Co jest lepsze od seksu z kobietą? Seks z dwiema kobietami!

Przygoda z dwiema kobietami na raz (albo i więcej) to jeden z najlepszych momentów w Twoim życiu. 

Eksplozja przyjemności  jest tak potężna, że całymi dniami chodzisz z uśmiechem na twarzy, który nawet po wielu latach wraca gdy pomyślisz sobie - Tak, zrobiłem to! Za każdym razem gdy myślę o tego typu akcjach to przypominam sobie to wspaniałe uczucie wolności, szczęścia przyjemności i władzy jak prawdziwy samiec alfa! To jest coś tak wspaniałego, że nie da się opisać tego słowami!

Dlatego właśnie pomyślałem, że super będzie podzielić się tą wiedzą i doświadczeniem z Tobą, aby przeżył coś czego nie da się i nie chce się zapomnieć. Chcę abyś przeżył to co ja i to o czym marzą miliony mężczyzn każdego dnia. Jakby tu wejść pomiędzy dwie całujące się dziewczyny… 

… ale o tym dalszej części tekstu.

Podobno mężczyzna powinien spłodzić syna, zbudować dom i zasadzić drzewo. Jak dla mnie to przed tym wszystkim powinien poczuć to jak to jest gdy zajmują się Tobą dwie, albo i więcej kobiet.

Aby tego doświadczyć nie musisz być bogaty, czy wyjątkowo przystojny, albo świetnie zbudowany. Nie musisz być nawet zaawansowany w temacie podrywu. To wszystko ściema.

Nie masz trójkątów nie dlatego, że to coś niezwykłego, ale dlatego, że brakuje Ci wiedzy i masz przekonania, które sabotują to. To nie Twoja wina, przecież nikt specjalnie nie wkłada sobie przekonań do głowy, które sabotują jego szanse na trójkąt.


JEST DOBRA WIADOMOŚĆ! TEGO MOŻESZ SIĘ ŁATWO NAUCZYĆ!


Swój pierwszy trójkąt miałem będąc chory, siedząc w domu w dresach, będąc na lekach przeciwbólowych z powodu zapalenia ucha środkowego, nie wyglądałem nawet schludnie, ale i tak zrobiłem to o czym wielu marzy całymi dniami i nocami. Do tej pory jak o tym myślę to mam uśmiech na twarzy. To był totalny odlot!!! W biały dzień, bez alkoholu, bez narkotyków, wszyscy trzeźwi. Wspaniałe doświadczenie, po którym każdy z naszej trójki czuł się wolny, piękny i dopieszczony w każdym calu. Po prostu bosko! Nie da się czuć bardziej męsko! Sparring, czy sporty ekstremalne to przy tym pikuś. Mały malutki pikuś. Takie emocje potrafi dać dobry trójkąt!

Ludzie i media chcą Ci wmówić, że trójkąt to jakiś tajemniczy wyższy poziom, do którego dostęp mają tylko piękni, młodzi i wytrawni gracze. To było banalnie proste. To było 100 razy prostsze, niż podejście do kobiety, wzięcie numeru telefonu, czy messengera i klikanie aby się ustawić na Netflix’a. To było wręcz nieprzyzwoicie banalnie proste. Do tej pory mnie to zadziwia jak łatwo osiąga się coś co jest teoretycznie niemożliwe!


Nie musisz mi wierzyć, naprawdę. To Twoja decyzja czy dasz sobie szansę na to aby mieć trójkąty, o których zawsze marzyłeś czy nie. Masz teraz możliwość. Albo z niej skorzystasz i przeżyjesz to o czym inni będą tylko marzyć, albo będziesz na łożu śmierci mówił sobie - Ku… mogłem zaryzykować i zamówić w preorderze “Króla Trójkątów”. Dałbym sobie szansę, a tak zaraz umrę i ch… miałem z tego życia bo pożałowałem paru złotych.

Jak znasz moje materiały to wiesz, że stawiam na to, aby to było proste i do zastosowania od razu. To jest proste! O wiele trudniejsze jest przespać się z kobietą na 3 randce, niż zorganizować trójkąt.

Och… jak ja już Ci zazdroszczę, że będziesz mógł z niego skorzystać! Co ja bym dał aby to wiedzieć 10 lat temu... Ooooo Panie!!! W ogóle bym nie tracił czasu na jakieś durne randkowanie pojedynczych sarenek

Prawdziwy niszczyciel wymówek i rakieta prosto do nieba cielesnych przyjemności. Czy coś może być lepszego od kobiety? Dwie kobiety! 

“KRÓL TRÓJKĄTÓW” - JEST PO TO, ABYŚ PRZEŻYŁ RZECZY, ZA KTÓRE DO KOŃCA ŻYCIA BĘDZIESZ WDZIĘCZNY I DUMNY Z SIEBIE, ŻE JE PRZEŻYŁEŚ.


Niektóre tematy poruszane w tym materiale:

 • Jak wybrać dziewczynę do trójkąta
 • Jak namówić swoją dziewczynę na trójkąt
 • Jak mówić dwie przyjaciółki na trójkąt.
 • Jak zorganizować trójkąt bez używania alkoholu czy narkotyków.
 • Jak móc długo “stać na wysokości zadania” podczas trójkąta.
 • Co zrobić aby atmosfera podczas trójkąt nie opadła.
 • Jak zachować się podczas trójkąta, aby nie skończyło się na 1 razie.
 • Czy ustalać jakieś zasady w trójkącie? Co jeśli ktoś je przekroczy? Jak się wtedy zachować.
 • Jakie pozycje w trójkącie. Jaki podział ról.
 • Będziesz wiedział co powiedzieć przed, w trakcie i po trójkącie, aby nie wyjść na głupka i kobiety były chętne na ponowną zabawę.
 • Jak namówić kobiety na nagranie pamiątkowego filmu.
 • Nauczysz się skutecznie używać portali randkowych do organizacji trójkątów. (NOWOŚĆ i UNIKAT)
 • ...i wiele innych tematów dzięki, którym trójkąty będą dla Ciebie łatwo do osiągnięcia a dziewczyny, z którymi je przeżyjesz będą, nawet mając mężów i dzieci, wspominać jakie cudowne chwile z Tobą spędziły.

Uwierz mi - kiedy zastosujesz ten materiał to nie jeden raz się zdziwisz jak po latach się jakaś do Ciebie “przypadkiem” odezwie. Jak tu się nie odezwać do najbardziej męskiego faceta w jej życiu, z którym przeżyła jeden z najlepszych momentów w życiu? Do końca życia zostaniesz w pamięci każdej kobiety, z którą przeżyjesz trójkąt tak jak prawdziwy “Król Trójkątów”.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę się z Tobą podzielić tą wiedzą, ale “Król Trójkątów” będzie najbardziej kompletny i dopracowany ze wszystkich moich produktów. Cena 177 pln. Otrzymasz go na podany przy zamówieniu adres e-mail w ciągu 24 h.

Moją intencją jest to, abyś nie był mistrzem trójkątów, ale abyś był ich Królem, któremu kobiety przyprowadzają inne kobiety, aby uprawiały z nim to o czym nawet Ci się nie śniło.

Zamawiam Króla Trójkątów

Zostań Królem!
Idź władać.

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.