Przypomnij sobie sytuacje, w których mimo usilnych starań nie udało się zakończyć randki w Twoje sypialni?

Przygotowałem się należycie. Świeży pachnący, pewny siebie. Ona piękna i urocza, wieczór zapowiadał się wybornie. Już czułeś, że to tylko kwestia czasu jednak z NIEZNANEGO CI powodu wracałeś do domu i jedyne na co mogłeś sobie pozwolić to znowu samotny wieczór we dwoje. Z własną ręką.

Wkurzony, sfrustrowany, z lżejszym portfelem (nie zabrałeś przecież dziewczyny na hot doga z Żabki) zastanawiałeś się - Co spieprzyłem? Co poszło nie tak? Dlaczego inni mają seks? A ja nie?! Przecież wszystko ze mną w porządku!

Tak to wszystko się zgadza! Ale…

Masz prawo popełnić błędy - to naturalny element życia - i obwinianie samego siebie, karcenie się w swoich myślach nie sprawi, że kobiety będą biegły do Twojej sypialni. Gdyby tak było to najwięksi pesymiści i smutaski byliby mistrzami podrywu. Gdzieś musi być odpowiedź na to pytanie.

Pozwól, że przekażę Ci coś ze swojego 10 letniego doświadczenia w uczeniu mężczyzn towarzyskiej i seksualnej skuteczności. Szkoląc ludzi spędziłem z nimi ok 5000 h godzin w terenie i drugie tyle na sali szkoleniowej. Więc jak piszę, że wiem dlaczego nie masz tyle seksu ile chciałbyś mieć to tak jest!

Możesz się ze mną kłócić, możesz mi nie wierzyć, ale masz do wyboru - albo masturbacja, albo penetracja.

Wiem, że seks to coś więcej, niż tylko włożenie penisa w dziurkę. Oczywiście, że tak. Jednak zanim dojdzie do cudownego zespolenia dusz to trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Kobiety z Tobą nie sypiają bo:

  1. Myślisz nieprawidłowo w trakcie relacji z kobietą.
  2. Robisz głupie błędy, których nie jesteś świadomy.

Nie jesteś takim beztalenciem jak Ci sie wydaje. Inni ludzie będą Ci wmawiać, że z „tym” (ch.. wie co to jest to „tym”) trzeba się urodzić, albo to masz, albo to nie masz. Ciekawe jak Ci ludzie nauczyli się pisać, czytać, czy wiązać buty..przecież z „tym” trzeba się urodzić. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO, ŻE JAK SIĘ Z CZYMŚ NIE URODZISZ TO JESTEŚ SKAZANY NA WALENIE KONIA PRZED KOMPEM, CZY TELEFONEM, ŚWINTUSZKU ;) Od 10 lat udowadniam, że każdy kto słucha się moich wskazówek od A do Z będzie miał seksualne i towarzyskie życie na poziomie, o którym przeciętny mężczyzna (zwłaszcza w Polsce) może tylko pomarzyć.

Przez te błędy myślenia i działania:

  • straciłeś czas (czy naprawdę spędzasz czas z kobietą tak jak chcesz?)
  • straciłeś pieniądze (pomyśl ile wydałeś na bezsensowne spotkania z kobietą, pomyśl ile mogłeś zarobić pieniędzy, gdybyś nie tracił swojego czasu na spotkania prowadzące do nikąd)
  • straciłeś nerwy (rozumiem, że to jest frustrujące gdy sięstarasz, a po czym ona idzie do innego mężczyzny, a potem dziwisz się jak ten facet, będący ligę niżej od Ciebie, ma ją a Ty nie)

Mógłbyś mieć o wiele więcej randek, gdybyś nie robił tych głupich i drobnych błędów. Mężczyźni, których podziwiasz, w tym mnie, za to co przeżyliśmy z kobietami, nie mają magicznej mocy. Nie zależy to ani od stanu posiadania, ani od kratki na brzuchu. Miałem efekty w różnych momentach swojego życia. Tak samo jak moi klienci. My po prostu nie popełniamy tych małych błędów.Nie da się nas uwalić na takiej pierdole przez co nasze interakcje były skuteczniejsze, niż Twoje.

To jest bardzo proste, jeżeli ona z Tobą rozmawia to jest zainteresowana, może minimalnie, ale jednak jest. Jeżeli nie potrafisz sprawdzić, aby ona poszła z Tobą do łóżka to właśnie przez to, że tracisz kontrolę. Robisz jeden błąd, sytuacja na początku wygląda niewinnie, potem kolejny, aż nagle orientujesz się, że lawina nadchodzi, a Ty nie masz jak się uratować przed maksymalnym ochłodzeniem romantycznego nastroju.

Czemu nie odpisuje, czemu nie odbiera, dlaczego nagle stwierdziła, że jest zmęczona? BO ZJEBAŁEŚ.

A moim zadaniem jest pomóc Ci przestać coś ciągle jebać, a zaczął Pierdolić!!!

Dlatego przygotowałem dla Ciebie nagranie, podczas, którego tłumaczę Ci na ok 70 przykładach jak możesz zepsuć interakcję (na żywo) z kobietą na praktycznie każdym etapie. Czy jest to randka z internetu, kobieta poznana w klubie,kobieta poznana na ulicy.

Cena: 131 PLN

Długość: ok 1 h 40 min

Format: MP 3

Zamawiam Seksualną Skuteczność

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Link do Twojego materiału otrzymasz na podany adres e-mail (Sprawdź proszę, czy na pewno jest on poprawnie zapisany. Mail przyjdzie od firmy WeTransfer, która zajmuje się dostawą plików.

Jesteś teraz przed bardzo prostym wyborem. Lata lecą. Może Ci się wydawać, że masz mnóstwo czasu. Nie masz! Albo będziesz dymać, albo będziesz dymany.

Fortuna jest kobietą i odtrąca tych, którzy nie bywają zuchwali; dlatego też jako kobieta ulega najczęściej młodym, którzy nie grzeszą oględnością,lecz rozkazują jej butnie i śmiało.

Niccolò Machiavelli(z książkiKsiążę)

Zdarza Ci się pewnie czasami mijać nieznajomego staruszka na ulicy. On nie ma takich możliwości jakie masz teraz Ty. Nie ma wyboru! Może tylko sobie popatrzeć… Piękno życia jest wprost proporcjonalne do ilości wyborów jakie posiadasz i na jakie sobie pozwalasz. Myślisz, że ty go masz? Większy, niż on, ale zastanów się czy to jak wygląda Twoje życie seksualne to na pewno to o czym zawsze marzyłeś. Skończ żyć w cichej desperacji, wyciągnij rękę z gaci i czerp z życia pełnymi garściami. Po to jest ten materiał.

ZAKAZ PŁACENIA ZA POMOCĄ "BLIK" PONIEWAŻ NIE ZOSTAJE W SYSTEMIE INFORMACJA NA JAKI ADRES E-MAIL WYSŁAĆ MAM MATERIAŁ.

Pytanie i płatności zagraniczne - proszę napisz na [email protected].