Stań się odpornym na kobiecie gierki. Nie strać jej szacunku i seksu.

Masz przed sobą sekrety kobiecych zachowań, które trzymane są przez nie w najściślejszej tajemnicy. Znając je jesteś w stanie uchronić się przed każdą poważną kobiecą manipulacją. Zainstaluj „Antywirus” i nie pozwól zhakować swojego umysłu!
To co Ci powiem jest ukrywane nawet przez innych mężczyzn, którzy wstydzą się przyznać jak zostali oszukani. Znasz na pewno przypadki mężczyzn, którzy stawali się pantoflami? Chcesz podzielić ich los? Nie sądzę.

Pokażę Cię najbardziej skrywane techniki manipulacji kobiet i to te bardzo zaawansowane przez które mężczyźni tracą majątki, płacą alimenty a niektórzy się nawet wieszają!!! Oczywiście nie ma nic w tym złego, że mogłeś tego nie wiedzieć, oni też nie wiedzieli. Dzieje się to dlatego, że miłość męska jest silniejsza od kobiecej. Warto abyś był odporny na zawirusowane kobiety zanim nie podpiszesz papierka, czy nie spłodzisz dziecka z taką kobietą. To wiedza ratująca życie!!!

ILE ZWIĄZKÓW ZAKOŃCZYŁEŚ TY, A ILE RAZY BYŁEŚ RZUCONY?

CZY WTEDY:

- ona nie chciała już iść z Tobą do łóżka? Przestała robić Ci loda?

- zaczęły się kłótnie i „ciche dni” z powodu totalnej pierdoły?

- wszystko zaczęło jej w Tobie przeszkadzać?

- stała się tak sucha, że mógłbyś mówić do niej per Pustynia?

- co byś nie zrobił to ona była wiecznie niezadowolona?

UWAGA!
ZARAZ DOWIESZ SIĘ DLACZEGO HURAGANY NOSZĄ IMIONA KOBIET.
NAJPIERW SĄ CIEPŁE I WILGOTNE A POTEM ZABIERAJĄ DOMY I SAMOCHODY.

To zawsze zaczyna się niewinnie.

Piękna miłość, cudowny seks, wspaniałe emocje. Ona rozumie wszystko, robi Ci loda gdy Ty oglądasz mecz, a czasem nawet robi to z koleżanką. Masz kumpla z cyckami, jest wszystkim, rozumiecie się bez słów, macie plany na przyszłość, jest wspaniale, po prostu ona jest cudowna, extra i nie wyobrażasz sobie życia bez niej.

Ostrożność? Po co? Przecież jest tak wspaniale. Ona to ta jedyna. Potem robi się poważniej. Związek na wyłączność, wspólne mieszkanie, ślub, dziecko, po paru latach, nuda, rutyna, obowiązki, ona zostaje nagle dłużej w pracy i wraca zamyślona. Boli ją głowa, ma dziwne siniaki na kolanach i plamy po „jogurcie” we włosach, nie ma ochoty na seks, w pracy kolejne projekty, a ty walisz konia pod prysznicem i zastanawiasz się - „Co poszło nie tak?! Widocznie za dużo pracowałem, no ale dziecko, kredyt. Wiem, widziałem  na internecie, że psycholożka mówi, że najważniejsza w związku jest komunikacja i aby rozpalić iskrę trzeba kobiecie kupić coś ładnego!” Pełen nadziei i uzbrojony w ten wspaniały plan postanawiasz zrobić jej niespodziankę i zwalniasz się wcześniej z pracy. Po drodze kwiaciarnia i jej ulubione róże herbaciane. Bukiet 100 pln… a ch… raz się żyje i tak wyjdzie taniej niż w bałaganie. Jedziesz niesiony na skrzydłach, na trasie „zielona fala” jeszcze brakuje aniołków grających na trąbkach. Podjeżdżasz pod blok a na Twoim miejscu parkingowym jest auto na blachach z innego miasta. Ok…zdarza się. Parkujesz blok obok. Idziesz z kwiatami w dłoni. Szybko windą na piętro. Drzwi windy się otwierają i słyszysz jak na klatce ktoś się drze jak zażynana świnia 

- Oh!!! Aaaah !!! Rżnij mnie k…!!! Ru..aj mnie jak tanią szmatę!!! .
Myślisz sobie - Ohoho sąsiadowi się dziś poszczęściło, zaraz ja dołącze do tego śpiewu, te kwiaty na bank rozłożą jej nogi jak zeszyt wiatr… Ej zaraz…przecież to głos mojej Ani!! Co do k…??”
- Otwierać! Otwierać k… bo wy…lę te drzwi! Kto tam jest?!” - walisz pięścią w drzwi.
Słyszysz ciszę i szybkie ruchy w mieszkaniu. Ona otwiera drzwi w szlafroku i udaje, że spała. 

- Gdzie on k… jest?! Zabiję tego ch..!!!  - A ty biegasz po całym mieszkaniu i szukasz kochanka.
- Ależ tu nikogo nie ma! Zawsze wiedziałam, że jesteś chorobliwie zazdrosny!  -ona oburzona krzyczy na Ciebie.

No rzeczywiście nie ma nikogo, z tego stresu zachciało Ci się siku, otwierasz klapę, patrzy a tam pływa prezerwatywa.

Wpadasz wściekłość, jesteś w szoku, jesteś bezradny
- „Jak mogłaś mi to k… zrobić?! Zapi…m 12 h dziennie, na kredyt, na dziecko, na wszystko k… a Ty robisz mi takie coś? Ze mną to Cię głowa boli a z jakimś bolcem to Cię nie boli?!” - pytasz zszokowany.
Sąsiad wezwał policję. Usłyszał krzyki. Ustawa antyprzemocowa pozwala wywalić Cię z Twojego domu na 14 dni tylko na podstawie decyzji policjanta. Ona nie przeszkadza. Dwa byczki patrzą na Ciebie i Ci sugerują, że albo sam wyjdziesz, albo gaz, pał, kajdanki i gleba. Możesz zabrać tylko swoje rzeczy i wyjść z mieszkania tak jak stoisz. Jesteś na środku ulicy i nie wiesz co masz robić. Nerwowo szukasz po telefonie kto Cię może przenocuje. Pół biedy jak masz rodzinę, ale czy ktoś będzie chciał przyjąć gościa, którego policja wywaliła z jego domu za przemoc domową? Czy ktoś Ci uwierzy?…a potem klasycznie. Rozwód. W sądzie dowiesz się, że byłeś potworem, lub jeśli masz farta to będzie rozwód bez orzekania o winie. Dziecko musi gdzieś mieszkać, więc mieszkanie ona weźmie, jak masz kredyt to dalej będziesz spłacał + jeszcze masz koszty swojego mieszkania, może nawet skończy się tak, że ten kochanek co się schował do szafy właśnie mieszka w Twoim domu, z Twoją byłą żoną i Twoim dzieckiem, 2a Ty spłacasz kredyt za to mieszkanie w którym on ją teraz piłuje i Twoje dziecko musi tego słuchać, zresztą i tak będziesz miał mega farta jak matka nie będzie robić Ci problemów w kontakcie z dzieckiem. A spróbuj się spóźnić z alimentami czy nie zapłacić kilka miesięcy z rzędu to czeka Cię odsiadka i spirala zadłużenia.

WŁAŚNIE TEGO CHCĘ CI OSZCZĘDZIĆ!

A można było tego uniknąć! Można było wychwycić sygnały, które świadczą o tym, że to już jest po związku lub nie dopuścić przez swoją niewiedzę do tego aby ona odebrała Twojego zachowanie jako słabość i zaczęła szukać kogoś innego.

MIT - To nigdy mnie nie spotka. Takie rzeczy dzieją się w patologii. Moja (wstaw imię) jest inna, ona nigdy by tak nie zrobiła. Po za tym mam złotego 40 cm penisa i jestem bogiem seksu, więc na pewno nie odejdzie do innego.

STATYSTYKA NIE KŁAMIE. TO SĄ OFICJALNE DANE Z GUS (GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY ) ZA ROK 2020.  To nie są ankiety na 500 osobach tylko oficjalne dane z sądów i urzędów stanu cywilnego.

