Przy­go­to­wa­łem go po to, abyś dostał naprawdę porządnego moty­wu­ją­cego kopa i zwiększył Twoją skuteczność.


Gwarantuję, że teraz poczujesz wiatr w żagle. Lęk o to czy Ci się uda, zastąpi niepohamowana pewność siebie. Pozbę­dziesz się masy sabo­tu­ją­cych prze­ko­nań na temat świat rela­cji dam­sko-męskich. One będą chciały poznać Cie­bie, bo ten wykład jest stworzony po to, aby obudzić w Tobie mężczyznę, którego kobiety pragną, a mężczyźni szanują i się boją. 

To nie jest słodki i grzeczny motywacyjny wykład. Tylko dla ludzi, którzy naprawdę są gotowi na to, aby mieć sukcesy z kobietami. 

Zero banal­nych zdań „z nakle­jek na lodówkę”, same kon­krety! Temat: „Szybki seks bez ściemy. „
... czyli wszystko o jed­no­noc­nych przy­go­dach czego nie powie Ci żadna kobieta, bo nie ma penisa.
● „Boże, daj mi odwagi, abym uwo­dził te, zktó­rymi mogę się prze­spać, pokory abym nie uwo­dził tych, z któ­rymi się prze­spać nie mogę, oraz rozumu, abym umiał odróżnić jedne od dru­gich”.
● Jak doprowadzić do seksu z kobietą w naj­prost­szy moż­liwy spo­sób, bez względu na Twoje doświad­cze­nie? Nie słuchaj gównianych rad teoretyków, zdaj się na moje doświadczenia!
● Jak obudzić w kobie­cie „Twoją nimfomankę” na pierwszym spo­tka­niu? Chyba chcesz, aby kobiety oddawały Ci się w pełni.
● Jak mieć zawsze lepszą odpowiedź od kobiety, z którą chcesz się prze­spać? Skończysz wychodzić na głupka, a ona zacznie Cię słuchać.
● Kim być i jak żyć, abyś wciągu max pół roku musiał kupić nowe łóżko? Od nadmiaru seksu, Twoje się rozpadnie.
● Kim być i co robić, aby kobiety trak­to­wały Cię jak męż­czy­znę, a nie jak kolejnego frajera, który się chce im przypodobać.

OGROMNA DAWKA ENERGII DO DZIAŁANIA!!!

Jestem pewien, że naprawdę będziesz się dobrze bawił podczas oglądania i nie będziesz w stanie się powstrzymać przed poznaniem kobiety.

Twoja inwestycja : 132 pln

Czas nagrania: 1h 53 min 42 s 

Zamawiam Motywację do uwodzenia 1

Link do Twojego materiału otrzymasz na podany adres e-mail (Sprawdź proszę, czy na pewno jest on poprawnie zapisany. Mail przyjdzie od firmy WeTransfer, która zajmuje się dostawą plików lub od innego operatora. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Uwaga! Dyskrecja gwarantowana. W historii Twojego konta będzie podany wyłącznie przelew dla 1koszyk.pl (bez opisu zakupu).
Nie daję gwarancji satysfakcji, bo to jest naprawdę za$$$ste!