SNS 3.0 + Tinder Master - 300% wzrost skuteczności w randkach internetowych


Nie będę robił z Ciebie idioty i tryskał fontannami. Jesteś ze mną już tyle czasu, a mi się nie chce udawać kogoś kim nie jestem. Wrzucać jakichś zdjęć z przypadkowymi pannami, bo trzeba sobie podbić serduszka na Instagramie bo inaczej mi nie uwierzą. Dla mnie wyznacznikiem mojej pracy są wyłącznie sukcesy moich klientów. W tej kwestii staram się tak jak potrafię. Liczę na to, że jesteś inteligentną osobą, która potrafi odróżnić prawdę od fałszu.

Dlatego ja nie silę się na marketing, bo to uczenie uwodzenia to i tak jest bardziej misja, niż biznes. Za chwilę minie 12 lat od kiedy pomagam ludziom w ich relacjach z kobietami. 

Co one Ci dadzą?


Seks Non Stop 3.0

Jest to rozszerzona i zaktualizowana wersja mojego najpopularniejszego programu - Seks Non Stop 2.0
To wysoko podniesiona poprzeczka, ale z przyjemnością dla Ciebie dam ci jeszcze więcej rozwiązań na to jak w czasie kilku godzin od poznania doprowadzić do seksu z kobietą. Co jest najlepsze w tym wszystkim, że nie masz takie poczucia, że to są jakieś sztuczki, albo, że ona czuje się wykorzystana i nie wraca. Potem trzeba będzie szukać kolejnej. Dzięki Seks Non Stop 3 to właśnie te fajne, otwarte na przygody dziewczyny , które bez kompleksów pójdą z Tobą do łóżka będą wynajdywać Cię z tłumu. Wiesz… tego często obawiają się mężczyźni, że ona będzie czuła się wykorzystana i już nie wróci. Jak korzystałeś z moich produktów to wiesz, że stawiam na naturalność, szczerość i bezpośrednie podejście. To działa cuda i po Seks Non Stop 3.0 spodziewaj się wielu cudów. Tylko sprawdzone metody i podejście! A jak to połączysz z wiedzą z Tinder Mastera to praktycznie wymiatasz. Jesteś w promilu gości, którzy zgarniają najlepsze tematy z rynku.
Znajdziesz sobie dziewczynę, czy partnerkę, bez problemu, bo nie da się zbudować związku bez seksu, a co pomyśli kobieta, gdy Ty będziesz robił wszystko co trzeba i emanował samczą mocą tak wielką, że ona nie będzie mogła się powstrzymać? To musi być przeznaczenie! Wilk syty i owca cala. Każdy ma to co chce. Bez stresu i nerwów.

Tinder Master

Randki internetowe to już standard. Wiesz o tym. Dalej 5% mężczyzn, zgarnia 95% kobiet. Możesz tłumaczyć sobie brak sukcesów tym, że musisz mieć dobre zdjęcia, albo mieć zdjęcie w furze. Ja nigdy nie miałem zdjęcia w furze, modelem też nie zostanę, niektórym się podobam, innym nie, ale w uwodzenia przez internet chodzi o coś więcej. Poznałem też w swojej karierze paru naprawdę ostrych zawodników w tym temacie i nie mieli oni ani gołej klaty na zdjęciach, ani samochodu, czy drogich ubrań. Tu chodzi o coś więcej i to więcej pomogę Ci uzyskać. Wielu fajnych facetów nie poznaje takich kobiet jakich chce, bo robię głupie błędy. Błędy, które wynikają z niewiedzy o zasadach randkowania w sieci. Bynajmniej nie wynikają one z ich wad. Mam swój sposób na to jak sprawdzić, aby kobiety poznane w sieci przyjeżdżały na pierwszą randkę prosto do Twojego domu i zostawały w nim na noc. Niewiarygodne? Ale prawdziwe. Podawałem adres i przyjeżdżałem, poznawałem je na żywo dopiero w drzwiach mojego mieszkania. Normalne, atrakcyjne kobiety. Nie musiałem kłamać, upijać ich, stosować sztuczek, po prostu wpadłem na kilka zasad dzięki którym potrafię sprawić, że kobieta, która nigdy nie widziała mnie na oczy, przyjeżdża do mnie w dniu w którym zaczęliśmy ze sobą pisać i tutaj mam praktycznie 90% skuteczności.  Uczyłem tego ludzi i efekty były często takie, że np. Mój  klient, który miał 3 kobiety przez całe życie. Przez kolejne 3 miesiące miał ich 11. Problem się zrobił, bo nie chciały go wręcz zostawić w spokoju.
To czego nauczysz się z Tinder Mastera jest tak POTĘŻNE (!), że mam nadzieje, że jesteś osobą odpowiedzialną, bo w rękach szaleńca ta wiedza to jak kałasznikow w rękach małpy.


