Zdalne wsparcie w Twoim telefonie! [Nowość!]

Cześć,

lubisz filmy o super bohaterach? To pewnie kojarzysz.
James Bond miał swojego Q , który zaprojektował dla niego wynalazki, podsłuchy i ukrytą broń. Czymże byłby James Bond bez masy wymyślnych gadżetów.
X-men mieli dr Xaviera, który pomagał rozwijać im ich najlepsze talenty i mocą telepatii ostrzegał przed różnymi przeszkodami i zagrożeniami.

Batman miał Robina.

Prawie każdy super bohater miał swojego pomocnika, który często (gdy śmierć była o włos) to ratował go z opresji.

Mogę być Twoim internetowym skrzydłowym, pomocnikiem, wyrocznią, opiekunem, wsparciem przez najbliższe 30 dni.

Będziemy mieli ze sobą kontakt za pomocą Whatsapp (i nie tylko). Spokojnie, to tylko wygląda tak normalnie, a to ma więcej zalet, niż myślisz. Po prostu daj sobie szansę i czytaj dalej, bo opcja jest mega!!!

Zastanawiałem się jak mogę zrobić coś dzięki czemu będę reagował szybko, na bieżąco, dawał rozwiązania, przyspieszał efekty, a mojemu podopiecznemu zapewnił wsparcie psychiczne i merytoryczne dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Jednocześnie chciałem aby to było w przystępnej cenie. Przetestowałem to rozwiązanie na moich klientach mentoringowych i choć nie doceniałem jego mocy to okazało się ono bardzo dużym atutem.

O co tu chodzi?

Przez 30 dni (weekendy i święta też) będę Twoim wsparcie w podróży do upragnionych relacji z kobietami.  Będziesz mógł zadać mi pytanie 24 h przez 30 dni. Odpowiem na nie ASAP. Będziesz mógł zostawić mi wiadomość tekstową i wiadomość głosową, a ja Cie dam na nie odpowiedź.  Whatsapp można wykorzystać na wiele nowatorskich sposobów do pomocy Ci w osiągnięciu celów, ale nie będę tutaj zdradzał wszystkich tajników. To zostawię dla klientów tego wsparcia. Dostępne są też inne formy kontaktu ale o tym poniżej.

NA PEWNO WIELE RAZY MIAŁEŚ SYTUACJĘ ŻE NIE WIEDZIAŁEŚ CO ZROBIĆ I GDYBY TYLKO BYŁ KTOŚ KTO BY CI POMÓGŁ, DOKŁADNIE W TYM MOMENCIE TO BYŚ NIE STRACIŁ TEJ KOBIETY.
ECH CO JA BYM DAŁ ABY KIEDYŚ MIEĆ KOGOŚ TAKIEGO JAK JA UKRYTEGO W TELEFONIE, eksperta, topowego trenera, który da Ci szybkie i sprawdzone rozwiązanie.

Jak to działa?

1) otrzymasz ode mnie formularz z pytaniami, bo chcę Cię poznać oraz Twoje potrzeby
2) gdy otrzymam odpowiedzi na te pytania to umówimy się na ok 30 - 60 minutową rozmowę (abym Cię lepiej poznał) - wartość takiej konsultacji osobno to odpowiednio 250 - 500 pln
3) podczas tej rozmowy określimy plan, który będziemy realizować

4) zaczynamy okres 30 dni pracy nad Twoim celem. W zależności od tego co wybierzesz będziesz poznawać kobiety randkować
5) Każdą odpowiedz otrzymasz ode mnie (żadnego asystenta). Abo w formie głosowej albo tekstowej.
6) kontaktujemy się codziennie. Wtedy omawiamy bieżące wydarzenia i odpowiadam na Twoje pytania.
7) możesz do mnie napisać 24 h przez okres 30 dni.

Co dokładnie dostajesz?

1) bezpieczeństwo
2) merytoryczne wsparcie od eksperta
3) codziennie do wykorzystania masz 3 pytania lub opis sytuacji z danego dnia - w sumie 35 minut wiadomości głosowej, którą możesz nagrać lub zapisać w formie tekstu (1800 znaków [ze spacjami] cała strona A4 w wordzie czcionka 13) . Możesz to wykorzystać na pytanie lub opis sytuacji z kobietą. To jest naprawdę dużo. Limit jest dzienny i nie przechodzi na pozostałe dni.
Dlaczego? Są ku temu 3 powody.
Pierwszy - aby Cię zmotywować do codziennego działania i zaangażowania.
Drugi - i tak nie dałbyś rady nagrać 200 minutowego zapytania jakbyś nie pytał o nic np. cały tydzień.
Trzeci - małymi porcjami, codziennie łatwiej i szybciej
Możesz też wysyłać screenshoty z rozmów (z zamazanymi danymi kontaktowymi kobiety ) ale oczywiście w granicach rozsądku, bo jak wyślesz mi 50 zrzutów ekranu jednego dnia to nikt tego nie przerobi
😅😉

