Boisz się podejść? Potrzebujesz zabójcę wymówek.

Excuse Killer.

Ile okazji straciłeś przez to, że widziałeś kobietę na ulicy i nic nie zrobiłeś? 

Dziura w głowie, mokre dłonie, sucho w ustach i niepewność. Zagadać czy nie? Rozmawia przez telefon, patrzy gdzieś, może na kogoś czeka, chyba się spieszy, idzie z kimś , a może to jej chłopak. Ona znika i nigdy już jej nie spotykasz. Straciłeś okazję, może udaną relację z tą kobietą?

Jesteś wartościowym mężczyzną, ale tracisz mnóstwo okazji nie przez to, że nie wiesz co powiedzieć, albo coś jest z Tobą "nie tak". Po prostu sytuacja gdy widzisz kobietę, która Ci się podoba to zaskoczenie dla Twojego mózgu, który stawia Cię w gotowości do działania (np. rywalizacji o samicę) co łatwo pomylić ze stresem.

Co by było jakbyś widząc kobietę, która Ci się podoba czuł relaks, radość i ochotę aby ją poznać? Co by było jakby ona czuła od Ciebie ten pozytywne stan?

A jakbym Ci powiedział, że mam sposób abyś poczuł to bez wykonywania setek podejść, bez czytania masy materiałów, bez nauki tekstów na pamięć czy odpowiedz na niewygodne pytania? Wiesz, że gdy jesteś zrelaksowany to od razu wyglądasz na osobę bardziej pewną siebie i czujesz się jak osoba pewna siebie! One to widzą

Co da Ci to nagranie:

 • Poczujesz nieodpartą chęć działania i wiarę, że można zrobić wszystko!
 • Zwiększysz szacunek do samego siebie i dostrzeżesz wartość w sobie, której nie widziałeś.
 • Odkodujesz umysł z negatywnych przekonań, bez setek godzin ćwiczeń, ale dzięki innemu spojrzeniu na Twoje ograniczenia.
 • Nauczysz się tworzyć pozytywny stan emocjonalny przed działaniem i w trakcie.
 • Będziesz jak teflon, wszystko po Tobie spłynie i nic się nie przyklei.
 • Przestaniesz czuć uczucie porażki, a na jego miejsce wejdzie akceptacja procesu. Taka prawdziwa, a nie wmówiona sobie.
 • Zrozumiesz jak ogromnie ważne jest to abyś stał się takim mężczyzną jakiego zawsze potrzebowałeś.
 • Otrzymasz wyłącznie sprawdzone metody, strategie i przekonania, żadnego lania wody!
 • Prawie 2 h naprawdę pysznej intelektualnej uczty pełnej soczystego mięsa a nie suchej sałaty. To wszystko doprawione sosem słodko pikantnym sosem prowokacji i humoru.
 • Przestaniesz się przejmować wymówkami zamiast je logicznie rozumieć, co tak naprawdę nie działało.
 • Dostaniesz sprawdzone metody na odkrycie osobowości, która szczerze, autentycznie przyciąga kobiety.
 • Będziesz czuł się bardzo dobrze w swojej skórze i zrozumiesz dlaczego większość ograniczeń to sobie sam wkręciłeś.
 • Rozróżnisz nad czym masz kontrolę , a nad czym nie.
 • Przestaniesz kręcić się w kółko.
 • Przestaniesz ponosić porażki mimo dużej wiedzy.
 • Będziesz miał spojrzenie kogoś kto odnosi sukcesy z kobietami.
 • Z gościa, który wie jak zaprosić na randkę i co na niej robić , staniesz się mężczyzną, z którym przebywania to randka sama w sobie.
 • Zrozumiesz jak Twój język wpływa na to jak wyglądają Twoje relacje i dostaniesz proste narzędzia aby Twój wewnętrzny dialog Ci sprzyjał, a nie sabotował.
 • Zaczniesz stawiać w końcu siebie na pierwszym miejscu, zamiast liczyć na aprobatę innych.
 • Kobiety wyczują Twój inny stan psychiczny, więc proszę nie zdziw się jak będą Tobą zainteresowane, będą się na Ciebie patrzeć. Nie jesteś brudny na twarzy, ona po prostu jest Tobą zainteresowana, bo czuje prawdziwego samca.
 • Uwierzysz, że marzenia się spełniają, nabierzesz chęci i determinację do działania, oraz szanse na to, że się poddasz bardzo zmaleją, bo będziesz dla siebie samego w końcu ważny i godzien szacunku!

Masz teraz wybór między

a) wyjściem z tej strony i powrotem do niej gdy znowu wymiękniesz widząc fajną kobietę na ulicy, która mogłaby być Twoją nową kochanką, ale Ty olałeś to co do Ciebie piszę; nie ma problemu, przywitam Cię ponownie z radością.

b) zaufaniem mi, przesłuchaniem tego materiału i cieszeniem się tymi efektami, które zaskoczą Ci tym jak łatwo się pojawiły.

Moim celem nie jest to abyś Ty słuchał kolejnego szkolenia o tym jak zagadać do kobiety, bo ja nie szkolę z zagadywania, ale szkolę z tworzenia relacji romantyczno-seksualnych z kobietami, czy to luźnych i poważnych.

Nie zrobię z Ciebie robota do odpowiadania na pytania i rzucania tekstami na podryw. Przepraszam. Jedyne co mogę Cię nauczyć to jak budzić w kobietach prawdziwe pragnienie seksu z Tobą i chęć uległości wobec Twojej męskiej pewności siebie. Tylko tyle.

Jak chcesz być encyklopedią do tekstów na podryw to nie pomogę.

Możesz odpuścić, ale gdy dziś zobaczysz kobietę na ulicy, w pracy, w sklepie i "obsrasz zbroję| to pamiętaj proszę, że tutaj jest materiał, który wystarczy po prostu przesłuchać, abyś następnym razem gdy zobaczysz kobietę, która Ci się podoba miał jaja do niej podejść. Może będziesz musiał przesłuchać to kilka razy, ale to jest jak najbardziej OK. Pamiętaj proszę, że Twoje ego będzie się bronić przed tym abyś tej wiedzy nie poznał. Za każdym przesłuchaniem będziesz miał wrażenie, że słuchasz jakby innego materiału. Wracaj do niego. Niech będzie on Twoją mantrą. Tam każdego zdanie to konkret.

Kilkadziesiąt potężnych strategii mentalnych służy temu abyś Ty odpalając ten materiał w dowolny momencie myślał sobie - Wow, nie patrzyłem na to w sposób, ale to tak działa. Zobaczysz, że następnym razem gdy zobaczysz piękną kobietę to poczujesz się o wiele lepiej!

Mam dla Ciebie ten materiał w kilku pakietach:

Twoja inwestycja - 197 pln. Dość mało za koniec męczenia się na widok pięknej kobiet.

Nagranie Excuse Killer - 116 min - mp 3

ZAMAWIASZ PISZĄC MAILA NA  - [email protected] - o tytule - EK W przypadku płatności zagranicznych proszę o kontakt!

SZCZERE PYTANIA!

Czy jeśli widzisz dziewczynę to odpuszczasz, bo coś tam coś  tam, ale gdyby ona sama zaproponowała Ci randkę to byś się zgodził to straciłeś okazję, czy nie?
Ile masz takich sytuacji w ciągu dnia? 
Jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś wykorzystał chociaż co 4 taką okazję?