2 wyjątkowe programy szkoleniowe na moje 12-lecie pracy trenerskiej.


Seks Non Stop 3.0 i Tinder Master

Nie będę robił z Ciebie idioty i tryskał fontannami. Jesteś ze mną już tyle czasu, a mi się nie chce udawać kogoś kim nie jestem. Wrzucać jakichś zdjęć z przypadkowymi pannami, bo trzeba sobie podbić serduszka na Instagramie bo inaczej mi nie uwierzą. Dla mnie wyznacznikiem mojej pracy są wyłącznie sukcesy moich klientów. W tej kwestii staram się tak jak potrafię. Liczę na to, że jesteś inteligentną osobą, która potrafi odróżnić prawdę od fałszu.

Dlatego ja nie silę się na marketing, bo to uczenie uwodzenia to i tak jest bardziej misja, niż biznes. Za chwilę minie 12 lat od kiedy pomagam ludziom w ich relacjach z kobietami. 

Co one Ci dadzą?


Seks Non Stop 3.0
Jest to rozszerzona i zaktualizowana wersja mojego najpopularniejszego programu - Seks Non Stop 2.0
To wysoko podniesiona poprzeczka, ale z przyjemnością dla Ciebie dam ci jeszcze więcej rozwiązań na to jak w czasie kilku godzin od poznania doprowadzić do seksu z kobietą. Co jest najlepsze w tym wszystkim, że nie masz takie poczucia, że to są jakieś sztuczki, albo, że ona czuje się wykorzystana i nie wraca. Potem trzeba będzie szukać kolejnej. Dzięki Seks Non Stop 3 to właśnie te fajne, otwarte na przygody dziewczyny , które bez kompleksów pójdą z Tobą do łóżka będą wynajdywać Cię z tłumu. Wiesz… tego często obawiają się mężczyźni, że ona będzie czuła się wykorzystana i już nie wróci. Jak korzystałeś z moich produktów to wiesz, że stawiam na naturalność, szczerość i bezpośrednie podejście. To działa cuda i po Seks Non Stop 3.0 spodziewaj się wielu cudów. Tylko sprawdzone metody i podejście! A jak to połączysz z wiedzą z Tinder Mastera to praktycznie wymiatasz. Jesteś w promilu gości, którzy zgarniają najlepsze tematy z rynku.
Znajdziesz sobie dziewczynę, czy partnerkę, bez problemu, bo nie da się zbudować związku bez seksu, a co pomyśli kobieta, gdy Ty będziesz robił wszystko co trzeba i emanował samczą mocą tak wielką, że ona nie będzie mogła się powstrzymać? To musi być przeznaczenie! Wilk syty i owca cala. Każdy ma to co chce. Bez stresu i nerwów.

Tinder Master
Randki internetowe to już standard. Wiesz o tym. Dalej 5% mężczyzn, zgarnia 95% kobiet. Możesz tłumaczyć sobie brak sukcesów tym, że musisz mieć dobre zdjęcia, albo mieć zdjęcie w furze. Ja nigdy nie miałem zdjęcia w furze, modelem też nie zostanę, niektórym się podobam, innym nie, ale w uwodzenia przez internet chodzi o coś więcej. Poznałem też w swojej karierze paru naprawdę ostrych zawodników w tym temacie i nie mieli oni ani gołej klaty na zdjęciach, ani samochodu, czy drogich ubrań. Tu chodzi o coś więcej i to więcej pomogę Ci uzyskać. Wielu fajnych facetów nie poznaje takich kobiet jakich chce, bo robię głupie błędy. Błędy, które wynikają z niewiedzy o zasadach randkowania w sieci. Bynajmniej nie wynikają one z ich wad. Mam swój sposób na to jak sprawdzić, aby kobiety poznane w sieci przyjeżdżały na pierwszą randkę prosto do Twojego domu i zostawały w nim na noc. Niewiarygodne? Ale prawdziwe. Podawałem adres i przyjeżdżałem, poznawałem je na żywo dopiero w drzwiach mojego mieszkania. Normalne, atrakcyjne kobiety. Nie musiałem kłamać, upijać ich, stosować sztuczek, po prostu wpadłem na kilka zasad dzięki którym potrafię sprawić, że kobieta, która nigdy nie widziała mnie na oczy, przyjeżdża do mnie w dniu w którym zaczęliśmy ze sobą pisać i tutaj mam praktycznie 90% skuteczności.  Uczyłem tego ludzi i efekty były często takie, że np. Mój  klient, który miał 3 kobiety przez całe życie. Przez kolejne 3 miesiące miał ich 11. Problem się zrobił, bo nie chciały go wręcz zostawić w spokoju.
To czego nauczysz się z Tinder Mastera jest tak POTĘŻNE (!), że mam nadzieje, że jesteś osobą odpowiedzialną, bo w rękach szaleńca ta wiedza to jak kałasznikow w rękach małpy.