4) plan Twojego rozwoju na te 30 dni na zasadzie Twoich odpowiedzi w formularzu oraz rozmowy wstępnej
5) Możesz mi wysyłać cykliczne raporty ze swoich działań.
6) odpowiedzi najpóźniej w ciągu kilku godzin (chyba, że wybierzesz opcję vip. Wtedy odpowiedź dostajesz w max 1.5 h)
7) moje odpowiedzi przyjdą do Ciebie w formie tekstowej lub głosowej. Jestem nastawiony na skuteczność komunikacji.
8) możesz np. zaznaczyć, że masz randkę z kobietą i jak będę dostępny to możesz do mnie napisać (ale uprzedź mnie, że masz tą randkę ;) ) i wtedy postaram się szybciej dać Ci ewentualne podpowiedzi
9) w ciągu 30 dni możesz zadać mi 90 pytań, masz na to 1050 minut w formie wiadomości głosowej lub 54000 znaków [ze spacjami] do wykorzystania.

Jakie są zalety takiej współpracy:

- otrzymujesz ogromną wartość

- mamy kontakt codziennie

- idziemy indywidualnym planem
- mogę uratować Ci sytuację z kobietą i to nie raz
- jesteś bezpieczny
- dostaniesz podpowiedzi i odpowiedzi dopasowane do Ciebie, a nie to co Ci google znajdzie
- nie stracisz okazji

- nie stracisz czasu na szukanie co gdzie było w jakim poradniku
- możesz w każdej chwili zostawić pytanie i nie musisz czekać z nim na konsultację.

To wszystko masz w cenie!!!! Sprawdź dostępne pakiety

899 pln za 30 dni. Pakiet podstawowy - jedynie 29,99 pln na dzień.
Wyłącznie kontakt przez Whatsapp.

1499 pln za 30 dni. Pakiet VIP - jedynie 49,99 pln na dzień
Pakieta podstawowy oraz:
Na pytanie zadane w godzinach 8 - 20 odpowiedź w ciągu max 3 h od godziny ostatniego pytania. albo zwrot różnicy między pakietem VIP a podstawowym.
2 telefony ratunkowe (możesz do mnie dzwonić między 10 a 24 w przypadku sytuacji awaryjnej, np. super ważna randka. Czas 1 telefonu to do 30 minut. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku i dobrze jakbyś mnie uprzedziła wcześniej, że masz takie spotkanie.)

1999 pln za 30 dni. Pakiet MEGA VIP
Na pytanie zadane w godzinach 8 - 20 odpowiedź w ciągu max 3 h od godziny ostatniego pytania. albo zwrot różnicy między pakietem VIP a podstawowym.
4 telefony ratunkowe (możesz do mnie dzwonić między 10 a 24 w przypadku sytuacji awaryjnej, np. super ważna randka. Czas 1 telefonu to do 30 minut. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku i dobrze jakbyś mnie uprzedziła wcześniej, że masz takie spotkanie.)
Dodatkowa min. 1 h konsultacja o wartości 500 pln do wykorzystania w ciągu 90 dni od zakończenia współpracy.

2999 pln za 30 dni. Pakieta GIGA VIP
Na pytanie zadane w godzinach 8 - 20 odpowiedź w ciągu max 3 h od godziny ostatniego pytania. albo zwrot różnicy między pakietem VIP a podstawowym.
6 telefonów ratunkowych (możesz do mnie dzwonić między 10 a 24 w przypadku sytuacji awaryjnej, np. super ważna randka. Czas 1 telefonu to do 30 minut. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku i dobrze jakbyś mnie uprzedziła wcześniej, że masz takie spotkanie.)
Dodatkowo min. 2 h konsultacji o wartości 1000 pln do wykorzystania w ciągu 90 dni od zakończenia współpracy.
Oraz jeżeli nie będzie obostrzeń to w 2022 zapraszam Cię na wspólne wyjście do klubu we Wrocławiu. Ja nie piję, ale Ty rób co chcesz :) Jak nie możesz to możemy to wymienić na 3cią konsultację online.

UWAGA! DOSTĘPNE RATY!

oraz jeszcze są bonusy

Bonusy:

1) mój program Uwohacker (nazwa robocza, może być zmieniona) nad którym teraz pracuję , wstępna cena około 300 pln . Ty otrzymasz to bezpłatnie! Program będzie o tym jak uczyć się samemu uwodzenia. Premiera przełom październik/listopad
2) Konsultacja o wartości do 500 pln. Ty otrzymasz to bezpłatnie! W ramach rozmowy wstępnej
3) Indywidualny plan rozwoju - 300 pln
4) Jakby przełożyć to ile musiałbyś zapłacić abym wysłuchał 35 minut Twoich pytań (podczas normalnej konsultacji) to jest to 250 pln, więc wybierając Zdalne Wsparcie nie płacisz 7500 pln, ale duuuużo mniej.