Wiem, że moje produkty nie są najtańsze, nie są najbardziej kolorowe, ale mogę Ci zagwarantować, że wszystko co w nich znajdziesz jest oparte o praktykę. Mam świadomość tego, że jest mnóstwo osób, które uważają, że to co mówię to jest kosmos i to jest niemożliwe, żeby to było takie proste, ale to jest tak proste. Jak tworzę taki produkt to myślę o nim z pozycji osoby początkującej, aby nawet ona była wstanie nauczyć się tego samego co osoby bardziej zaawansowane.

To jest właśnie piękno szkoleń z relacji damsko-męskich, że drobna zmiana wprowadza ogromne efekty. Ja osobiście najbardziej lubię pracować z osobami początkującymi. Osoba początkująca jest głodna wiedzy, chce się uczyć, chce rozwiązać problem. Osoba początkująca robi postępy, które widzi i które docenia. To jest piękne! Osoby bardziej zaawansowane często marudzą, że oni już tam coś podziałali z kobietami, coś im się udało…a bo to nie jest nowe…no tak.. przecież miliony lat ewolucji powinny skręcić dla jaśnie Pana… Osoby bardziej doświadczone często osiadają na laurach, więc jak czujesz, że osiadłeś, że ten ogień zgasł to właśnie przez to, że uwierzyłeś, że latasz a tak naprawdę to skakałeś na 1 nodze. Nie było to nawet 10% Twoich możliwości. Bez względu na to jaki widzę w Tobie potencjał to szanuję Twój wybór, więc jeżeli nie masz ambicji zostania naduwodzicielem to żaden problem. To Twoje życie i moją rolą jest jedyne pomóc ci spełnić Twoje marzenia.

Odpowiedzi na Wasze, być może Twoje, pytania nt. Seks Non Stop 3.0 i Tinder Master.
Dziękuję. Z przyjemnością odpowiedziałem na wszystkie. Przeczytaj poniżej.


Pytanie: Czy pomożesz mi przebrnąć przez ten kurs bo kiedyś zakupiłem jeden kurs u kogoś innego, ale był taki chaotyczny, czy też celowo  tak nagrany, że ciężko było cokolwiek ogarnąć a efekty były minimalne, powiedziałem sobie, że już nigdy nic nie kupię i będę czytał tylko blogi o uwodzeniu ale zaciekawiłeś mnie nim ale nie chce by było tak, że go kupię a później nie będę umiał zastosować i będzie leżał nie używany.  ? 

Odpowiedź: Rozumiem Twoje obawy. Nie mogę odpowiadać za pracę innego trenera i jego produkty. Na pewno zrażania się do całej tematyki relacji bo czyiś kurs nie spełnił oczekiwań to jak obrażanie się na wszystkie kobiety, bo jedna z nich się z nami rozstała. Ludzie mają różne motywacje dlaczego dzielą się wiedzą. Zacząłem przygodę z uwodzeniem z powodu fascynacji kobietami, były dla mnie jak lody, które nigdy się nie kończą, a zacząłem szkolenie innych, aby dać szansę tym, którzy chcą od życia czegoś więcej i nie chcą się godzić na przypadek. Niestety, aby być w tym naprawdę dobrym trzeba było poświęcić inne drogi życiowe i oczywiście za coś żyć, dlatego są szkolenia, a produkty są po to, aby ludzie, którzy nie mogą przyjść na szkolenie, nie zostali sami sobie i na pastwę nieuczciwych trenerów.
Tworzę produkty tak, aby były one maksymalnie proste i skupione na tym co działa, bo od szukania informacji o uwodzeniu jest google. Chcesz być encyklopedią, czy chcesz mieć kobietę? Na pewno będziesz umiał zastosować, a czy go użyjesz to na to nie mam wpływu, ale myślę, że raczej nie skończysz go z powodu pierwszych sukcesów, niż niechęci. To jest moją intencją.