Wiem, że moje produkty nie są najtańsze, nie są najbardziej kolorowe, ale mogę Ci zagwarantować, że wszystko co w nich znajdziesz jest oparte o praktykę. Mam świadomość tego, że jest mnóstwo osób, które uważają, że to co mówię to jest kosmos i to jest niemożliwe, żeby to było takie proste, ale to jest tak proste. Jak tworzę taki produkt to myślę o nim z pozycji osoby początkującej, aby nawet ona była wstanie nauczyć się tego samego co osoby bardziej zaawansowane.
To jest właśnie piękno szkoleń z relacji damsko-męskich, że drobna zmiana wprowadza ogromne efekty. Ja osobiście najbardziej lubię pracować z osobami początkującymi. Osoba początkująca jest głodna wiedzy, chce się uczyć, chce rozwiązać problem. Osoba początkująca robi postępy, które widzi i które docenia. To jest piękne! Osoby bardziej zaawansowane często marudzą, że oni już tam coś podziałali z kobietami, coś im się udało…a bo to nie jest nowe…no tak.. przecież miliony lat ewolucji powinny skręcić dla jaśnie Pana… Osoby bardziej doświadczone często osiadają na laurach, więc jak czujesz, że osiadłeś, że ten ogień zgasł to właśnie przez to, że uwierzyłeś, że latasz a tak naprawdę to skakałeś na 1 nodze. Nie było to nawet 10% Twoich możliwości. Bez względu na to jaki widzę w Tobie potencjał to szanuję Twój wybór, więc jeżeli nie masz ambicji zostania naduwodzicielem to żaden problem. To Twoje życie i moją rolą jest jedyne pomóc ci spełnić Twoje marzenia.

Daj sobie szansę. Zamów preorderze* te nagrania. Oficjalna data premiery nastąpi 15 marca 2020 roku. Ty otrzymasz swoje materiały po 1 marca. Na tym właśnie polega preorder, że zamawiasz wcześniej po lepszej cenie.

Twoja inwestycja.


Seks non Stop 3.0  dla Ciebie, do 15 marca 247 pln, potem w dniu oficjalnej premiery rośnie do  497 pln.Tinder Master dla Ciebie, do 15 marca 177 pln, potem w dniu oficjalnej premiery rośnie do  397 pln


2 te programy RAZEM (SNS 3.0 + Tinder Master) mogę specjalnie dla Ciebie zaoferować za 307 pln (musi być powyżej 300 pln, aby możliwa była płatność ratalna).  Wiem, żę to wyjątkowa okazja, a jak jeszcze weźmiesz to sobie na raty  to nawet tego nie poczujesz, bo możesz to rozłożyć na 29 pln miesięcznie. Gdy klikniesz w przycisk poniżej 


Nie zwlekaj! Daję Ci 30 dni gwarancji satysfakcji. Formalnie należy Ci się 14 dni na zwrot, ale ja daję Ci dodatkowe 16 dni. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z zastosowaniem wiedzy zawartej w tych nagrań to napisz do mnie. Rozwiążemy ten problem.*Preorder - zamówienie produktu przed jego oficjalną premierą. Zamawiając teraz korzystasz z udogodnień oraz ceny dla stałych klientów. Produkt otrzymasz najpóźniej 15 marca. 

Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .