTEŚ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY!
Z MYŚLĄ O TOBIE TO NAGRYWALIŚMY!

Ten rok może stać się najlepszym w Twoim życiu. Decyzja należy do Ciebie!

Dostęp do nagrań jest online na zamkniętej platformie. Chcesz kupić, ale mieszkasz za granicą lub system płatności nie pokazuje Twojego banku, albo chcesz zapłacić na poczcie? Pisz TUTAJ. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.