Wrocław - indywidualny coaching z praktyką w terenie.

Starty między 12 a 14. część dzienna trwająca do 6h... potem jest przerwa i część klubowa (opcjonalna)... to tylko ramy czasowe, ważniejsze jest to, że jak chcesz szybko zdobyć kompetencje, które zmienią Twoje relacje i nie masz za wiele czasu to tu możemy zbudować solidne podstawy.

To nie jest powtórka z kursów. Szkolę indywidualnie do końca 2024 roku, bo potem zajmuję się innymi projektami i taka możliwość ma być minium 2 - 4 x droższa niż obecnie.

Tylko dla którym naprawdę zależy na tym, aby odmienić swoje życie z kobietami. Umiejętności, które zmieniają życie na lepsze! 

To co masz obecnie w swoim życiu, to wynik tego na co myślisz, że zasługujesz. Twoje relacje z kobietami też nie możesz siebie obwiniać za to, czy atakować. Tak jak idziesz do kina i jesteś na filmie, który Ci się nie podoba. Wyświetlacz nie ma wpływu na to jaka taśma jest odtwarzana.

Możesz czytać masę materiałów, szkoleń, ale jeśli nie wzrośnie Twoja samoocena to nic to nie da. Dalej będziesz odbijał się od ściany do ściany i szukał rozwiązania. Znam masę przypadków ludzi, którzy myślą, że jak zmienią swój wygląd, zmienią samochód, zmienią ubrania na bardziej markowe, kupią sobie lepszy telefon, to kobiety to zaczną za nimi biegać. Jednak tak się nie dzieje! Potem chodzą wkurzeni i smutni, że kobiety są złe, a to uwodzenie to jedna wielka ściema przecież jakby to była prawda to nie działa.

Kobieta to nie jest komputer, że wystukasz komendę za pomocą klawiatury i to działa. Nie działają teksty, działasz Ty.  Ty gdy czujesz, że zasługujesz, gdy się boisz, gdy jesteś szczęśliwy naturalnie przyciągasz do siebie kobiety.Inny powód dla którego nie wychodzi tak jak byśmy chcieli to to, że może należysz do ludzi, którzy lubią mieć swoje zdanie, ale nie przekłada się to na efekty. Tacy ludzie, zwykle czytają, czy słuchają szkolenia co 5 słowo, potem z tego co zapamiętają wcielą w życie co 3 słowo, a na koniec dodadzą coś co usłyszeli od swojej koleżanki, albo zobaczyli w filmie, że to fajnie zagrało - to oni też to zrobią.A efektów brak, bo w umyśle takiej osoby dalej są negatywne emocje. Oczywiście to nie znaczy, że to jest zła osoba. Jak tego w polskich domach nie uczą. Przeważnie zapracowani ojcowie wolą po pracy odpocząć, niż pogadać z synem o tym jak wylądować z kobietą w sypialni…albo chociaż umówić się na randkę. Przekazywanie tej wiedzy jest na wymarciu. Nie ma wzorców. Rady mamy może bardziej pomogą Ci być pantoflem, a nie mężczyzną, o którego walczą kobiety. W końcu mama Ci nie powie, że kobiety pociąga pewność siebie, władza, pieniądze... bo musi chronić obraz tej idealnej istoty - MAMY. Za to matki mówią swoim synom, że trzeba być miłym, robić prezenty i mieć poczucie humoru to wtedy prawdziwa miłość Cię znajdzie. To nie działa!Świat nie jest winien temu czego doświadczasz. Rzeczywistości po prostu dostarcza Ci to o czym najczęściej myślisz. To o czym myślisz to przeważnie programy, których wyuczyłeś się nieświadomie od swoich bliskich. Podświadomość kopiuje schematy myślowe ludzi, których słuchamy czy tego chcemy czy nie.


Dlatego ja podczas personal coaching skupiam się właśnie na tym, aby obudzić mojego klienta, otworzyć mu oczy na prawdę i pomóc mu pozbyć się tego uczucia niezasługiwania, bycia mniejszym i słabszym, niż jest w rzeczywistości. Pomagam im przestać się bać i odważnie wchodzić w relacje z kobietami. Ty nie możesz mieć problemów w relacjach z kobietami. Możesz mieć tylko problem z tym co myślisz o tych relacjach. To co myślisz powoduje, że nie masz wymarzonych efektów i tysiące podejść tego nie zmienią. Kilometry spędzone na ulicy, bez fachowego feedbacku nie zmienią Twoich efektów. Czy naprawdę masz czas i ochotę, aby uczyć się metodą prób i błędów. Ja od kilku lat sam nie uczę się tą metodą, bo ja po prostu już nie mam na to czasu. Po co wymyślać koło na nowo. Skoro można przyjść do kogoś kto  za niewielką opłatę (w stosunku do tego ile oszczędzisz czasu), oszczędzi Ci kilka lat poszukiwań. Życie jest za krótkie, aby odbijać się od dziewczyny jak piłeczka do ping ponga i zastanawiać się co mogło pójść nie tak.Będzie miał najlepsze kobiety, jakie tylko sobie wymarzysz, jeśli tylko przestaniesz tego chcieć. Chceniem nic nie załatwisz tutaj. Pewnie wielu rzeczy w życiu chciałeś i ile z nich miałeś?