„Szacuje się, że w 2020 roku zawarto ponad 145 tysięcy związków małżeńskich, czyli o ponad 38 tysięcy mniej niż rok wcześniej. Częstość zawierania małżeństw w miastach i na wsi jest podobna.

Około 51 tysięcy par się rozwiodło

Według wstępnych szacunków w minionym roku rozwiodło się około 51 tysięcy par małżeńskich, czyli o około 14 tysięcy mniej niż rok wcześniej. W miastach częstość rozwodów jest prawie trzykrotnie wyższa niż na wsi.”

Jednak to nie na to ma wpływ to, że sądy są po prostu spowolnione przez restrykcje

"Zauważalne w 2020 roku spadki w liczbie zawieranych małżeństw oraz orzeczonych rozwodów i separacji mogą wynikać między innymi z ograniczeń i restrykcji wdrażanych w związku z COVID-19, w tym obostrzeń sanitarnych (dotyczących organizacji ślubów i wesel) oraz czasowo ograniczanej działalności sądów, a tym samym z odwoływania rozpraw rozwodowych i o separacje" - zauważa GUS.

Mało?

- Większość pozwów o rozwód wnoszą kobiety.
- Mężczyzna w sądzie praktycznie się nie liczy i musi mieć naprawdę mocne argumenty i świetną obsługę prawną aby sąd postanowił cokolwiek na jego korzyść.
- Kobieta nawet jak Cię zdradzi to prędzej jej sąd przyzna prawo do opieki nad dziećmi oraz i tak ma prawo do minimum połowy Twojego majątku.
- Alimenty dawane są kobietom na piękne oczy i na podstawie wymyślonych kosztów utrzymania dziecka. A Ty masz płacić tyle ile sąd uzna za słuszne. Nie ma znaczenia czy masz za co życie i jakie są Twoje dochody.
- Nawet jeżeli ona Cię od lat nie kocha, a wasz związek to była udręka jej dalej należy się minimum połowa Twojego majątku.

Możesz liczyć na to, że tak jak było na początku tak będzie zawsze, ale na to są małe szanse. To w dużej mierze zależy od Ciebie:
W sytuacji kiedy zaczynają się problemy możesz

- wychwycić kiedy kobieta po prostu Cię testuje i waha się czy odejść, aby po prostu poprawić jakość Waszego związku

LUB (czego nie znajdziesz w większości tego typu szkoleń, czy książek)

- po czym poznać, że trzeba uciekać z tej relacji, to jest kolejny mit, że jakbyś był taki czy inny to nagle z dobermana zrobisz pudelka. Nie zrobisz.
- na co uważać od strony prawnej aby nie stracić finansowo na takim (nawet krótkim) związku. Przy obecnych zmianach społecznych warto być świadomym strony prawnej związku z kobietą.

TO NIE JEST TWOJA WINA! SKĄD MOGŁEŚ TO WIEDZIEĆ?
TERAZ JUŻ WIESZ, ŻE MOŻNA INACZEJ I TERAZ TY DECYDUJESZ CO Z TYM ZROBISZ.

JEST WIELE WSPANIAŁYCH KOBIET I UDANYCH PAR. TO NIE JEST SZKOLENIE O TYM , ŻE WSZYSTKIE KOBIETY SĄ ZŁE. TO SZKOLENIE DLA MĘŻCZYZN, KTÓRZY NIE CHCĄ ABY ICH DOBRODUSZNOŚĆ I WIARA W LUDZI , ZOSTAŁY WYKORZYSTANE. TO SZKOLENIE DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ UCZCIWE, POZYTYWNE RELACJE Z KOBIETAMI, OPARTE O WZAJEMNY SZACUNEK I ZAUFANIE.