Pyt: Czy jak kupię ten kurs to mogę liczyć na niszą cenę drugie kursu, bo spodobał mnie się jeszcze jeden.?

Odp: Nie, ale mogę dać Ci rabat (w wysokości ceny pakietu SNS 3.0 + Tinder Master) na szkolenie indywidualne.

Pyt: Czy dla początkującego ten będzie najlepszy, czy jednak ten uwodzenie dotykiem ?

Odp: Dla osoby totalnie początkującej zalecam jeszcze dokupić Uwodzenie Dotykiem.

Pyt: Ile zajmuje przerobienie tych kursów?

Odp. Jak szybko jedzie rower? To zależy od osoby jadącej na nim.. Całość to będzie kilka godzin, ale podzielone to będzie na małe bloki. Czy będziesz chciał zrobić wszystko razem, czy małymi blokami to zależy od Ciebie. Każdy ma inny styl nauki.

Pyt.: Czy one działają tylko na Tinder czy na fotka, sympatia, Badoo też ?

Odp. Tak, nazwa Tinder została użyta jako coś co kojarzy nam się z randkami internetowymi. Psychologia takiej platformy czy aplikacji do randek internetowych działa dokładnie w ten sam sposób.

Pyt: Czy jak jestem zwykłym facetem to znaczy normalnie się ubieram ale dbam o siebie to mogę liczyć na efekty takie jak Ty masz , czy jednak trzeba być tutaj przystojnym ?

Odp: Sam jestem normalnym facetem, największe sukcesy odnosiłem mając znaczną nadwagę. Tak, wiem, że to nieprawdopodobne, ale od mojego brzucha odbijało się niejedno kobiece czoło. Zostanie poruszona kwestia prezencji nie bój się. Czasami trzeba będzie dać coś extra od siebie, ale jeżeli nauczysz się robić takie zdjęcia aby przekazywały one emocje jakie chcesz to jesteś w stanie zainteresować sobą wiele bardzo atrakcyjnych kobiet. Podryw to uczucia, nie zapominaj o tym, nawet jeżeli wydaje ci się to bezsensu. Ja przekażę Ci to co działa, a nie co mam sens.

Pyt: Czy te dwa kursy, razem się łączą na efekt, czy ten pierwszy sam nie można zastosować w necie też, bo z tego co piszesz to wygląda że lepiej działa pierwszy bo pozwoli w kilka godzin doprowadzić do seksu a drugi tylko jest o profilu tylko ja nie umiem robić dobry zdjęć niektórzy je retuszują, ale ja nie chcę oszukiwać, jak spotkam się z dziewczyną i ona mi powie, że lepiej wyglądam na zdjęciu niż na spotkaniu.?

Odp. Te dwa to moim zdaniem najlepsze kombo. Nikogo nie oszukujesz. Normalne jest to, że człowiek chce się pokazać z lepszej strony. Dlatego na Tindera kobiety wrzucają ładne zdjęcia , a nie jak siedzą na toalecie, czy zmieniają tampona. Tak samo Ty możesz pokazać się z lepszej strony i lekki retusz nikomu nie zaszkodzi. Dopóki to jesteś Ty na zdjęciu to nikogo nie oszukujesz. Z szacunku do kobiety warto aby wersja ze zdjęcia były jednak bliższa na żywo temu co kobieta widzi w sieci. Niestety troszkę pracy niektórzy będą musieli wsadzić w swoją prezencję, ale jeszcze nie spotkałem nikogo kto by stwierdził, że nie było warto. Ja aby zwiększyć swoją atrakcyjność zapłaciłem za to, aby pocięli mi oczy laserem, aby nie nosić okularów. Sam zabieg jest nie tyle co bolesny co przerażająco niekomfortowo. Ryzykowałem, że oślepnę, po to, aby być bardziej atrakcyjnym. Kiedy robiłem ten zabieg to okulary nie były modne, nie było wyboru i do tego oprawki były brzydkie, ale zrobiłem to i nie żałuję ani jednego dnia. Nie musisz być przystojny, ale będąc zadbanym i dobrze ubranym (co nie znaczy drogo) można mega sobie pomóc. Wiem, że na początku zmiany mogą być niekomfortowe, ale jak zobaczysz efekty to się przekonasz, że było warto. To co robisz ma się podobać kobietom, a Tobie nie musi. Możesz być sobą i czuć się komfortowo, albo dokonać drobnych zmian i czuć się zajebiście w towarzystwie pięknej kobiety. To nie jest oszustwo, to wyraz szacunku do samego siebie, bo sobie nie utrudniasz.

Pyt: Czy dziewczyny atrakcyjne też są na takich portalach randkowych skoro mają takie powodzenie, bo nie zakładałem jeszcze profilu na tinder bawię się tylko w klubach?

Odp: Jest obecnie taki wybór, że posiadacz nawet najbardziej nietuzinkowego gustu znajdzie kobietę swoich marzeń.

Pyt: Czy ten kurs polega na wysyłaniu wiadomości '' kopiuj wklej '' czy raczej na wybraniu sobie kilku dziewczyn do których napiszę? Co bardziej?

Odp: Nie, ten kurs to znacznie więcej! To kurs myślenia w sposób atrakcyjny dla kobiet, to nie wymaga większych zmian, po prostu jak zrozumiesz reguły gry to Ci teksty niepotrzebne. Ja gotowców nie posiadam, a nigdy nie miałem problemu aby zorganizować sobie towarzystwo na noc. Teksty gotowe wydają się wygodne, ale kiedyś się kończą, a chyba nie chcesz aby dziewczyny portalu zaczęły pisać do siebie, że ten koleś wysyła wszystkim to samo. 

Pyt: Czy jak dziewczyna jest już w domu to wtedy się stosuję ten drugi kurs, czy jest to jasno wytłumaczone w tych kursach ?

Odp: Tak, to dobre połączenie. Ja wszystko i zawsze tłumaczę jasno i prosto.

Pyt: Czy nauczę się wyróżnić spośród tłumu mężczyzn?

Odp: Tak


Pytania, które się powtarzają:


Odp: TAK, na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tych dwóch programach szkoleniowych.


Daj sobie szansę. Zamów preorderze* te nagrania. Oficjalna data premiery nastąpi 15 marca 2020 roku. Ty otrzymasz swoje materiały po 1 marca. Na tym właśnie polega preorder, że zamawiasz wcześniej po lepszej cenie.


Twoja inwestycja.

Seks non Stop 3.0  dla Ciebie, do 15 marca 247 pln, potem w dniu oficjalnej premiery rośnie do  497 pln.Tinder Master dla Ciebie, do 15 marca 177 pln, potem w dniu oficjalnej premiery rośnie do  397 pln


2 te programy RAZEM (SNS 3.0 + Tinder Master) mogę specjalnie dla Ciebie zaoferować za 307 pln (musi być powyżej 300 pln, aby możliwa była płatność ratalna).  Wiem, żę to wyjątkowa okazja, a jak jeszcze weźmiesz to sobie na raty  to nawet tego nie poczujesz, bo możesz to rozłożyć na 29 pln miesięcznie. Gdy klikniesz w przycisk poniżej 


Nie zwlekaj! Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji. Formalnie należy Ci się 14 dni na zwrot, ale ja daję Ci dodatkowe 16 dni. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z zastosowaniem wiedzy zawartej w tych nagrań to napisz do mnie. Rozwiążemy ten problem.*Preorder - zamówienie produktu przed jego oficjalną premierą. Zamawiając teraz korzystasz z udogodnień oraz ceny dla stałych klientów. Produkt otrzymasz najpóźniej 15 marca. 

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .