Boisz się podejść? Potrzebujesz zabójcę wymówek.

Kurs - Excuse Killer.
Będzie drożej za:

Kilkadziesiąt potężnych strategii mentalnych, które obudzą w Tobie chęć podchodzenia i zabiją wymówki.

Skończ czuć się jak przegrany bo nie podszedłeś. Przeprogramuj podświadomość!

Dziura w głowie, mokre dłonie, sucho w ustach i niepewność. Zagadać czy nie? Rozmawia przez telefon, patrzy gdzieś, może na kogoś czeka, chyba się spieszy, idzie z kimś , a może to jej chłopak. Ona znika i nigdy już jej nie spotykasz. Straciłeś okazję, może udaną relację z tą kobietą?

Czy będzie Ci łatwiej dy ona będzie czuła od Ciebie ten pozytywny stan, pewność siebie, energią i moc?

Teraz daję Ci sposób abyś poczuł poczuł się lepiej podchodzą ale:

- bez wykonywania setek podejść, 

- bez czytania masy materiałów, 

- bez nauki tekstów na pamięć czy odpowiedzi na testy!

Co da Ci to nagranie (to część mentoringu z klientem, który zgodził się to upublicznić. Przerwał mentoring bo stwierdził, że dwie dziewczyny jednocześnie mu wystarczą):

 • Poczujesz nieodpartą chęć działania i wiarę, że można zrobić wszystko!
 • Zwiększysz szacunek do samego siebie i dostrzeżesz wartość w sobie, której nie widziałeś.
 • Odkodujesz umysł z negatywnych przekonań, bez setek godzin ćwiczeń, ale dzięki innemu spojrzeniu na Twoje ograniczenia.
 • Nauczysz się tworzyć pozytywny stan emocjonalny przed działaniem i w trakcie.
 • Będziesz jak teflon, wszystko po Tobie spłynie i nic się nie przyklei.
 • Przestaniesz czuć uczucie porażki, a na jego miejsce wejdzie akceptacja procesu. Taka prawdziwa, a nie wmówiona sobie.
 • Zrozumiesz jak ogromnie ważne jest to abyś stał się takim mężczyzną jakiego zawsze potrzebowałeś.
 • Otrzymasz wyłącznie sprawdzone metody, strategie i przekonania, żadnego lania wody!
 • Prawie 2 h naprawdę pysznej intelektualnej uczty pełnej soczystego mięsa a nie suchej sałaty. To wszystko doprawione sosem słodko pikantnym sosem prowokacji i humoru.
 • Przestaniesz się przejmować wymówkami zamiast je logicznie rozumieć, co tak naprawdę nie działało.
 • Dostaniesz sprawdzone metody na odkrycie osobowości, która szczerze, autentycznie przyciąga kobiety.
 • Będziesz czuł się bardzo dobrze w swojej skórze i zrozumiesz dlaczego większość ograniczeń to sobie sam wkręciłeś.
 • Rozróżnisz nad czym masz kontrolę , a nad czym nie.
 • Przestaniesz kręcić się w kółko.
 • Przestaniesz ponosić porażki mimo dużej wiedzy.
 • Będziesz miał spojrzenie kogoś kto odnosi sukcesy z kobietami.
 • Z gościa, który wie jak zaprosić na randkę i co na niej robić , staniesz się mężczyzną, z którym przebywania to randka sama w sobie.
 • Zrozumiesz jak Twój język wpływa na to jak wyglądają Twoje relacje i dostaniesz proste narzędzia aby Twój wewnętrzny dialog Ci sprzyjał, a nie sabotował.
 • Zaczniesz stawiać w końcu siebie na pierwszym miejscu, zamiast liczyć na aprobatę innych.
 • Kobiety wyczują Twój inny stan psychiczny, więc proszę nie zdziw się jak będą Tobą zainteresowane, będą się na Ciebie patrzeć. Nie jesteś brudny na twarzy, ona po prostu jest Tobą zainteresowana, bo czuje prawdziwego samca.
 • Uwierzysz, że marzenia się spełniają, nabierzesz chęci i determinację do działania, oraz szanse na to, że się poddasz bardzo zmaleją, bo będziesz dla siebie samego w końcu ważny i godzien szacunku!

Masz teraz wybór między:

a) wyjściem z tej strony i powrotem do niej gdy znowu wymiękniesz widząc fajną kobietę na ulicy, która mogłaby być Twoją nową kochanką, ale Ty olałeś to co do Ciebie piszę; nie ma problemu, przywitam Cię ponownie z radością.

b) zaufaniem mi, przesłuchaniem tego materiału i cieszeniem się tymi efektami, które zaskoczą Ci tym jak łatwo się pojawiły. Do tego masz tutaj taką promocję, że jak nie skorzystasz i znów miniesz kobietę, która Ci się podoba to spiesz się i zamów swoją kopię póki jeszcze link do strony działa

Możesz odpuścić, ale gdy dziś zobaczysz kobietę na ulicy, w pracy, w sklepie i "obsrasz zbroję| to pamiętaj proszę, że tutaj jest materiał, który wystarczy po prostu przesłuchać, abyś następnym razem gdy zobaczysz kobietę, która Ci się podoba miał jaja do niej podejść. Może będziesz musiał przesłuchać to kilka razy, ale to jest jak najbardziej OK. Pamiętaj proszę, że Twoje ego będzie się bronić przed tym abyś tej wiedzy nie poznał. Za każdym przesłuchaniem będziesz miał wrażenie, że słuchasz jakby innego materiału. Wracaj do niego. Niech będzie on Twoją mantrą. Tam każdego zdanie to konkret.


Mam dla Ciebie ten materiał w kilku pakietach:

Standardowa cena to - 197 pln
116 min - mp 3
fragmentu do posłuchania nie daję, bo cena jest tak zajebista, że wolę w tym czasie pracować z klientami niż edytować, a jak myślisz, że chcę Ci oszukać dla kilkudziesięciu złotych to nie jestem mentorem dla Ciebie. Robię to od 2008 roku - efekty dzięki wiedzy ode mnie ma tylko ten kto jej używa w 100%. Bez kombinowania :)

Zamów, nie pożałujesz! Gdy skończysz  słuchać Excuse Killera to stwierdzisz po prostu - WOW!!!

W 2 fazie promocji to tylko 77 pln! Dla najszybszych to było 27 pln. Podniosłem ją aby być fair wobec tych, którzy kupili przed zakończeniem 1 fazy promocji , bo czytają regularnie newsletter i są na czas.
Dalej cena jest bardzo dobra! Jeśli pozwolisz aby 50 pln powstrzymało Cię przed poznaniem kobiety Twoich marzeń to masz do tego pełne prawo.

Będzie drożej za:

W przypadku płatności zagranicznych proszę o kontakt!

SZCZERE PYTANIA!

Nie masz czasem już dość tego lęku? 
Ile razy chciałeś poddać się i zrezygnować?

Relacje z kobietami są ważne, a poznawanie ich na żywo wykuwa nie tylko pewność siebie, ale przede wszystkim charakter. Dołącz do elity ludzi, którzy poznają kobiety na żywo!
Chcę Ci pomóc! Od 2008 roku pracuję z ludźmi takimi jak Ty i setkom pomogłem osobiście spełnić swoje marzenia. Wiem, że to nie jest zawsze przyjemne, ale chcę wejść w nowy rok wiedząc, że pomogłem wielu mężczyznom spędzić Sylwestra w towarzystwie napalonej na nich kobiety, albo i dwóch :)