Wybierając jakiekolwiek pakiet dostajesz wartość moich usług nawet na poziomie 10000 pln!!!


Możesz pomyśleć, że mnie trochę po... no , że zwariowałem, ale wiesz. Zaszło parę zmian w moim życiu, chcę abyś Ty też poczuł ich pozytywny wiatr.

Planuję max 3 miejsca na listopad i 3 miejsc na grudzień (nie, nie robię przerwy na Sylwestra, bo zależy mi na Twoich efektach, zresztą tak Cię wyszkolę, że nie będzie w Sylwestra potrzebował żadnej mojej pomocy, tylko się wymienimy życzeniami)

Tak się cieszę gdy dostaję informację, że mój klient odniósł kolejny sukces!
Chcę tak reagować na Twoje sukcesy!!!

Zasady:
1) to nie jest korespondencyjny kurs podrywu, to coś jeszcze lepszego!
2) możesz liczyć na moje psychiczne wsparcie
3) nie odpowiadam na pytania hipotetyczne, czyli co by było gdyby, bazujemy na konkretnych przypadkach abyś Ty miał lepsze efekty.
4) otrzymasz plan działania, może Ci nie wychodzić na początku, ale to nic nie szkodzi. To absolutne minimum i każdy może je zrobić.. Bo jak nie działasz to nie ma co omawiać, nie ma co rozwijać, nie ma nad czym pracować. Chyba, że mi od razu powiesz, że nie chcesz pracować nad podejściami i poznawaniem, ale nad innym obszarem np. związkiem to wtedy kwestia tego co to dokładnie będzie. Napisz mi to Ci powiem czy mogę Ci w tym pomóc, czy nie.
5) absolutna szczerość, zaufanie i uczciwość. Jestem profesjonalistą. Nie musisz się niczego wstydzić. Im więcej mi powiesz tym lepiej Ci pomogę.
6) jeżeli nie możesz tego dnia wykonać zadania bo, np. jesteś chory to mi o tym mówisz i to jest jedyny warunek dla którego mogę zawiesić opiekę, chodzi o to aby to było max ciągła współpraca bo wtedy będą efekty, efekty.
7) komunikacja w obie strony jest na zasadach szacunku
8) akceptujesz to, że ja też jestem człowiekiem, mam swoje sprawy, śpię, jem , oddycham jak każdy inny i to, że np. 3 h nie dostajesz odpowiedzi na swoje pytanie to nie znaczy, że mam Cię gdzieś, tak czasami bywa. Chyba, że wykupisz opcję VIP no to wtedy już masz prawo oczekiwań szybciej odpowiedzi.

Gwarancja Satysfakcji. Jesteś chroniony do 90 dni po zakończeniu współpracy.
Z racji tego, że ja naprawdę daję z siebie dużo i zależy mi na tym abyś miał efekty zwrócę Ci pieniądze gdy nie będziesz miał w ciagu 60 dni po zakończeniu wsparciu chociaż 1 relacji z kobietą (intymnej również) to wtedy umówimy się na 1h konsultację, podczas, której pomogę Ci rozwiązać Twój problem i jak nie będzie poprawy w ciągu 30 dni to zwrócę Ci pieniądze. 
Warunkiem jest to, żę będziesz stosował dokładnie co Ci powiem. Taka dżentelmeńska umowa. 

Jestem pewien tego co uczę i jakie mam intencje wobec Ciebie, ale zamierzam ponosić konsekwencji czyjegoś lenistwa, więc jak jesteś leniem co lubi zrzucać odpowiedzialność za swoje niepowodzenia na innych to proszę nie pisz.
Akceptuję to, że możesz nie wiedzieć, bać się, coś źle zrozumieć, ale jak będziesz się lenił to już Twój problem.
Wybacz, że tak mocno na koniec, ale szanuję swój czas i nikogo na siłę tutaj nie zaciągam, a uważam i wiem, że można tak wypracować bardzo dużo.

Zainteresowany? Chcesz się zapisać?

napisz mi proszę jaki pakiet Cię interesuje.

[email protected]

Jakieś inne pytania? Czegoś nie uwzględniłem? Pisz

Zapraszam Cię do tego przełomowego projektu.

Twój przyszły anioł stróż, Feniks.

Ps. Przepraszam za literówki itp. Jestem trenerem relacji a nie nauczycielem polskiego. Moi podopieczni lepiej r... niż ja piszę. To pewne.
Ps 2. Batman nie narzekał :)