Czy trapią Cię myśli:

  • nie potrafię

  • nie wiem

  • nie zasługuję

  • ona nie zwraca uwagi na takich jak ja (tutaj niektórzy osiągają prawdziwe mistrzostwo)?

Siedzisz gdzieś, a może gapisz się na motywującą tablicę, śnisz sobie o wspaniałych planach, pieniądzach, szczęściu, cyckach koleżanki z innego działu. A potem urządzasz ten sam codzienny cyrk, w którym nie chcesz uczestniczyć. Harmonogram Twojego dnia, może pozwala Ci wegetować, ale czy pozwala Ci żyć.
Jesteś w jakimś miejscu w swoim życiu, masz określoną pozycję, znajomych, zarobki, życie, kobietę, lub nie. I chciałbyś mieć z tego życia zajebistą przyjemność, prawda?
Tylko czemu sam kontrolnie walisz się w łeb, aby ustrzec samego siebie przed 100% szczęściem?

I nie mów mi, że winę za to wszystko ponosi świat i paru łajdaków
I nie pieprz mi, że to jest wszystko tak źle ułożone, że jest do dupy

I znowu na Twojej drodze stanęła jakaś przeszkoda, a ty mówisz: "Trudno, Jestem słabszy i gorszy".
Ktoś Twoim zdaniem gorszy od Ciebie może mieć nawet więcej sukcesów od Ciebie. Ktoś kto nie jest w niczym od Ciebie lepszy może parę godzin później uprawiać seks z kobietą, którą Ty minąłeś na ulicy i po prostu stchórzyłeś. Ńikt Ci, przyjacielu, nie da nagrody za nadstawianie drugieg policzka. Świat kocha zwycięzców. Kobieta jest jak fortuna, oddaje się tym, którzy są odważni, aby ją pochwycić.

Podnieś twarz, wyprostuj się, nie zaciskaj pasa – zaciśnij pięści!
Oświadcz światu, że od teraz ma naprawdę przejebane, bo w tej chwili narodził się ktoś kto zamierza wykorzystać fakt bycia najlepszym plemnikiem.


Dlatego oferuję Ci pakiet szkoleń video, z których jestem dumny, bo miażdżą one praktycznie 90% wymówek, jakie mają ludzie na swojej drodze do sukcesu, czy to w życiu, czy w relacjach z kobietami (oboje wiemy, że jedno wynika z drugiego).

Inner Game Nitro – ponad 4 h ostrego miażdżenia wymówek. Inner Game – czyli gra wewnętrzna to najważniejszy element zadowolenia z życia. Wszystko jest stanem umysłu. Sesja, na której to nie ja musiałem zmierzyć się z wymówkami klienta. To jego wymówki musiał się zmierzyć ze mną.Sparta Uwodzenia – świat relacji damsko-męskich bez ogródek. Męska rozmowa doświadczonych mężczyzn, którzy pokażą Ci błędy na Twojej mapie relacji z kobietami. Nie dopełnisz swojego przeznaczenia absolutnie szczęśliwego faceta, gdy całe życie posługujesz się czyjąś, błędną, starą, zniszczoną mapą.

Motywacja do Uwodzenia
 – absolutna wisienka na torcie. Najbardziej porywające do działania video jakie w życiu widziałem. Jeżeli nie ma w Twoim życiu tego czego pragniesz to znajdziesz to tylko w sobie. Prawie 2h zbierania szczęki z podłogi i poskramiania ciekawością dalszej akcji wzrostu mocy do działania w Twoim ciele.

Brutalna Motycja DVD – zapis z seminarium mojego drugiego projektu, gdzie uczę totalnej skuteczności w sferach biznes, życie, pewność siebie. Ponad 3 h materiału.
Uważam, że ta wiedza jest warta ponad kilka tysięcy złotych. Lata doświadczeń, masa pokonanych przeszkód i wiele wygranych. Składam Ci moje doświadczenie z ostatnich 6 lat, które Tobie da radość, pewność i masę oszczędzonego czasu na szukanie rozwiązań samemu. Tutaj nie spotkasz ładnie brzmiących teorii, otrzymasz tylko prawdę.

Dostajesz ten produkt od razu, bo uważam, że te dwa tygodnie czekania na premierę, mogę być najlepszymi tygodniami Twojego życia, gdy zastosujesz się do tego co chcę Ci teraz dać.

Zobacz jak sprawy funkcjonują naprawdę, ku rozpaczy tych, którzy boją się, że kiedyś zobaczysz na ile naprawdę Cię stać!

Cena 377 pln.

Zamawiam Pakiet - Nieokiełznana Pewność Siebie.

Materiały otrzymasz na maila, który zostawiasz w formularzu płatności.

Zamówienia realizowane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania powiadomienia o płatności od pośrednika płatności lub otrzymania przelewu na konto firmowe. W razie przekroczeniu czasu oczekiwania uprzejmie proszę o KONTAKT.

Oferta ważna przez najbliższe 7 dni.

14 dni gwarancji zadaniowej. Musisz użyć materiału i wykazać w którym miejscu się nie sprawdza, aby otrzymać zwrot. Liczę, że zmotywuje Cię to do działania

Marzysz o inspiracji, która rusza Cię i z odwagą wrzuci w wir akcji. Tak jak każdy masz swój ulubiony o film, w którym Twój ulubiony bohater robi rzeczy o jakich Ty możesz tylko marzyć.

Nie święci garnki lepią. On tak samo jak Ty jest tylko człowiekiem, czyli drugi człowiek może to zrobić! Co odróżnia jego od Ciebie? Jego pewność siebie i nastawienie psychiczne. W tym momencie wybierasz albo zrobisz coś dla siebie, albo nie. Efekty przyjdą tak czy innej. Dziś podejmujesz decyzję, co to będą za efekty.