Nie ma znaczenia jak bardzo Ty chcesz kobiet, ale abyś je miał liczy się wyłącznie to jakim mężczyzną Ty jesteś. Atrakcyjności można się nauczyć. Atrakcyjni , pewnie siebie ludzie, mają w życiu łatwiej. Zasługujesz na łatwiejsze życie.


Dlatego szkolenie z uwodzenia przynosi tyle zbawiennych skutków, bo człowieka na nim pozbywa się lęku, który blokuje go w innych dziedzinach życia. Na siłę, jakimiś mentalnymi sztuczkami nic nie osiągniesz, nie można się też zmusić do sukcesu z kobietami. Znam masę przypadków ludzi, którzy przez lata zrobili tysiące podejść i udało im się przespać może z 2 czy 3 kobietami. Nie zmieniło to ich samooceny. Podchodzenie dla podchodzenia bez kogoś kto bez emocji, mając fachową wiedzę, będzie chciał Ci pomóc to strata czasu. Strzelania śrutem, bo w +90% przypadków nie masz bladego pojęcia o PRAWDZIWEJ przyczynie dlaczego coś poszło nie tak.Nie musi Ci od razu wszystko wychodzić, każdy mój klient jeżeli tylko chce to ma ze mną kontakt po szkoleniu. Ja nie sprzedaję pakietów w stylu, że za tyle to masz 3 miesiące możliwości konsultacji po szkoleniu...a za tyle to rok... jeżeli jesteś moim klientem to stajesz się członkiem wspólnoty i nie jesteś już sam. Moi kliencie potrafią wrócić do mnie po nawet 10 latach i przyjmuję ich z otwartymi ramionami, bo ja chcę im pomóc i doceniam zaufanie. Każdy powracający klient otrzymuje ode mnie 25% zniżki na następne szkoleni

Ten mężczyzna, który jest w Tobie i jest dokładnie tym kim zawsze chciałeś być, to on sprowadził Cię na moją stronę. Bez względu na przeszłe porażki, niewiedzę, niepewność - najlepsza wersje Ciebie - wierzy w Ciebie. To, że szukasz informacji na temat tego jak być lepszym, szczęśliwszym, skuteczniejszym jest dużym wskaźnikiem tego, że wygrasz w życie. Przegrywem jest ten co nie korzysta, a potem płacze, że żona mu się roztyła, a ona już za stary na to, aby kogoś poznać, bo ma 35 lat. Znasz takie przypadki ze swojego otoczenia. Na pewno.

Nie ma się czego wstydzić. Świat poszedł do przodu. Już kciuk wystarczy aby na Tinderze wybrać z kim chce się iść do łóżka.. Jednak nawet jeżeli dojdzie do spotkania to bez pewności siebie to spieprzysz.  Zwłaszcza teraz gdy większość mężczyzn chowa się za telefonem to właśnie TERAZ jest wspaniały czas dla tych, którzy zaczną stosować stare, męskie, sprawdzone sposoby poznawania kobiet na żywo. Gdy piszesz do niej przez neta to jesteś Ty i 100 innych, którzy walczą o jej uwagę i obiecują "cuda". Gdy podejdziesz do niej sam to masz 100% jej uwagi i wtedy konkurencja nie ma znaczenia.


W tym właśnie naprawdę pomagam ludziom. W zyskaniu pewności siebie i uzyskaniu pewności w działaniu. Relacje z kobietami to tylko środowisko, w którym pracujemy nad tym. Daję ZAWSZE coś więcej niż tylko wiedzę z zakresu uwodzenia, ale SAMODZIELNOŚĆ. Oczywiście mam świadomość tego, że bezmiar wiedzy, która kryje się pod relacjami damsko-męskimi wymaga ciągłego szlifowania. Gdy poczujesz potrzebę wejścia na wyższy poziom lub utrwalenia sobie wiedzy to możesz liczyć na dożywotni 25% rabat dla ambitnego klienta, która wraca rozwijać się dalej ze mną.

Rozwiązanie wszystkich Twoich problemów w relacjach z kobietami, z pewnością siebie, osiąganiem celów jest tak proste, że gdy je poznasz to możliwe, że będziesz się buntować, że to nie może być takie proste, ale jest.

Gdyby postanowienia, obietnice, karanie samego siebie, motywowanie przynosiło efekty to byś je miał. Tu chodzi o coś innego. Nad tym właśnie pracuję podczas personal coaching.


Nie będziesz potrzebował tricków, lifehacków i czytania kolejnych poradników, czy filmów na YT. Będziesz czuł niecierpliwość i chęć obudzenia się rano jak najszybciej, bo będzie Cię czekać taki wspaniały dzień. To jest naprawdę proste.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie do umówienia się na indywidualne spotkanie ze mną, abyśmy mogli sprawić, że staniesz się takim mężczyzną, jakim zawsze chciałeś.


Nie będę Cię oceniać.

Całkowicie Cię akceptuję. Nie ma dla mnie tematów tabu.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyś mógł powiedzieć, że nasze spotkanie było jednym z kluczowych elementów Twojego sukcesu.

Zawsze po naszym spotkaniu będzie mógł się do mnie odezwać a ja w miarę czasu i możliwości Ci pomogę.

Warunki na jakich odbywa się personal coaching są ustalane bardzo wcześnie przed rozpoczęciem współpracy. Na początku bardzo dokładnie sprawdzam Twoje potrzeby, poprzez kwestionariusz (lista ponad 60 szczegółowych pytań dobranych tak, abym jak najlepiej Cię poznał zanim się spotkamy), rozmowę telefoniczną lub osobiste spotkanie.

Personal coaching jest bardzo plastyczną formą. Podczas coachingu podejmuję wszystkie środki konieczne do tego, abyś osiągnął ustalony na początku współpracy cel. Zawsze stawiałem na personalny charakter relacji z osobą, z którą pracuję. Jest to ważne, bo dzięki temu łatwiej jest mi złamać szkodliwe wzorce myślowe, poznać Twój sposób nabywania nowych umiejętności, wybrać najlepsze rozwiązania dla Ciebie. Najlepszy w praktyce.

Jestem nastawiony na efekt naszej współpracy, najważniejsze jest dla mnie to, abyś Ty osiągnął ustalone wcześniej cele w swoich kontaktach z kobietami. Mnie interesuje wyłącznie nauczenie Ciebie bardzo skutecznych rzeczy. Liczy się efekt, bo ja wkładam 100% siebie w to co robię i jeśli mam się z Tobą spotkać to tylko po to, aby zrobić coś znaczącego dla Twojego życia. Prawda?


Zamiast zalewać Cię masą informacji tylko po to, abyś wyszedł z coachingu z poczuciem wiem dużo, wolę dać Ci konkretne sprecyzowane narzędzia (po to są pytania przedszkoleniowe, aby określić co jest Ci naprawdę potrzebne - sprawdź załącznik), abyś wyszedł z coachingu z poczuciem - POTRAFIĘ

Z dziesiątek osób, które już uczyłem w ten sposób wiem, że dwa dni to jest absolutny max tego co jest potrzebne. Zwłaszcza w systemie pracy 1 na 1. Dbam o przyjemną atmosferę podczas coachingu.

Każdy dzień takiego szkolenia wygląda w następujący sposób. Jest minimum 6 h część teoretyczna, która ma bardziej formę rozmowy, wyjaśnienia pewnych wątpliwości. Skupiamy się na tym, aby wszystko dostosować pod Ciebie w trakcie część praktycznej w klubie. Dostosować nowe umiejętności i wiedzę, pod kątem tego co jest Tobie naprawdę potrzebne. Dlatego w załączniku przesyłam Ci listę pytań, które pomogą mi przygotować odpowiedni program dla Ciebie. Zawsze, też możesz do mnie zadzwonić, napisać, aby zapytać o szczegóły interesującego Cię szkolenia.

Część teoretyczna trwa do 6 h każdy omawiany aspekt będzie jasny, prosty i przejrzysty.


Na części praktycznej w klubie (4h), pokażę Ci co jest ważne już na samym wejściu do klubu. Oczywiście możemy też pobawić się na ulicy jeśli na tym Ci zależy. Robimy podejścia razem, pokażę Ci jak zrobić pewne rzeczy, jak interpretować różne zachowania ludzi w klubie, co jest ważne, robisz podejścia, które ja obserwuję, potem uczestniczę w nich w razie potrzeby, lub po to, aby podnieść Twoją wartość w oczach kobiety, z którą będziesz rozmawiał. W zależności do Twojego stanu wyjściowego będziemy koncentrować się na Twoich celach. Zależy mi na tym, abyśmy z zewnętrz wyglądali jako dwójka przyjaciół, która się świetnie bawi, a nie faceci, którzy biegają od kobiety do kobiety. Dlatego odmawiam propozycją z telewizji, bo tego nie potrzebuję i mogę zapewnić dyskrecję klientom. Ze mną nie musisz się bać pokazać publicznie.
Chcę, abyś przy każdym podejściu szedł tak daleko jak się da. Oczywiście pomogę Ci w tym, aby kobiety reagowały na ciebie tak pozytywnie jak na tym zdjęciu. Z radością, uśmiechem i pożądaniem.Część klubowa nie musi się odbyć, jeżeli wolisz więcej czasu spędzić ze mną na pracy nad Twoimi celami w spokojniejszym, bardziej prywatnym miejscu. Program i zakres prac dostosowane są pod Ciebie.

Bez względu na to gdzie jadę zawsze sprawdzam miejsce części praktycznej. Strona internetowa klubu, opinie na forum, opinie ludzi, z którymi wcześniej pracowałem, znajomych etc., galeria, jacy ludzie tam się bawią, zgodność z grupą docelową osoby, z którą pracuję. Głównie działam w bardziej topowych klubach, ze względu na to, że są tam bardziej atrakcyjne kobiety. Uważam, że lepiej niech osoba, z którą pracuję uczy się nowych umiejętności z pięknymi kobietami, niż nakładać sztuczne ograniczenia na początku.

Jeden dzień takiego szkolenia to uwodzenie w pigułce, moim zdaniem. Poprzednie doświadczenia pokazały mi, że po takim szkoleniu kursant spokojnie może poznać kobietą, zainteresować nią siebie, umówić się z nią tego samego, czy następnego dnia, a nawet pójść z nią do łóżka (takie sytuacje, też się zdarzają coraz częściej). Uważam, że lepiej dla kursanta jest gdy spotka się z poznaną kobietą kilka razy.

Wiele, też zależy od poziomu początkowego osoby, która do mnie przychodzi. Inaczej jest kiedy przychodzi osoba, która nie miała wcześniej kontaktów z kobietami, a inaczej gdy ktoś chce poprawić konkretny aspekt, np. ma masę zainteresowania, ale potem ląduje w szufladce „przyjaciel”. Nie ma reguły czy łatwiej, czy trudniej. Jest po prostu inaczej. Warunkiem sukcesu szkolenia, też jest, aby osoba, z która pracuję totalnie za mną podążyła na szkoleniu. Gdy jest wzajemne zaufanie i chęć zmiany wszystko przebiega lepiej.

2 dni szkolenia pozwalają już na dopieszczenie pozostałych elementów uwodzenia, zwłaszcza rzeczy związanych z seksualnością, zaawansowanym dotykiem, po prostu bardziej zaawansowane elementy. Do tego korzyścią dla naszej współpracy jest to, że już po pierwszej nocy razem w klubie, wiem dokładnie co należy poprawić na drugiej. Z reguły ludzie zachowują się podczas drugiego dnia szkolenia o wiele pewniej, są zrelaksowani i mogą cieszyć się poznawaniem kobiet.

Owszem, aby zmiana była trwała to osoba, z którą pracuję musi wcielić wskazówki ze szkolenia, jak i po szkoleniu, w życie. Przewartościować swoje priorytety, zmienić swoje zachowanie w wielu aspektach. Najlepsze efekty osiągają Ci, którzy wywracają całe swoje życie „do góry nogami” podczas stosowania się do moich wskazówek. Często proponuję bardzo radykalne rozwiązania, ale okazuje się, że w praktyce te się sprawdzają najlepiej. Bonusem dla Ciebie jest to, że po szkoleniu nie zostajesz sam, zawsze możesz napisać do mnie czy skorzystać z 25% zniżki na kolejne szkoleń dla poprzednich kursantów. Dla mnie priorytetem jest przygotowanie Cię tak, abyś potem stwierdził, że nie potrzebujesz żadnego szkolenia.

Na pewno przychodząc do mnie przygotuj się na to, że będzie to dla Ciebie inspirujący czas, pod kątem intensywności wiedzy, którą na będziesz i rzeczy, które przeżyjesz.