Na telefonie masz PIN, w domu zamek, w aucie też, na komputerze hasło i antywirus… może czas zainstalować Antywirusa na TOKSYCZNY Kobiety? Czy lepiej mieć Antywirusa, czy robić format całego dysku, stracić wszystkie ważne dane, pliki do pracy, zdjęcia z wakacji, szkolenia Feniksa i potem do niego pisać, że się dysk spalił ;)

Jeżeli chcesz mieć kobiety w swoim życiu to albo nabędziesz tę wiedzę dobrowolnie, albo metodą bolesną, np. na sprawie rozwodowej. Tego Ci nie życzę, na pewno. Życzę Ci abyś był w tej połowie, która ma udany związek. To jest celem tego. Nieudane małżeństwo to piekło za życia, a cena odzyskanej wolności potrafi być naprawdę wysoka.

To  nie jest szkolenie o tym:
- jak wymasować jej plecki aby jej się chciało w nocy przytulać
- co jej napisać na serwetce aby się znowu zakochała

To jest szkolenie z:
- praktycznej psychologii kobiecego umysłu (BEZ TEORII O JASKINIOWCACH I INNYCH TAKICH)
- brudnych gierek uprawianych przez toksyczne kobiety (prawie 40 kobiecych testów i metod manipulacji mężczyzną)
- ochrony swojej psychiki i zasobów przed takimi kobietami
- utrzymania wysokiej atrakcyjności własnej

MASZ 1 ŻYCIE. TWÓJ CZAS JEST CENNY, JESTEŚ INTELIGENTNYM MĘŻCZYZNĄ. SKORO JESTEŚ NA MOJEJ STRONIE TO INTERESUJE CIĘ TO JAK MIEĆ DOBRE ŻYCIE.  

WSPANIAŁA KOBIETA POTRAFI ZAINSPIROWAĆ SWOJEGO MĘŻCZYZNĘ I DAĆ CI PRZESTRZEŃ DO ŻYCIOWEGO SUKCESU. KOBIETA ZAWIRUSOWANA (TOKSYCZNA) WPROWADZA W ŻYCIE MĘŻCZYZNY NIESZCZĘŚCIE I BIEDĘ!
NA CO CI TO? MOIM CELEM NIE JEST ABY CIĘ ZNIECHĘCIĆ DO KOBIET, CHCĘ TYLKO DAĆ CI ANTYWIRUS NA TOKSYCZNE KOBIETY.

TO WIEDZA, KTÓRĄ PRZEKAZUJĘ CI W PROSTY SPOSÓB. MAJĄC JĄ BĘDZIESZ  ZABEZPIECZONY LEPIEJ PRZED PROBLEMATYCZNYMI KOBIETAMI NIŻ 9/10 MĘŻCZYZN, KTÓRYCH MIJASZ KAŻDEGO DNIA. Tego jestem pewien. Mężczyźni bardziej teraz dbają o swój telefon, komputer, samochód…ale jeśli chodzi o związki to liczą, że to się SAMO UŁOŻY. Nic się samo nie ułoży! To jaki masz związek jest odbiciem tego kim jesteś. Zarówno dobrych jak i złych rzeczy.

NIE BĄDŹ ŚLEPY. OCZY CIĘ NIE OSZUKUJĄ. ILU ZGASZONYCH MĘŻCZYZN WIDZISZ W TOWARZYSTWIE KOBIET Z FOCHEM. WIDZISZ JAK ŻYCIE ULATUJE Z NICH. CHCESZ DO NICH DOŁĄCZYĆ? CHCESZ BYĆ PODNÓŻKIEM ZANIEDBANEJ ROSZCZENIOWEJ KOBIETY, KTÓRY CODZIENNIE ZNĘCA SIĘ NAD PSYCHICZNIE, A TY NIE MOŻESZ ZROBIĆ NIC, BO JESTEŚ NA KAŻDYM FRONCIE ZAŁATWIONY. MOŻESZ ODEJŚĆ ALE WIESZ JAKA OGROMNA JEST CENA ZA TO PO TYLU LATACH? NIEKTÓRZY JĄ PŁACĄ. WIĘKSZOŚĆ MIMO WOLI.


SAM BYŁEM W WIELU ZWIĄZKACH I OSTATNIE LATA BARDZO MOCNO STUDIUJĘ TEN TEMAT. WSZYSTKO TO CO CI PRZEKAŻĘ TO SUMA OSTATNICH LAT 5 LAT TESTÓW, NAUKI I SPRAWDZANIA TEJ WIEDZY W PRAKTYCE. TO NAJPOTĘŻNIEJSZY RESEARCH JAKI ZROBIŁEM W ŻYCIU I TO WSZYSTKO UPROŚCIŁEM DLA CIEBIE.

Nie mam 5 dzieci, nie mam żony, nie jestem po rozwodzie, ale czy ortopeda musi złamać każdą kość, aby leczyć złamania? Swoje przeżyłem (byłem w związkach, żyłem z kobietami), sporo widziałem, a jeszcze więcej słyszałem od moich klientów i znajomych i niejednego faceta postawiłem na nogi po rozstaniu!
Ta wiedza kosztowała mnie dużo i chcę ci tego oszczędzić. Nie chcesz nie korzystaj. Nie ma przymusu, tylko gdy gówno “wleci w wentylator” to już wtedy nie ma czasu na naukę ale na sprzątanie.

Chcesz sprzątać?
Chcesz użerać się latami?
Chcesz udowadniać przed sądem, że nie jesteś pingwinem?

Potem zaczyna się szukanie na internecie pomocy, ucieczki w alkohol, dramaty kłótnie, stres, nieprzespane noce, sądy, stracone zdrowie i pieniądze, a można było tego uniknąć i taką relację zakończyć zanim w ogóle się zaczęła rozwijać!

Znam mnóstwo historii mężczyzn, którzy skończyli bardzo marnie, stracili swój potencjał bo dali się zmanipulować toksycznej kobiecie. To jest jeszcze większy underground, niż temat podrywania, bo kto się przyzna, że sobie nie radzi w relacjach z kobietami?

Chcesz:

- być tylko z kobietami, które pozytywnie wpływają w Twoje życie?
- umieć odróżniać testy od manipulacji i gotowania Cię jak żabę?
- nie stracić radości życia?
- nie stracić wiary w kobiety?
- nie stracić majątku?
- chcesz w przyszłości zbudować trwały związek i założyć rodzinę z odpowiednią dla Ciebie kobietą?

Jeżeli miałeś w swoim życiu min 2 z opisanych sytuacji to szkolenie jest dla Ciebie:

- większości Twoich związków kończyły kobiety
- po zakończonym związku byłeś w gorszej sytuacji życiowej i psychicznej niż przed (depresja, problemy finansowe, wzmożone picie alkoholu)
- im bardziej się starałeś o kobietę tym było gorzej i bardziej ona Cię nie chciała
- płakałeś z bezsilności z powodu sytuacji w związku z kobietą (tak, mężczyźni też czasem już nie wytrzymują ciśnienia), myślałeś o samobójstwie z powodu odrzuconej miłości
- nie radzisz sobie z zazdrością o kobietę
- seks w związkach w których byłeś z czasem znikał lub się bardzo pogarszał
- miałeś wrażenie, że Twoje partnerka wywołuje kłótnie bez powodu
- zostałeś zdradzony
- jesteś po rozwodzie
Jeżeli miałeś więcej niż 3 wymienione przeze mnie sytuacje to musisz zainstalować ANTYWIRUS na Toksyczne kobiety. Ile czasu zajęło Cie dojście do formy po takiej relacji? Warto było tracić ten czas?

Nie zwlekaj, bo szkoda życia na toksyczne kobiety!

Materiał w formie video na zamkniętej platformie (dostęp online 24/7, bez potrzeby pobierania) . Czas trwania 269 minut! Ponad 4.5 h konkretnej wiedzy.
TYLKO PRAKTYCZNE INFORMACJE CO ZROBIĆ, MINIMUM TEORII, 90% MATERIAŁU TO KONKRENTE PRZYKŁADY.
TWOJA INWESTYCJA W SZCZĘŚLIWE ZWIĄZKI  Z KOBIETAMI TO TYLKO 177 PLN. CENA WAŻNA DO KOŃCA SIERPNIA.
DO 30 DNI OD ZAKUPU SZKOLENIA DAJĘ CI GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. JEŻELI UDOWODNISZ MI, ŻE INFORMACJE TAM ZAWARTE NIE SĄ PRZYDATNE I POMOCNE. WTEDY WYMIENIĘ CI TO SZKOLENIE NA INNE (W PODOBNEJ CENIE), ABYŚ MIAŁ UPRAGNIONE SUKCESY Z KOBIETAMI!JAKIE MASZ ALTERNATYWY GDY NIE SKORZYSTASZ Z TEJ PROPOZYCJI I BĘDZIESZ NIEZABEZPIECZONY PRZED WIRUSAMI?

Sprzątanie po ataku wirusa jest zawsze droższe niż sam antywirus (utrata straconych lat na źle ulokowane uczucia, strata pieniędzy, zdrowia, często dobrej opinii w otoczeniu, adwokat, koszty sądowe) 
1 h konsultacja u mnie to 500 pln
Mentoring to minimum 3000 pln.
To może cię kosztować nawet setki tysięcy złotych!!!!

a "Antywirus"  jedynie 177 pln i będzie Cię chronił latami!!!

PYTANIA, KTÓRE MOŻESZ MIEĆ:

PYTANIE: Nie jestem w związku. po co mi ta wiedza?
ODPOWIEDŹ: Ale może kiedyś będziesz. Warto zadbać o przyszłość już dziś. O wiele tanie jest teraz poznać te wszystkie mechanizm i wykorzystać tę wiedzę. Zwłaszcza w momencie, w którym zakochanie nie przesłoniło Ci rozsądku.

P: Nie mam nic.
O: A co jak się dorobisz? Czy wiesz jak zabezpieczyć siebie i swój majątek? A co jak dostaniesz coś od rodziny? Chcesz stracić lata praca swoich rodziców, bo ulokowałeś źle swoje uczucie? Czy jak coś się stanie to oni będą mieć pretensje do Ciebie, czy do osoby, którą TY wybrałeś? Po co stresować swoich bliskich?

P: Jestem zbyt inteligentny i cwany na to.
O: To dobrze, to już dobrze rokuje, na pewno parę technik do Twojego arsenału ten materiał doda. Zalecam jednak ostrożność. Kobiety wyciągały informacje z agentów specjalnych, dla kobiet wszczynano wojny, kobiety przez wieki wpływały na najpotężniejszych mężczyzn tego świata, najtwardsi bandyci rozpływają się w sypialni jak masełko na patelni, a Ty jesteś tym jedynym całkowicie odpornym na wpływ kobiety? Albo nie masz tych kontaktów z kobietami, albo naucz mnie jak Ty to robisz!

P: Nie szukam kobiet po imprezach, aplikacjach randkowych, czy innych dziwnych miejscach.
O: To dobrze dla Ciebie, z tym, że kobietę możesz poznać w różnych okolicznościach i to w jakim miejscu ją poznałeś już nie jest gwarancją tego, że je zamiary są całkowicie czyste względem mężczyzn. Większość ludzi poznaje się przez krąg znajomych, a to i tak nie chroni ich przed przykrymi sytuacjami.

P: A tam, popiszę intercyzę i jestem bezpieczny.
O: Intercyzę można podważyć. W jakich przypadkach? To znajdziesz w “Antywirusie”.

P: Mam problem z poznaniem jakiejkolwiek kobiety. Jak żadnej nie poznam to mnie żadna nie wykorzysta.
O: To dość radykalne podejście. To troszkę jak zostać bezdomnym, aby nie potrzebować domu. Jak chcesz zyskać łatwość w poznaniu kobiety to zapraszam do menu głównego na tej stronie tam jest ponad 10 moich różnych szkoleń online. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.


To szkolenie jest po to abyś Ty miał wyłącznie pozytywne relacje  z kobietami, czyli takie, gdzie jest:
- dużo uśmiechu i miłości
- szacunek do Twojej osoby
- szczerość, uczciwość i zaufanie
- święty spokój
- udany seks taki jak lubisz i tak często jak lubisz.

Zapraszam. Zrobiłem wszystko ze swojej strony, najlepiej jak mogłem, abyś był zadowolony.